Oppo A5 Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Oppo A5 Ekran Değişimi

Oppo A5 ekran değişimi fiyatı Cep Hastanesi servisimizde tamir olur. Cep Hastanesi 2006 yılından bu yana telefon teknik servisi olarak hizmet verir.

Oppo A5 ekran değişimi işlemi ortalama 2-3saat gibi bir sürede tamamlanır. Tamirde yalnızca OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) kalite parçalar kullanılır.

Ekranda Sorun Olmasının Sebepleri

Örneğin, Yağmurlu hava açık havada kullanırken, bir damla su ekran içine kırık camdan  ekranın içine su damlası gidebilir, ekran tamamiyle kırık ise sonra ekran değiştirilmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda ön camın değiştirilmesi dokunmatik ekran ile değiştirilmelidir. Bu meseleler için, sağlıklı ön cam değiştirme hizmetimizde  fabrikasyon işlemler yapılarak. Bu işlemleri yaparken iç ekranınızda herhangi bir renk değişimi yaşanmamaktadır. ilk günkü halinde sağlıklı ön cam değişimi yapılmaktadır. Cam Değişim işlemlerimiz servisimiz tarafından garantilidir. Bu işlemler için cihazınızdan herhangi bir bilgi silinmeyecektir.

Cam Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Cihazınızın kırık ön camını özel makinelerle kolayca çıkarabiliriz.

Ekranınızı özel çözümlerle temizleyip uygulama konumuna getiriyoruz.

orjinal ön camlarımızdan birini alıp OCA uyguluyoruz.

OCA (optik şeffaf Yapıştırıcı) ekran üretimi, fabrikalar tarafından ekranı ve ön camı veya dokunmatik panelleri entegre etmek için kullanılır. (Bazı şirketler bunu UV jel ile yapar. UV jel tavsiye edilen bir bağ değildir.

İlginizi Çekebilir: Oppo RX17 ekran değişimi

Telefon Ekranı Kırılması

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlardan biri dahili ekran kırılmasıdır.  Bu Yazı ile dahili ekran kırılması nedir, dahili ekran kırılması güvence kapsamında olup olmadığı, dahili ekran kırılması ve dahili ekran kırılmasından sonra ekranın ne kadar değişeceği bütün ayrıntılarla sizinle paylaşılacaktır.

Oppo A5 Ekran Değişimi

İç Ekran Kırılması Nedir ?

Akıllı telefonların ekranı ön camdan, dokunmatik ekrandan, dahili ekrandan ve harici panelden oluşur. Akıllı telefonunuza ilk kez baktığınızda   ön camdır. kimi telefon modellerinde, dış çıta görülebilir. İç ekran kırılması, göremediğimiz ve dokunmatik ekranın altında olan ön camın altındaki iç alanın kırılmasıdır.

Dahili ekran kırıldığında, mürekkep sızıntısı gibi siyah lekeler Çoğunlukla telefonda görülür. Veya ayrımlı renklerde yatay / dikey çizgiler oluşabil

Bilgileriniz silinmez.

  • Telefon ekran performansında değişim yok.
  • Ekran kalitesi orijinal durumuna geri basar.
  • Hiçbir görüntü sorunu ortadan kalkar.
  • Ekranı dilediğiniz kadar Gözden geçirme ve şüpheleri iade etme hakkına sahipsiniz.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti süresi süresince, ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; oppo a5 s ekran değişimi , oppo ekran değişimi , a5 ekran değişimi , a5 2017 ekran değişimi , oppo a5 2020 ekran değişimi , oppo a5 2020 ekran değişimi fiyatı

Oppo A5 Ekran Değişimi HAKKINDA

Oppo A5 ekran değişimine başlamadan önce teknisyenlerimiz cihazınızı yedekler. Bu yapılırken telefonunuzun kilidi dahi açılmaz ve bu sayede verileriniz güvenle saklanır. Tüm işlem ortalama 2 saat gibi bir sürede tamamlanmış olup. İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinden, telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz. gün içinde PTT kargo anlaşmamız sayesinde,  104576128 sözleşme numarasını kullanarak telefonunuzu bize ücretsiz olarak gönderebiyosunuz.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri tek taraflı olarak CEP HASTANESİ tarafınca karşılanmaktadır. Teknik servisimizden yapılan geri gönderimler ücretli‘dir.