Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Oppo A8 Ekran Değişimi

Oppo A8 Ekran Değişimi

Oppo-A8-Ekran-Degisimi

Oppo A8 ekran değişimi ile ilgili araştırmaların her geçen gün artmaya başlamasının temel nedeni, Oppo’nun ortaya çıkardığı cihazların fiyat performans açısından insanlara istediklerinin en iyisini vermesidir. Bu nedenle birçok kişi artık isteklerini yapabileceğini düşündükleri Oppo cihazlarını satın alarak kullanıyor. Cihazı kullanırken ekrana çeşitli nedenlerle vurulduktan veya sıvı ile temas ettikten sonra performansta düşüş meydana gelir. Çünkü ekranın çok sert olması veya sıvının cihazın altına gitmesi sonucu cihazda görüntü kayması veya hayalet ekran başta olmak üzere çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Oppo A8 Ekran Değişim İşleminde Neler Yapılır?

Oppo A8 Ekran Değişimi; Akıllı ve dokunmatik cihazlarda yaşanan en büyük sorunlardan biri olan ekran kırılması herkesin başına gelebilir. Oppo A8 Ekran Değişimi için firmamızı tercih ettiğinizde mağdur olmayacak aynı zamanda orijinal ekranı kullanmanın keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca garanti süresi boyunca ekranda meydana gelen arızalardan da sorumlu değilsiniz. Uygun fiyatlar ve güvenilir hizmet için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Oluşan ve cihazın eski performansı ile tekrar kullanılmaya devam eden sorunları gidermek için Oppo A8 ekran değiştirme işlemini gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Cihazınız tarafınızca veya kargo ile tarafımıza teslim edildikten sonra teknik ekibimiz tarafından cihazınız ön incelemeye tabi tutulur. Bu inceleme sırasında ekranın son durumu ve değişecek olan cihaz hakkında net bilgiler elde edilir. Eski ekranın çıkarılması ile yeni ekran bu alana dikkatlice yerleştirilir. Tüm ekran değişim işlemi 60 ila 120 dakika sürer ve ardından ekranın istenilen performansta çalışıp çalışmadığı ile ilgili gerekli testler de eksiksiz yapılır.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A52 Ekran Değişimi

Oppo A8 Ekran Değişim İşlemi Ne Kadar Sürer

Oppo A8 Ekran Değişimi; Oppo A8 ekran değişimi profesyonel ustalarımız tarafından 60 ila 120 dakika gibi kısa bir sürede tamir edilmektedir. Özel teknik servis ustalarımızla profesyonel bir şekilde en kısa sürede teslim ediyoruz. Oppo A8 cep telefonunuzun ekran değişimi sırasında veri kaybı olmadan teslim ediyoruz.

Oppo A8 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, kırılma sonucu ekran görüntülenmiyor veya mürekkebi akıyorsa, alınan darbe sonucu ekranınızın değiştiğine dair bir işarettir. Oppo A8’i ekran değişimi konusunda uzman ve tecrübeli Oppo teknisyenlerimiz tarafından tamir edip en kısa sürede teslim ediyoruz. Dilerseniz firmamıza kendiniz getirdiğinizde en hızlı şekilde teslim alırsınız. Diğer illerden telefonlarınız kargo ile bize ulaştırdığında 2 veya 3 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

Ekrandaki Hataların Sebepleri Nelerdir

Ekranda oluşan ekran hataları genellikle kullanıcı kaynaklıdır. Bu nedenle akıllı cihaz garanti kapsamında olsa bile Oppo A8 ekran tamiri için ücretlendirilecektir. Firmamız ayrıca tamamen orijinal ve garantili yedek parçalar ile değişim sağlamaktadır. Cihazınızda kask varsa ancak bu şekilde anlaşmalı bir firmadan ücretsiz veya indirimli olarak hizmet alınabilir.

Oppo A8 Ekran Değişimi; Ayrıca Oppo A8 ekran tamiri için firmamızdan kaliteli ve garantili bir hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz uygun fiyatlar ile cihazınız ilk günkü görünümünden ödün vermeyecek ve ekranının değişip değişmediği bile belli olmayacaktır.

Gelişen teknoloji sayesinde ön camlar artık zarar görmüyorsa tam ekranı değiştirmeye gerek kalmıyor. Sorunlar kısa sürede çözülebildiği gibi cihaz orijinal görünümünden ve değerinden hiçbir şey kaybetmez. Üstelik değişim 60 ila 120 dakika sürdüğü için iletişiminiz de kesintiye uğramaz.