Nokia
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Nokia Teknik Servis

Nokia Teknik Servis, tüm hizmetleri cep telefonlarına, tabletlere ve Nokia Türkiye ithalatını gerçekleştirdiler. Nokia telefon ve tabletlerin tüm teknik onarım ve bakım hizmetleri. Yazılım güncellemesi,  LG ve Nokia orijinal aksesuar desteği,  Ücretsiz teşhis ve Kredi kartı ile teknik servis aletinizin güvenli ödeme.

Nokia Teknik Servis

Nokia ürünleri son kullanıcılara, kullanım kolaylığı ve mükemmel performans sonuçları sağlar. Test edilmiş ürünler, gündelik ve iş hayatınızda sizlere arkadaşlık eder. Ayrıca, cephastanesi.org her türlü marka telefon satış, tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmetini sunmaktadır.

Cep Hastanesi olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Androidios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

Nokia Tamir Servis Merkezi olarak, siz değerli müşterilerimize profesyonel desteğimizi sınırsız sunarken bir çok hizmet sektöründe olduğu gibi servis ağımızı her geçen gün bir adım daha ileri götürerek genişletmekteyiz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A9 Bilinmeyen Özellikleri

Nokia Teknik Servis Kayıt Süreci

Cihazınızı kendiniz getirebilir veya Ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Gönderilen kargolar şirketimize ulaştığı gün kayıt altına alınıp işlemlerine başlanır; teknisyene atanıp tamirat yapılır, sonra da kalite kontrolden geçer.

Cihazınızı göndermeden önce dikkat etmeniz gerekenler

 • Kişisel informasyon güvenliği sizindir; lütfen bilgilerinizi yedekleyin.
 • Telefonunuzun onarımı sırasında tüm kişisel bilgileriniz (fotoğraflar, videolar, kişiler, vb.) silinmiş olabilir, lütfen yedekleyin.
 • SIM kartınızı telefonunuzda bırakmayın. Bellek kartı ile, varsa, telefonunuzu teslim edin.
 • Şarj ile ilgili herhangi bir sorun varsa, adaptörünüzü telefonunuzla beraber getirin.Nokia Teknik Servis
 • Faturanızı yanınızda bulundurun veya telefonunuzla birlikte bir kopyasını gönderin.
 • Gönderilerden sonrasında aletinizin izlenmesi için IMEI numaranızı not edin.
 • Kargo gönderilerinizde; cihazınız için faturanın aslı veya fotokopisi, şikayet tanımınız, tam adresiniz ve mesaj numaranız ve var ise e-posta adresiniz tam olarak belirtilmelidir.

Nokia Teknik Servis Tamir Süreci

Aletiniz servis gününde uzman teknisyenimiz tarafından atanır ve işlenir.Hizmetimizin averaj onarım süresi 3 gündür. Onarım tamamlandıktan ve kalite denetimi kargo ile yeniden gönderildikten sonra.

Nokia Yetkili Servis

Nokia Teknik Destek Hizmetleri, şebeke donanımındaki donanım, yazılım ve yapılandırma sorunlarını çözer. Sonuç, optimum performans ve düşük toplam sahip olma maliyetidir. Hizmetler, teknik sorgulardan kesinti çözümüne / restoratif desteğe kadar değişen konularda zamanında destek sağlamak için kanıtlanmış süreçleri ve en iyi uygulamaları kullanır.

Kapsamlı bir servis portföyüyle, aşağıdakiler gibi çok çeşitli bileşenlerle:

 • Hedefleri yanıtlama, geri yükleme ve çözme için tanımlanmış anahtar performans göstergelerine (KPI’lar) sahip uzaktan tanılama desteği – 24/7 veya 8 / 5’te mevcut
 • Uzman teknik destek mühendislerine erişim
 • Sık karşılaşılan sorunların ve çözümlerin veritabanına erişim
 • Tüm hizmetler için tek bir aylık performans ölçüm raporu
 • Çözümler için Teknik Destek – Nokia mühendisleri, şebekeyle ilgili işletme ve performans desteği ile etkilenen ürünleri izole etmek ve ağ sorunlarını en kısa sürede çözmek için sorun giderme yardımı sağlar.
 • Yerleşik Mühendis – Özel, yerinde çalışan bir mühendis Seviye-2 bakımını yapar ve bilgi transferini kolaylaştırır.
 • Ömür Sonu (EOL) – Ömür sonu yakın ürünlere uzaktan destek.
 • Sürekli Sistem Bakımı – Üç ila beş yıllık sözleşmelerle sistemin bütünlüğünü ve istikrarını sağlayan 5ESS / E10 / S12 sistemli servis sağlayıcılara daha fazla bakım.

Teknik Destek Hizmetleri, ürünle ilgili soruların yanıtlarını, sorun giderme yardımlarını, tanılama prosedürlerini ve uzaktan tanılamayı ve ayrıca yazılım düzeltmelerini sağlar.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;Nokia Teknik Servis, nokia yetkili servis ankara, nokia 6 teknik servis, nokia ankara yetkili servis iletişim, nokia 3 teknik servis, nokia servis izmir, nokia servis takip, nokia mersin yetkili servis, nokia antalya yetkili servis