Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / / 1 Yorum / 439 Görüntülenme

Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın

Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın, “Orijinal iPhone pillerini değiştiriyoruz” dedikleri zaman inanmayın, pillerimiz yüzde yüz orijinal, ” Apple’dan satın alıyoruz! ” Böyle bir şey yok. Üzerinde Apple logosu olan her şey orijinal Apple pili değildir. Pilleri değiştirecekseniz, güvenilir, garantili ve sahte olmayan pil değişimi yapan servisimizi seçebilirsiniz.

Apple Logolu Taklit Piller

Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın, telefonunuzdan Google‘ı açın. iPhone pil veya iPhone batarya yazabilirsiniz ve aratabilirsiniz. Pil satışlarında düzinelerce orijinal kelime görebilirsiniz. Tüketiciyi kandırmak için yapılan bu satışlarda ortak olan alışveriş sitelerini kınıyoruz. Alışveriş sitesine güvenebilirsiniz, ancak tamamen batarya satan kullanıcılar herhangi bir önlem almıyor ve kontrollerini yaptırmıyor.

Yan sanayi endüstriyel pillerin kötü olduğunu söylemiyoruz ancak orijinal pillere benzemek için sahte ürünler üretenleri ve onları ülkemize koyanları küçümsüyoruz. Bu piller ve satan kişiler, pilleri ülkemize yasadışı olarak sokuyor ve herhangi bir test yaptırmıyor, sertifika almıyor, vergi ödemiyor. Tamamen tüketiciyi kandırmak ve zor günlerde de karşımıza çıkıyor. Orijinal pil tuzağına düşmeyin.

Bilinçsiz tüketici ısrarla orijinal pili arıyor. Apple bunu tercih etmiyor çünkü fiyatları yüksek ve teknolojik yerlerde talep yaratıyor ve orijinal bataryayı daha uygun bir fiyata bulacağımızı düşünüyor. Bu tamamen tüketicinin bilinçsizliğinden kaynaklanmaktadır. Çin’de bu talebi karşılamak için orijinal ama ucuz piller satmak için çözümler arıyor. Çin taklit piller satarak bunu çözmeye çalışıyor. Taklit piller alt merdiven şirketlerinde üretildiğinden, herhangi bir test veya sertifikaya tabi tutulmuyor. Ülkemize zaten yasadışı yollardan giriyor. Evet, yanlış duymadınız, bu piller ülkemize kaçak olarak girmektedir.

iPhone Batarya Kalibrasyonu

Orijinal veya taklit pili anlayabilir misiniz ? Maalesef anlayamazsınız, kullanıcı olarak pilleri ayırt etmeniz çok zordur. Fotoğrafta gördüğünüz tüm piller yan sanayidir. Apple logosu olan her parça orijinal sayılmaz.

Orijinal Pil Değişimi Yalanını Söyleyen Servisler

Ne yazık ki meslektaşlarımız bu konuda çok bilinçsiz, Apple logosu gördüğü her parçanın orijinal olduğunu düşünüyor. Önce kendisine inanıyor, sonra müvekkilini buna inandırıyor. Konuyla ilgili herhangi bir araştırma yapmayan hizmetlerden bazıları da batarya konusunda yetersizdir.
Apple‘ın kendi web sitesinde orijinal pil bir sürü yer vermektedir. Örneğin, Google’a orijinal bir iPhone pili değiştirme yazın ve sonuçlara bakın. Evet, bu hizmetler yalan söylüyor. “Orijinal” için bir kelime var mı? Bu konuda çok gülüyoruz. Evet kısaca sadece Apple “orijinal” batarya değişimi yapmaktadır.

iPhone Batarya (Pil) Değişimi Nasıl Yapılır?

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Batarya Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir