Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Numara Hangi Operatöre Ait Öğrenme

Numara Hangi Operatöre Ait Öğrenme

Numara Hangi Operatöre Ait Öğrenme

Numara Hangi Operatöre Ait Öğrenme ,Numara operatör sorgulaması yani arayan numara hangi GSM operatörüne bağlı resmi yollardan BTK numara taşıma sorgulama numaradan operatör bulma öğrenme ,numaranın hangi operatöre ait olduğunu bulmanın resmi yolları ve operatör sorgulama işlemleri yapılabilir .

Numara Hangi Operatöre Ait Öğrenme Numara operatörü sorgusu, numara taşınabilirliği, yani operatör değişikliği ücretsiz olmadan, yani 2008’den önce, numaranın hangi operatöre ait olduğunu kolayca öğrenebiliriz. Örneğin, o zaman 532 ile bir sayı arıyorduk, bu Turkcell’di, 542 ile bir sayı arıyor olsaydık, bu Vodafone idi, eğer 555 ile bir sayı arıyorduk, bunu kolayca anlayabiliriz numarası Avea’nın yeni ismi ile Türk Telekom işletmecisindeydi. Ancak, sayıları taşıma özgürlüğünden sonra, operatör öğrenme süreci bu kadar kolay olmadı. Peki bir numaranın operatörünü nasıl buluyorsunuz?

Numaradan Turkcell mi, Vodafone mu, Türk Telekom mu ? Bulma

Farklı bir operatörden bir numarayı aradığımızda, telekomünikasyon şirketleri dakika başına çağrı oranlarını artırır. Başka bir operatör çağırdığımızda, kendi operatörünüzdeki numaralarla konuştuğumuzdan çok daha fazla ödeme yaparız. Bu nedenle, cep telefonu numarasının hangi operatöre ait olduğunu bulmak çok önemlidir.

Hangi Numara Hangi Hatta Ait

Numaranın kime ait olduğunu bulabilir ve numaranın hangi operatöre ait olduğunu sorgulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alana operatör hakkında bilmek istediğiniz numarayı yazmak ve “Sorgu” düğmesine basmaktır. Ardından, numaranın sahibini ve numaranın operatörünü, yani kayıtlı olduğu şirketi kolayca bulabilirsiniz. Numara, Türk Telekom, Vodafone, Avea, Turkcell, PTTCELL, Bimcell gibi operatörlerin sayısı için de sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Cam Değişimi Ne Kadar

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; numara hangi operatöre ait sorgulama , telefon numarası hangi operatöre ait sorgulama , Operatör sorgulama , Numara kime ait ücretsiz , Numara SORGULAMA , Vodafone Numara sorgulama , Turkcell numara sorgulama , Telefon numarası SORGULAMA

Numara Hangi Operatöre Ait Sorgulama

Bazı durumlarda, numaranın gizliliği nedeniyle, numaranın hangi operatöre taşındığını bilemeyebiliriz. Bu gibi durumlarda, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından tasarlanan ve şu anda E-Devlet Kapısı’nda hizmet veren BTK numarası taşıma sorgulama adresini kullanabiliriz. Numaranın operatörünü bulmak için, aşağıdaki adrese tıklayarak E-Devlet kapısına girmelisiniz. Diğer E-servislerden farklı olarak, numara işleme sorgulama işlemi için bir e-devlet şifresine ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken bağlantıya tıklamak ve başlangıçta sıfır olmadan operatöre bilmek istediğiniz numarayı kutuya yazmaktır.

GSM Hattı Hangi Operatörde Öğrenmek İçin TIKLAYIN

BTK numarası taşıma sorgu adresi yalnızca GSM numarasını, yani hattın içinde bulunduğu operatörü gösterir. Sizin tarafınızdan tasarlanan araç, numaranın operatörünü bulmanıza ve numaranın sahibini bulmanıza yardımcı olabilir. Hangi yöntemi kullandığınız tamamen size bağlıdır ve hizmetleri her iki şekilde de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Operatör sorgulama işlemiyle ilgili sorun yaşıyorsanız ve numaranın operatörünü öğrenemiyorsanız, aşağıdaki yorum bölümüne numarayı yazarsanız uzman arkadaşlarımız size en kısa sürede yardımcı olabilir.