Note 3 Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 406 Görüntülenme

Note3 Ekran Değişimi

Note 3 Ekran Değişimi sonrasında cihazlarınız yeniden sıfır özelliğe sahip olacak ve fiziksel açıdan daha yeni görünmeye başlayacaktır. Ekranlar çok hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı hemen ekranlarda çizilme, donma ya da benzeri sorunlar yaşanabiliyor. İşte böyle bir problem ile karşı karşıya kalsanız bile paniğe kapılmadan teknik servis desteğini arkanıza en güzel şekilde alma şansına da sahip olabilirsiniz.


Note 3 Ekran Değişimi Hakkında

En çok kullanılan telefonlardan birisi Note 3, ekranlarında istenmeyen bazı arıza sorunları yaşanabiliyor. Böyle durumda Note 3 Ekran Değişimi hizmetlerinden yararlanarak cihazlarınızı daha uzun ömürlü şekilde kullanabilmenin de bir an önce mutluluğunu yaşamaya başlayabilirsiniz. Uzman kadro aracılığı ile artık note 3 cihazlarınızın ekranına hiçbir şekilde zarar verilmeden en iyi şekilde tamir edilmektedir.

Note3 Ekran Değişimi
Note3 Ekran Değişimi

Kaliteli ve güvenli şekilde Note 3 Ekran Değişimi yapılmaktadır. Üstelik akıllı telefonlarınızı kargo yoluyla da teknik servisimize gönderip ekran değişiminin tamamen orjinal parçalar aracılığı ile de yapılmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her bir bölgesine hızlı servis ağımız olduğundan dolayı da doğal olarak işinizi daha fazla kolaylaştırmaya başlayacaktır. Müşteri memnuniyetlerinin en güzel şekilde ortaya çıkarılması adına tüm hizmetler verilmeye devam ediliyor. Üstelik artık teslim etmiş olduğunuz cihazlarınızı da ekran değişimi yapılmasının ardından hemen kavuşup yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Her marka ve model de ses getiren profesyonel hizmetlerimiz artık Note 3 Ekran Değişimi konusunda da yerine getirilmektedir.

iPhone ekran cam değişimi için bizi ziyaret ediyorsanız ilgili ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi2.099,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺

Note 3 Ekran Değişimi Hakkında Yapılması Gerekenler

Kusursuz bir hizmet sayesinde Note 3 cihazlarınız artık değişecek ve daha yeni bir ekrana sahip olma ayrıcalığını da elde edeceksiniz. Note 3 cihazlarınızın ekranında çizilme ya da dokunmatik ekran sorunu yaşıyorsanız artık en iyi çözüm yollarından birisi de hiç vakit kaybı yapmadan teknik servisimizin yoluna başvurmanız olacaktır. Note 3 Ekran Değişimi ve daha fazlası için tek yapmanız gereken hemen iletişime geçerek teknik servis desteğini de arkanıza almaya başlamak olacaktır. Bakım ve onarım işleri en kısa süre zarfı içerisinde yapılmakta ve akıllı telefonlarınızda size ulaştırılmaktadır. Garantisi bitmiş olan note 2 son teknoloji cihazlarınız için artık tek tek teknik servis arama derdi de ortadan kolay yoldan kalkmaya başlıyor. Note 3 Ekran Değişimi aracılığı ile artık eskiye oranla daha yeni özelliğe sahip olan bir akıllı telefona ulaşmanın da mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu sayede cihazınızın fiziksel görünümü de eskiye göre daha yeni ve daha dikkat çekici olmaya başlayacak. Servis aramak artık sizin içinde zor olmayacak.

Orjinal Ekran Desteği
Orjinal Ekran Desteği

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Note3 Ekran Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir