Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Microsoft Surface Duo’yu Duyurdu

Microsoft Surface Duo’yu Duyurdu

Microsoft Surface Duo'Yu Duyurdu

Microsoft Surface Duo’yu Duyurdu; Microsoft, çift ekranlı Surface Duo’yu 2020’in sonuna kadar serbest bırakmayı planlıyor. Çift ekranlı cihaz Android sistemiyle çalışacaktır. Çift ekranlı Tablet Surface Neo, Duo gibi 2020’in sonunda piyasaya sürülecek. Microsoft ayrıca Surface Neo için Windows 10X sürümünü oluşturdu. Kaynak: Microsoft çift ekran yüzey ikilisini duyurdu.

Microsoft Surface Duo’yu Duyurdu; Windows 10X, Microsoft’un Windows 10’i daha modüler hale getirme çabasının bir sonucudur. Genel tasarım, Windows 10’ten farklı görünmüyor, ancak uygulamaları cihazlar arasında taşımak veya ekranlara yaymak için tüm işlevlere sahip olduğu açıkça görülüyor. Kaynak: Microsoft çift ekran yüzey ikilisini duyurdu

Microsoft Surface Duo’yu Duyurdu

Microsoft dün bombayı patlattı. Katlanabilir telefon endüstrisine giren Microsoft, bu sektörde iddialı olacak Surface Duo’yu duyurdu. Beklenmedik bir biçimde, Microsoft, New York’taki etkinlikte katlanabilir telefon yüzey ikilisini açıkladı. Surface Duo modeli ile mobil cihazlar açısından geride kalan Microsoft, katlanabilir telefon piyasasında yerini alıp üst seviyelere çıkmaya kararlı görünüyor. Katlanabilir telefon söz konusu olduğunda, Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate x ilk akla geliyor. Bu telefonların çıkışlarındaki aksaklıkları kendi lehine değiştirmeye çalışmakta olan Microsoft, piyasayı büyük harflerle yazdırmayı hedefliyor.

Android Alt Yapısını Kullanacak

Microsoft, cihazınıza ‘Android’in en iyisini’ getirmek için Google ile ortaklık kuruyor. Tabii ki, telefonun mükemmel bir biçimde serbest bırakılması beklenmiyor, ancak yine de Huawei Mate X ve Samsung Galaxy Fold ile rekabet ettiği düşünülüyor. Şirket, Surface Duo hakkında ilk defa bir açıklama yaptığından, fazla bilgimiz yok. Cihazın gücünü Snapdragon 855 yonga setinden aldığı söylense de, bu yalnızca bir iddiadan daha ileri gidemez. 5.6 inçlik bir ekran boyutu ile, yüzey ikilisinin yüzeyi bütünüyle camdan yapılacaktır.

Microsoft Surface Duo'Yu Duyurdu

İşte Surface Neo Ve Duo

Çift duvarlı telefon, ilk cep boyutunda yüzey ürünü olan Duo, Android desteği ile birlikte geliyor. İki 5.6-inç ekrana sahip olan Surface Duo, 8.3-inç ekran boyutuna kadar açılır. Android Uygulamaları, Google Play erişimine de sahip olan cihazda indirilebilir ve kullanılabilir. Microsoft, 2017’te akıllı telefon pazarına geri döndü ve Windows Phone’u surface Duo ile kapattı, çünkü beklenen başarıya ulaşmadı.

İlginizi Çekebilir: Mobil Hotspot Nedir Nasıl Kullanılır

Microsoft’tan Çift Ekranlı Telefon: Surface Duo

Cihazın ortasında bir menteşe yardımı ile katlanabilen ve daha az yer kaplayan Surface Duo, temel olarak Windows 10X adlı yeni işletim sistemi üstünde çalışacak. Google Play’i destekleyecek olan telefonun bir Snapdragon 855 işlemcisi var. Halen geliştirilmekte olan cihazın 2020 sonuna doğru satılabileceği belirtiliyor. Tabii ki, şu anda fiyat bilgisi yok. Microsoft ayrıca ürün hakkında bir video yayınladı. Bununla beraber, cihazın satışa sunulmayacağı gerçeği kafasında bir soru işareti bırakır. Windows Phone işletim sistemiyle aradığı şeyi bulamayan ve cep telefonu pazarından çekilen Microsoft’un tekrar geri dönüp dönmeyeceği şimdilik belirsiz. Ayrıca, Android deneyiminin Windows işletim sisteminde nasıl sunulabileceği açık değildir.

Microsoft Surface Duo'Yu Duyurdu

Surface Duo’yadair Tüm Bilinenler

Surface Duo’nun donanım özellikleri hakkında pek bir şey bilinmemektedir. Cihaz hakkında bilinen tek şey, yan yana yerleştirilmiş iki 5.6 inçlik ekrana sahip olması ve bu ekranların 8.3 inçlik bir boyuta ulaşması. Microsoft’un şu anda bu akıllı telefon girişimi hakkında bildiği şey, ekran boyutu ve çok üst düzey bir kamera. Teknoloji devi Microsoft’un akıllı telefon pazarına girme çabalarından biri olan Surface Duo, 2020’in sonuna doğru raflarda yerini alacak. Şirketin üst düzey kamerasının 2020 modeli iPhone, Samsung gibi cihazları ele alıp alamayacağını zaman gösterecek.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Microsoft Surface Duo türkiye , Microsoft Surface Duo fiyat , Surface Duo 2 , Surface Neo
Microsoft Surface Duo satın al , Microsoft Surface Duo Amazon , Surface Duo price.