Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. OEM Ekran Nedir

OEM Ekran Nedir

Oem Ekran Nedir

OEM Ekran Nedir, OEM, “Orijinal Ekipman Üreticisi”, anlamına gelir. Bir örnekle açıklamak için, bu markanın bilgisayarlarında bir bilgisayar markasını düşünün, ekran kartı, sabit disk, WiFi kartı vs. Bu donanım diğer şirketler tarafından üretilir ve bu bilgisayar markasına gönderilir, daha sonra bu geliştirmeler marka ve şirket içinde birleştirilir. Bilgisayar şirketine gönderilmeden doğrudan fabrikadan satıldığında OEM’dir.

Markalı ürünlerle OEM ürünler arasındaki farklar neler ?

Aslında kalite açısından fark yoktur. Çünkü aynı ürün farklı şirketler tarafından farklı marka adları altında satılmaktadır. Ancak markayı açıklayan firma, ürünlerini ve özelliklerini değil, markayı satarak kâr ediyor. Bu, markaya duyulan aşırı güven nedeniyle insanların gözünde kalite yaratıyor. Temel olarak, OEM ürünü ile orijinal markalı ürün arasında kalite farkı yoktur. Midea şirketi tarafından üretilen ürünler hala resimde göreceğiniz diğer markalar tarafından kullanılmaktadır, ancak bu ürünü dışarıdan satın alırken Midea adına daha fazla güven yaratacaktır.

OEM Ekran Nedir, OEM Ürün Alınır Mı ?

Oem Ekran Nedir

OEM Ekran Nedir, İçtenlikle rahatlıkla, herhangi bir alıcıyı güvenlik konusunda rahatsız etmeyeceğini, perakendede satılan ürünün kalitesinin eşdeğer olduğunu ve yasal olduğunu söyleyebiliriz. Bazı OEM ürünleri normal perakende ürün arasındaki fiyat farkının % 50’sini bulabilir. OEM ürünleri satın alarak çok para biriktirebilmeniz büyük bir artıdır, ancak bir sorunla karşılaşırsanız maalesef başa çıkabileceğiniz kimse yoktur.

İlginizi Çekebilir: İkinci El Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

OEM ürünleri için OEM terimi, yalnızca ürünün orijinal üreticiden geldiğini belirten bir kısaltmadır. OEM kısaltması genellikle pazarlanan nihai ürünü oluşturan parçaları orijinal üreticiden tanımlamak için kullanır. Seçiminizi yapmadan önce iyi bir araştırma yapın. Makalemizde belirtilen kriterler sizin için göz ardı edilebilirse, OEM ürünleri satın almayı seçebilirsiniz. OEM ürünlerini satın alarak kesinlikle finansal olarak kâr edeceksiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; oem ekran kartı nedir , oem ekran kartı ne demek.