Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın

Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın

Orijinal Iphone Pil Değişimi Yaptırmayın

Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın , “Orijinal iPhone pillerini değiştiriyoruz” dedikleri zaman inanmayın, pillerimiz yüzde yüz orijinal, ” Apple satın alıyoruz! ” Böyle bir şey yok. Üzerinde Apple logosu olan her şey orijinal Apple pili değildir. Pilleri değiştirecekseniz, güvenilir, garantili ve sahte olmayan pil değişimi yapan servisimizi seçebilirsiniz.

Apple Logolu Taklit Piller

Orijinal iPhone Pil Değişimi Yaptırmayın, telefonunuzdan Google’ı açın. iPhone pil veya iPhone batarya yazabilirsiniz ve aratabilirsiniz. Pil satışlarında düzinelerce orijinal kelime görebilirsiniz. Tüketiciyi kandırmak için yapılan bu satışlarda ortak olan alışveriş sitelerini kınıyoruz. Alışveriş sitesine güvenebilirsiniz, ancak tamamen batarya satan kullanıcılar herhangi bir önlem almıyor ve kontrollerini yaptırmıyor.

Yan sanayi endüstriyel pillerin kötü olduğunu söylemiyoruz ancak orijinal pillere benzemek için sahte ürünler üretenleri ve onları ülkemize koyanları küçümsüyoruz. Bu piller ve satan kişiler, pilleri ülkemize yasadışı olarak sokuyor ve herhangi bir test yaptırmıyor, sertifika almıyor, vergi ödemiyor. Tamamen tüketiciyi kandırmak ve zor günlerde de karşımıza çıkıyor. Orijinal pil tuzağına düşmeyin.

Bilinçsiz tüketici ısrarla orijinal pili arıyor. Apple bunu tercih etmiyor çünkü fiyatları yüksek ve teknolojik yerlerde talep yaratıyor ve orijinal bataryayı daha uygun bir fiyata bulacağımızı düşünüyor. Bu tamamen tüketicinin bilinçsizliğinden kaynaklanmaktadır. Çin’de bu talebi karşılamak için orijinal ama ucuz piller satmak için çözümler arıyor. Çin taklit piller satarak bunu çözmeye çalışıyor. Taklit piller alt merdiven şirketlerinde üretildiğinden, herhangi bir test veya sertifikaya tabi tutulmuyor. Ülkemize zaten yasadışı yollardan giriyor. Evet, yanlış duymadınız, bu piller ülkemize kaçak olarak girmektedir.

Orijinal veya taklit pili anlayabilir misiniz ? Maalesef anlayamazsınız, kullanıcı olarak pilleri ayırt etmeniz çok zordur. Fotoğrafta gördüğünüz tüm piller yan sanayidir. Apple logosu olan her parça orijinal sayılmaz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Pil Ömrü Ne Kadar Kaldı

Orijinal Pil Değişimi Yalanını Söyleyen Servisler

Ne yazık ki meslektaşlarımız bu konuda çok bilinçsiz, Apple logosu gördüğü her parçanın orijinal olduğunu düşünüyor. Önce kendisine inanıyor, sonra müvekkilini buna inandırıyor. Konuyla ilgili herhangi bir araştırma yapmayan hizmetlerden bazıları da batarya konusunda yetersizdir.
Apple kendi web sitesinde orijinal pil bir sürü yer vermektedir. Örneğin, Google’a orijinal bir iPhone pili değiştirme yazın ve sonuçlara bakın. Evet, bu hizmetler yalan söylüyor. “Orijinal” için bir kelime var mı? Bu konuda çok gülüyoruz. Evet kısaca sadece Apple “orijinal” batarya değişimi yapmaktadır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; orijinal iphone pil değişimi , orijinal apple batarya değişimi , orijinal iphone batarya değişimi , orijinal apple batarya 6s , iphone pil değişimi yaptıranlar , iphone pil değişimi yorum , iphone batarya değişimi sağlıklımı , iphone batarya değiştirme yorumları , orijinal iphone pil , pil değişim ücreti apple , orijinal iphone batarya 6s , iphone pil değişimi .