Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Mobil Veri Kullanım Uyarısı Gitmiyor

Mobil Veri Kullanım Uyarısı Gitmiyor

Mobil Veri Kullanım Uyarısı Gitmiyor

Mobil Veri Kullanım Uyarısı Gitmiyor , Mobil verileri sınırlamak ve kapatmak için ihtiyacınız olan ayar bilgilerini size sağlayacağız. İnternet artık akıllı telefonlarda bir zorunluluktur.

Başka bir deyişle, akıllı telefonların daha aktif kullanılması için mobil verilere sahip olmanız gerekir. Bu mevcut değilse, wi-fi alanına da bağlanabilirsiniz. Ancak, her zaman wifi erişim imkanı yoktur.

Mobil veri kendi satırında tanımlanır. Bazı telefon kullanıcıları ” veri kullanımı uyarısı ile karşı karşıya kalıyorlar. Gelen veri kullanımı uyarısı kaybolmaz, araştırmanın yapılmadığı söylenir. Normal koşullar altında, telefonun varsayılan kullanım kotası 2 GB’DİR.

Taşma elde edildiğinde veya bu sınıra erişim sağlandığında Lim veri kullanımı uyarı arazisi ile karşılaşılır. Bu uyarıyı istemiyorsanız ve 2 GB mobil internetiniz varsa, bunu kendinizle uyumlu olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Mobil veri uyarısını kapatmak için neyin gerekli olduğuna bakacağız.

Mobil Veri Kullanım Uyarısı Gitmiyor Kaybolmuyor

Veri kullanımı uyarısı gitmiyor, veri kullanımı uyarısı kaybolmuyor, mobil veri kapatma, mobil veri sınırı kaldırma, veri sınırı kaldırma, mobil veri uyarısı, mobil veri uyarısı kaybolmuyor, mobil veri uyarısı, nasıl kalkmak?

Kullanım veri kullanım uyarısı ” şu anda telefonda olduğumuz anda ekrana gelen rahatsız etmeye başladı. Sorunun düzeltilmesi için mobil veri sınırını kapatmanız ve ilgili GB sınırını buna göre ayarlamanız gerekir. Bunun makalemizde nasıl yapıldığını tartışacağız.

İlginizi Çekebilir: iPhone Rehberden Birini Silemiyorum

Mobil Veri Kullanım Uyarısı
Mobil Veri Kullanım Uyarısı

Veri Kullanım Uyarısı Kaybolmuyor Çözümü [Resimli Anlatım]

“Veri kullanımı uyarısı uyar telefon ekranına gelen her alanda gezinirken görülür. Bu uyarının neden geldiğini sizinle paylaştık. Uyarı iptal edildiğinde veri kullanım sınırını kapatmanız gerekir. Dış sınırlama durumunda 2 GB, bu kota yaklaştığınızda uyarı gitmeyecek.

  • Gelen uyarının sonrasında telefondan ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz.
  • Ayarlar bölümünde yer almakta olan ”Mobil veri” kısmına erişim sağlıyoruz.
  • Karşımıza gelecek olan ekranda ise ”Mobil veri kullanımları sınırla” ikonu işaretli ise bu işareti kaldırıyoruz.
  • Ardından da kendi sınırınızı belirlemek için alt alanda kaç GB belirlemek istiyorsanız onun belirlemesini sağlayabilirsiniz.

Mağduriyet ile ilgili olarak belirttiğimiz operasyonlarla ilgili olarak sorunlarımız ortadan kaldırılacaktır. Böylece, mobil veri kullanımı uyarısı kaybolmayacak.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Mobil Veri Kullanım Uyarısı Gitmiyor mobil veri uyarısı kapatma, veri kullanım uyarısı nedir samsung, veri kullanimi uyarisi kaldırma samsung j7 prime, veri kullanım sınırı aşıldı ne demek, veri kullanim uyarisini kapatma j7 prime, mobil veri sınırı aşıldı ne demek samsung, j7 prime veri kullanim uyarisi, samsung j7 veri kullanımı uyarısı