Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Online Mobil Oyunlar

Online Mobil Oyunlar

Online Mobil Oyunlar

Online Mobil Oyunlar, Bilgisayarlar bir zamanlar dijital oyunlar için tek seçenekti, ancak bugün mobil platformlardaki Oyun Geliştiricileri, oyunculara benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı da başardı.

Online Mobil Oyunlar, mobil cihaz donanımının ciddi şekilde geliştirilmesi de çok önemlidir. Bugün, yeni nesil oyuncular boş zamanlarında herhangi bir yerde kullanabilecekleri mobil cihazlarında oyun oynamayı ve yeni oyunlar keşfetmeyi tercih ediyor. Tabii ki, bu mobil uygulama mağazalarındaki oyunların popülaritesini her gün artırmasını sağlar.

Clash of Clans

Supercell tarafından çıkan Clash of Clans, dünya çapında milyonlarca oyuncunun sevdiği gerçek zamanlı bir strateji ve yönetim oyunudur. Çevrimiçi oyunculara karşı savaş stratejilerinizi oluşturarak köyünüzü kurun, askerlerinizi eğitin ve bölgenizi genişletin. Bir savaşçı sihirbazları, barbarlar, okçular, ejderhalar ve diğer güçlü savaşçılardan oluşan bir ordu kurabilir ve kendi klanınızı oluşturmak veya diğer oyuncu klanlarına katılabilirsiniz.

Mobil kullanıcılar arasında hızla yayılan Clash of Clans, hem App Store hem de Play Store’da tüm zamanların en çok indirilen oyunlarının başında yer almaya devam ediyor.

Badland 2

Beceri, zeka ve bulmaca tarzı bir platform oyunu olan Badland 2, oldukça özgün bir tasarıma sahiptir. Oyun fantastik bir dünyada geçiyor. Çevik olmanızı gerektiren birçok engel ve olası tuzaklarla karşı karşıyasınız. Sıvılar, lazerler, yangın püskürtücüler, magma, frost ve beyaz ışığı öldüren elementlerden kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Oyunu tek başına oynamanın yanı sıra, arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve eşzamanlı olmayan çevrimiçi etkinliklere katılabilirsiniz.

Mobile Legends: Bang Bang

PEGI 7 aksiyon oyunu mobil efsaneleri, Bang Bang 5 vs 5 mücadele zorlukları sunuyor. Seçtiğiniz karakteri güçlendirerek rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya çalışırken bu oyunu yakın arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Ayrıca 10 dakikalık oyunlarda farklı haritalarda acımasızca savaşabileceğiniz bir strateji oyununda küresel turnuvalara katılabilirsiniz.

Online Mobil Oyunlar

Mobil efsaneler, Bang Bang’in Play Store’da 4.2 puanı ve 100 milyondan fazla indirmesi var.

Pubg Mobile

En iyi Battle Royale oyunlarından biri olan Pubg Mobile, bir takım olarak ya da tek olarak düşmanlara acımasızca savaşabileceğiniz bir oyundur. Birden fazla harita ve mod ile Pubg b’ı en fazla 4 kişilik bir ekiple arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. 100 kişilik bir grupla savaşarak en iyi ekipmanı toplamalı ve hayatta kalmak için düşmanlarını öldürmelisin. Pubg Mobile oynamak için Android 5.1 ve en az 2 GB belleğe sahip bir telefona sahip olmanız gerekir.

Tencent Games tarafından üretilen bu efsanevi mobil oyunda 100 milyondan fazla indirme var.

Call of Duty Mobile

Bilgisayar oyunları için efsanevi olan Duty oyununun çağrısı son zamanlarda telefonlarda tasarlandı. Battle Royale savaşlarından 5 vs 5 hızlı ölüm maçına kadar birçok farklı modla, Call of Duty Mobile neredeyse Pubg Mobile kadar ünlü olmayı başardı.

Çevrimiçi oynayabileceğiniz Call of Duty Mobile, Activision Publishing tarafından yapılır ve 1,5 GB depolama alanı kullanır. Play Store’da 4.5 olarak değerlendirilen oyun battle royale’ın 50 milyondan fazla indirmesi var.

Brawl Stars

En popüler mobil oyunlardan biri olan Brawl Stars, elmas kapma, hesaplaşma, ödül avı, soygun, savaş topu ve farklı modlarda savaşma imkanı da dahil olmak üzere özel etkinlikler sunuyor.

Brawl Stars, arkadaşlarınızla veya tek başınıza girebileceğiniz savaş modları ile heyecan verici anlar sunan 100 milyondan fazla indirme sunuyor. Play Store’da 4.3 olarak değerlendirme görüyor.

Asphalt 9: Legends

En iyi yarış oyunlarından biri olan Asphalt serisi, Asphalt 9: Legends, listemizde yerini alan oyundur. Asfalt 9 Efsaneler, asfaltı eritmek için en iyi arabalarla sizi bekliyor. Ayrıca, farklı kamera açılarıyla rekabet edebileceğiniz yarış oyununda mükemmel bir konsol deneyiminiz var.

Kariyer Modunda 60 mevsim ve 800 yarış hikayesi sunan Gameloft tarafından üretilen mobil oyun 4.5 puan ve 10 milyondan fazla indirmeyi içeriyor.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; online mobil oyunlar 2020 , online mobil oyunlar 2019 , online mobil oyunları
online mobil oyunlar ios , online mobil oyunlar 2 kişilik , online mobil oyunlar android , online oyunlar mobil ücretsiz , arkadaşlarla online mobil oyunlar , arkadaşlarla oynanacak online mobil oyunlar , arkadaşlarla oynanabilecek online mobil oyunlar.