Oppo A6 Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Oppo A6 Ekran Değişimi

Oppo A6 Ekran Değişimi; Bu makaleyi okumaya başlarsanız, oppo akıllı telefonunuzun ekranı bozulur. Önce onu geçmek istiyoruz. Ne yazık ki, böyle bir kaza kasıtsız olabilir. Geleceğine veda et. Bu yazıda, oppo ekranının bakımımızda nasıl değiştirileceği, modele bağlı olarak değiştirme fiyatı ve onarım sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında konuşacağız.

OPPO A6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Oppo ekranının değiştirilmesi, tecrübeli ve Deneyimli oppo teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis şartlarının sağlandığı bir ortamda işleme ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilir. Teknik servisimizde ekranın nasıl değiştirileceğine dair bir örnek olarak, Youtube kanalımıza yüklediğim videoyu izleyebilirsiniz.
Diğer tüm ekran değiştirme videolarını ve teknik servisimizde yapılan parçaları izlemek için Youtube’daki resmi Cep Hastanesi kanalımızı ziyaret edebilirsiniz
Maxresdefault 1

OPPO Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Oppo ekran değiştirme fiyatları, telefon modeline bağlı şekilde değişebilir. Aşağıdaki tablonun sol tarafında, telefon modelleri ve döviz fiyatları sağda listelenmiştir. Sorunuz var ise, teknik Servisimizi arayabilir veya hisse senedi fiyat listesini ve değişim ekranını öğrenmek için yorum kutusuna yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekranda Renkli Çizgiler

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
Oppo RX17 Pro ekran değişimi Sorunuz
Oppo Reno ekran değişimi Sorunuz
Oppo F9 ekran değişimi Sorunuz
Oppo RX 17 Neo ekran değişimi Sorunuz
Oppo AX7 ekran değişimi Sorunuz
Oppo R17 Pro ekran değişimi Sorunuz
Oppo A7 ekran değişimi Sorunuz
Oppo R15 Pro ekran değişimi Sorunuz
Oppo A5s ekran değişimi Sorunuz
Oppo R17 ekran değişimi Sorunuz
Oppo Find X ekran değişimi Sorunuz
Oppo F11 Pro ekran değişimi Sorunuz
Oppo A9 ekran değişimi Sorunuz
Oppo Reno 10x Zoom ekran değişimi Sorunuz
Oppo Find 7 ekran değişimi Sorunuz
Oppo Find 7a ekran değişimi Sorunuz
Oppo Reno 5G ekran değişimi Sorunuz

OPPO A6 Ekran Onarımında Nelere Dikkat Edilir

OPPO akıllı telefon ekranını değiştirirken nelere dikkat edilir, Cep Hastanesi’nin sunmakta olduğu ayrıcalıklar aşağıda belirtilen makalelerde anlatılmıştır.

  • Bilgileriniz silinmez. Ekran değiştirilene kadar telefon sıfırlanmaz. Yani ekranı değiştirdikten sonra her şey olduğu gibi kalır.
  • Telefon ekranının performansında herhangi bir değişiklik yoktur, yani dokunmatik ekran hızı – ekran hassasiyeti ve parlaklığı – çözünürlük.
  • Ekranın kırılmasını önlemek için ekran koruyucu cam ücretsiz olarak monte edilir.
  • Telefonunuz Cep Hastanesi tarafından onaylanan 3 aylık bir garanti kartı ile birlikte gelir.
  • Garanti süresi boyunca, oppo teknisyenleri, ekranla ilgili kullanıcı hataları hariç, teknik sorunları ücretsiz olarak çözer.

Oppo A6 Ekran Değişimi

Oppo Reno z ekran değiştirme profesyonel teknisyenlerimizle en kısa zamanda profesyonel teslimat yapıyoruz. Oppo Reno Z cep telefonunuzun ekranını değiştirirken, veri kaybı olmadan mutlaka hiçbir bilgi sağlamayız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Oppo Ekran fiyatı , Oppo ekran değişimi fiyatı , Oppo A5 Ekran Değişimi fiyatı , Oppo A5 Ekran Fiyatı , Oppo A5S orijinal Ekran Fiyatı , Oppo A5S Ekran Değişimi Fiyatı , Oppo A5S Ekran Fiyatı , Oppo A5 2020 ORJİNAL Ekran Fiyatı

Oppo A6 Ekran Değişimi ve Bilinmesi Gerekenler

Cep telefonu ekranını mobil hastane TEKNİK SERVİSİ olarak değiştirdiğimiz ifadesiyle başlayalım. 2006 senesinden bu yana, teknik servis cep telefonu pazarına hizmet sunan tecrübeli bir mağazadır. Bu sebeple tecrübeli teknisyenlerimiz var. Hizmetimizde Huawei, Xiaomi, Samsung ve Apple markalarının telefonları ve cep telefonlarının onarımı yapılmaktadır. Ekran değiştirme, en popüler oppo onarımlarımızdan birisidir.