oppo rx17 ekran degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Oppo Ekran Değişimi / 1 Yorum / 4686 Görüntülenme

Oppo RX17 ekran değişimi

Oppo RX17 ekran değişimi çizikler veya farklı etkiler nedeniyle akıllı telefonlarımızın ekranının çatlaması zamanla ortaya çıkabilir. Tabii ki, akıllı telefonlarımızın ekranlarını her zaman ilk gün ile aynı tutmak istiyoruz ve bu görünümü korumak için kırılmaz cam benzeri koruyucu nesneleri de kullanabiliriz, ancak bütün bunlara rağmen, akıllı telefonunuzun ekranı zarar görebilir.

Oppo RX17 ekran değişimi fiyatı sorunuz. Cihazınızın değişim süresi ortalama 45 dakikada gerçekleşir isterseniz kargo ile de bizlere gönderim  sağlamanız mümkündür. Kargo ile yapılan gönderimlerde bu süre 3 (üç) iş günüdür. Oppo RX17 Akıllı telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra görünümü ilk günkü halini alır bunun dışında herhangi bir değişiklik olmaz içerisindeki fotoğraf bilgi ve belge tarzı şeyler kesinlikle Silinmez zarar görmez.

Oppo RX17 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oppo rx17 ekran değiştirme ve diğer bütün onarımlar ojinal ve garantili ürünlerde kullanılan tüm ekipmanları kullanıyoruz. Cep Hastanesi olarak, bu söz arkasında her zamanvardır. Oppo RX17 ekranını değiştirirken, statik elektrikten arındırılmış tamamiyle sterilize edilmiş özel bir odada değiştirilir. Bu değiştirme, 13 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. ekran değiştikten sonra ojinal durumuna geri dönecektir. Oppo RX17 ekran değiştirme sonra Cep hastensi  6 (altı) ay garanti vermektedir

Oppo RX17 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir mi?

Oppo rx17 Pro, ekran değişiminden sonra cep telefonunuzdaki uygulamalarınızı ve verilerinizi silmez. Ekran yalnızca bir görüntü çıktı aracı olduğundan, verilerinizde herhangi bir kayıp veya değişiklik olmayacaktır.

Oppo A5 Ekran Değişimi

Oppo RX17 Pro özellikleri

Çarpıcı bir tasarıma ve 5000 TL fiyat etiketine sahip Oppo RX17 Pro, Qualcomm’un orta segment için en güçlü işlemcilerinden biri olan sekiz çekirdekli 2.2 GHz Snadpragon 710 ile güçlendiriliyor.

Bu işlemcinin özellikleri hakkında kısaca konuşursak; 3. nesil kyro 360 çekirdekleri tarafından desteklenen Snapdragon 710, sekiz çekirdekli bir yapıda aynı anda enerji verimliliği ve performans sağlayabilir.

Oppo RX17 Neo Ve Pro  Ekran Değişimi Yaptırmadan

Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran onarımı yapmadan önce şiddetle tavsiye ettiğimiz bazı şeyler var. Bu öneriler, aynı soruna sahip olmamak ve telefonunuzun  geri döndürülemez sorunlarla karşılaşmasını önlemek için aşağıdaki öğelerde sizinle paylaşılır.

 • Kullanılan ekran kesinlikle orijinal ve seri numaralandırılmış olmalıdır.
 • Panel ekran değiştirme yapılmalıdır, değil ön cam değiştirme.
 • En az 3 aylık teknik servis garantisi sınırsız bir şekilde sağlanmalıdır.
 • Alt sanayi ve Çin ürünlerinin eklenmesine izin verilmemelidir.
 • Ekran değiştirildikten sonra incelemenize izin verilmelidir.
 • Bilgileriniz asla silinmemelidir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Cep Hastensi ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 311748961 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. konumunza göre 2-3 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir