Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Note 8 Ekranda Klavye İzi

Note 8 Ekranda Klavye İzi

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Note 8 Ekranda Klavye Izi

Note 8 Ekranda Klavye İzi; Not 8 ekrandaki klavye işareti sorunu yaygın bir sorundur. Hayalet görüntü veya ekran solması olarak bilinen bu fenomen, akıllı telefonunuzun ekranındaki piksel renginde kalıcı bir değişiklik olduğunu gösterir.

Statik görüntü ekranda uzun süre hareketsiz kalırsa, resmin üzerine kalıcı bir gölge yerleştirilir. Sorun, not 8 (ve AMOLED kullanan diğer markaların telefonlarında) gibi AMOLED ekranlı Samsung ekranlarında ortaya çıkıyor.

Note 8 Ekranda Klavye İzi Nasıl Çözülür?

Bu problem, başlangıçta düşünülenden daha sık görülür ve en sık AMOLED ekranlarda görülür (LCD’ler çok nadir bir durumdur). Neyse ki, Samsung Note sekiz’deki klavye izlerinden kurtulmanın ve monitörü kurtarmanın birkaç yolu var.

Işık yayan fosfor bileşikleri uzun süreli kullanımda yoğunluğunu kaybettiğinde klavye parçaları gibi görüntüler üretilir. Klavye izi gibi not sekiz monitörüna yerleştirilen herhangi bir görüntü sonsuza kadar orada kalabilir.

Uygulamadan Yardım Almak

Google Play mağazasında pek çok uygulama var ve Not sekiz’deki klavye kullanım sorununu azaltmak veya hatta durdurmak için çözümler sunduğunu iddia ediyorlar. sekiz. AMOLED ekranla uyumlu bir uygulama yüklemeniz gerekmektedir. LCD ekranlar için öneriler Samsung Galaxy cihazlarında işe yaramaz.

Bu sebeple, OLED veya AMOLED ekranlar için uygun bir seçenek kullanacağız. Çözüm aşaması şu şekilde çalışır: “izlenen pikselleri” geri yüklemek için, cihazınız bir dizi ana renk görüntüler (kırmızı, yeşil, mavi) (bilgisayarlardaki ekran koruyucularının asıl işlevi buydu). Bu işlem, piksellerin sorunu çözmek için “hareket etmelerini” sağlar.
Note 8 Ekranda Klavye İzi

Note 8 Ekran Değişimi Yaptırın

Uygulama çalışmazsa, Not 8 ekranını değiştirmeniz gerekecektir. Çünkü klavyenin 8 kapladığı alan uygulama ile her zaman çözülemez. Not 8 ekran Değiştirme işlemi yalnızca 1 saat içinde tamamlandı, orijinal ve kaliteli parçaları kullanarak onarın. Ameliyattan sonra dokunma hissi veya renk doygunluğu gibi faktörler orijinal ile aynı kalır. Klavye baskısı tamamen ortadan kalkar ve ilk günün performansı elde edilir.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Bluetooth Kulaklıklar

Bazı Diğer Samsung Sorunları

Kablosuz sorunları

Cihazı ve modemi en az on saniye kapatın, ardından tekrar açın ve tekrar bağlanmayı deneyin.
Ayarlar-güç tasarrufu seçeneğine gidin ve bu seçeneğin devre dışı olduğundan emin olun.
Wi-Fi kanalınızın Wifi Analyzer uygulamasıyla ne kadar meşgul olduğunu kontrol edin ve daha uygun bir seçenek seçin. Bu kanalı öğrendikten sonra, modem ayarlarında bir şeyler
yapmanız gerekir.

Tipik olarak, modem kablosuz şifrenizi girdiğiniz yerde bulunur. İlk kanalı kaydedin ve sorun başka bir yerdeyse geri getirin.

Ayarlar-Kablosuz bağlantıya gidip istediğiniz bağlantıyı basılı tutup “Unut” u seçerek Wi-Fi bağlantısını unutun. Bilgileri tekrar girin ve tekrar deneyin.
Modem yazılımının güncel olduğundan emin olun.
Cihazınızdaki uygulamaların ve yazılımın güncel olduğundan emin olun.
Gelişmiş Ayarlar-Wi-Fi filtre MAC modemine erişime izin verdiğinizden ve cihazınızın MAC adresini yazdığınızdan emin olun.
Bazı kullanıcılar için Hotspot 2.0’ı devre dışı bırakmak Wi-Fi ile alakalı pek çok sorunu çözüyor gibi görünüyor.
Farkına varmak. Birçok kullanıcı telefonunuzu SmartSwitch ile ayarladıysa, Wi-Fi bağlanamaz. Çoğu kullanıcı için tek çıkış yolu fabrika ayarlarına dönmek ve telefonu elle sıfırlamaktı.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; note 4 ekranda klavye izi  , ekranda klavye izi , ekranda klavye izi iphone , samsung ekranda klavye izi , redmi note 8 ekranda klavye izi.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar