Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Oppo Telefonlara Format Atma

Oppo Telefonlara Format Atma

Oppo Telefonlara Format Atma

Oppo Telefonlara Format Atma, format nasıl atılır, format atma telefonunuza virüs bulaşırsa veya telefonunuz kasıyor (donuyor) ise yani uzun zamandır ağırlaşmış ve artık kullanılmaz hale geldiyse ve birde ekran kilidini unuttuysanız yani örneğin desen, pin, yüz tanıma gibi.

Oppo Telefonlara Format Atma, bu seçenekler doğrultusunda fabrika ayarlarına döndürmek sizlere en iyi yöntem olacaktır. Oppo Telefonlara Format Atma yani bilmediğiniz teknik servislere gitmenize gerek kalmayıp bu makale doğrultusunda aşama aşama cihazınıza format atma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Oppo telefona format nasıl atılır bunu açıklayacağız. Oppo model telefonunuzda yavaşlama, donma veya takılma gibi sorunlar yaşıyorsanız telefonunuzu ilk olarak akıllı telefonunuzu yeniden başlatınız. Az önce değindiğimiz sorunlar sürekli olarak devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayarak telefonunuza format atabilirsiniz.

Oppo Telefona Soft Reset Atma

Oppo telefonun fabrika ayarlarını sıfırlama’nın en kolay yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları adım adım doğru yaptığınız Oppo Telefonların fabrika ayarlarını sıfırlama işleminiz gerçekleşecektir. Bu nedenle dikkatli bir şekilde işlemi aşama aşama gerçekleştiriniz.

  • İlk olarak tuş kilidini açınız.
  • Menü kısmından Ayarlar’a basınız.
  • Ek Ayarlar‘a basınız.
  • Yedekle ve Sıfırla‘ya basınız.
  • Fabrika verilerine sıfırla‘ya basınız.
  • Tüm içerik ve ayarları sil basınız.
  • Son olarak bu işlemleri onaylamak için Tamam‘a basınız. Telefon fabrika ayarlarına geri dönüş yaparken bir süre bekleyiniz.

İlginizi Çekebilir: Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Oppo Telefon

Oppo Telefonlara Format Atma model cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Bu nedenle Oppo telefonların üzerinde ki donanım tuşlarını kullanarak basit bir şekilde telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

İlk olarak telefonunuzu tamamen kapatınız. Telefonunuz kapalıyken telefonunuzun Ses yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Böylelikle telefon modelinizin Oppo logosu gelene kadar basmaya devam edin. Oppo Telefonlara Format Atma format atma Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde ; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile seçeneklerden Wipe Data / Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız. Wipe Data/Factory Reset seçip Açma (Power) tuşuna basınız. Açılan ekranda Robot Siysem Now seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Oppo telefon sıfırlama işleminiz tamamlanmıştır. Telefonunuz yeni alındığı gibi sürümü ve içinde yüklü uygulamalar ile gelir yani kısaca fabrikadan çıkmış, satın aldığınız gibidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; oppo telefona format atma , oppo ax7 format atma , oppo rx17 format atma , oppo format atma , telefon kopyala oppo , telefonlara format nasıl atılır , android telefonlara format atma , android telefon format atma , android telefon format nasıl atılır.