Orjinal iPhone Ekran Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Orjinal iPhone Ekran Değişimi

Orjinal iPhone ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknik servislerde ve bu işlem için özel olarak. Oluşturulan odalarda gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Tamir odası tam anlamıyla statik elektrikten arındırılmış ve titizlikle sterilize edilmiş olmalıdır. Akıllı telefonunuzu teknik servise bizzat elden teslim ettiğiniz durumlarda telefonunuzu geri almanız için. Beklemeniz gereken süre yaklaşık 60 dakika olmakla birlikte. İkili olarak anlaşarak kargo teslim hizmetinden yararlanmayı tercih ettiğinizde 3 (üç) iş günü şeklinde adresinize teslim şeklindedir.

Bu yazımızda orjinal iPhone ekran değişimi hakkında ihtiyacınız olan bilgileri vererek, değişimin nasıl gerçekleştirildiğini açıklayacağız. Telefonunuzla ilgili hangi durumları yaşadığınız takdirde hiç vakit kaybetmeden ekran değişimi yaptırmanız gerektiğini detaylı bir şekilde. Makalemizin ilerleyen cümlelerinde bulabilirsiniz. iPhone Ekran değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz Iphone marka telefonun modeline göre değişiklik gösterir. Iphone 7 Plus için belirlenen ekran değişimi fiyatı 750 tl iken. Iphone 6 için 260 tl, Iphone 5 için 150 tl, Iphone 4 için 100 tl şeklindedir.

iPhone cihazlarınızın bozulması tabi ki istenilen bir durum değildir. Böyle anda Iphone Ekran Değişimi ve teknik servis hizmeti veren firmamızın yolunu tutmanız daha mantıklı bir yol olmaya başlayacaktır. Ekranda ki çizilme ve çatlamalar ıphone cihazlarının kullanımını zorlaştırdığı gibi daha çok bozulmasına da zemin hazırlıyor. Cam değişimleri konusunda eğitimli ve bilgi sahibi olan uzman çalışanlarımız ile tam. Destek veriyor ve en kısa süre zarfı içerisinde iphone cihazlarınıza da kavuşmanızı sağlıyoruz.


 
Iphone Ekran Değişimi
Iphone Ekran Değişimi

Tamamen profesyonel anlamda hizmet verildiğinden dolayı da sizlerde fazlası ile memnun kalmaya başlayacaksınız. orjinal iPhone ekran değişimi kasalar ve tamirler amacına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Size kalansa tüm bu hizmetlerden de gönül rahatlığı ile yararlanmanın tadını çıkarmanız olacaktır. Iphone cihazlarınız da çoğunlukla en çok yaşanan belli başlı sorunların arasında ekranlarda ki kırılma ve çizilme olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik kimi zaman Iphone cihazın dokunmatik ekranında donma gibi olmasını istemediğiniz bir takım problemlerde ortaya çıkabiliyor. İşte tam da bu aşamada teknik servis firmamız devreye girerek sizlere en iyi şekilde. Yardımcı olmakta ve ıphone cihazlarınızı uzun vadede kullanmanıza imkân sağlamaktadır.

Online platform aracılığı ile artık sizlerde cep telefonlarınızı teknik servis. Firmamıza emanet ederek hızlı bir şekilde tamir edilmesini de sağlayabilirsiniz. orjinal iPhone ekran değişimi için tamamen orijinal ekran. Kullanılmakta ve ne olduğu belli olmayan ürünlere başvurulmaktadır. Bu sebeple sizlerde teknik servis firmanızı doğru ve güvenilir olduğuna kanaat getirdikten sonra tercih etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Sürekli elinizden düşürmediğiniz telefonların ekranı zaman içerisinde ister istemez bazı sorunları da ortaya çıkardığı olabiliyor. İşte böyle bir durumda bile dahi paniğe kapılmadan uzman ekibimizden yardım alıp ekranın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde akıllı telefon kullanıcıların en çok tercih etmiş olduğu. Markalar arasında yer alan Iphone de hassas bir cam özelliğine sahip olduğundan dolayı kimi zaman değiştirilme ihtiyacına gereksinim duyabiliyor. Kaliteli ve güvenilir yollarla sizlere servis desteği sağlanmaktadır. Ne zaman isterseniz isteyin artık sizlerde orjinal iPhone ekran değişim konusunda üst düzey bir hizmeti yanı başınızda bulabilmenin mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız.

Orjinal iPhone ekran değişimi için bekleme yapmadan son dönemin en çok ziyaret edilen adresine başvurup ıphone cihazlarınızı da gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde yapıldığından dolayı yeniden çizilmemiş orijinal bir ıphone ekranına sahip olacaksınız. Eskiyen bir akıllı telefonunuz değil tam aksine yeni bir telefonunuz olacak.

Iphone Ekran Değişimi Servisi
Iphone Ekran Değişimi Servisi

 

iPhone ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Orjinal iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

1- 7 / 24 güvenlik kameraları gözetiminde, statik elektrik sızdırmayan, tam anlamıyla sterilize edilmiş özel teknik servis odalarında işlem gerçekleştirilir. Değişimin alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanması oldukça önemlidir.

2- Ekran değişimi işlemi yapılırken ve sonrasında akıllı telefonunuzda bulunan bilgiler korunur, hiçbir şekilde silinmeleri gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

3- Değişim işlemi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar test etme hakkınız bulunur. Memnun olmama ya da herhangi bir tereddüt yaşamanız halinde ödediğiniz ücret hiçbir sorgu sual yaşamadan tarafınıza geri iade edilir.

4- Onay verdiğiniz takdirde ekran değişimi yapılan telefonunuzu 6 ay boyunca geçerliliğini koruyacak. Kaşeli ve imzalı özel garanti kartı ile birlikte teslim alırsınız. Bu garanti kartı sayesinde 6 ay içerisinde telefonunuzla ilgili yaşayacağınız. (Kullanıcı hatası bulunmadığı tespit edilen) sorunlarda ücretsiz olarak teknik servis yardımı alabilirsiniz. Yalnız bu kartı kaybetmemeniz, evinizin ya da çantanızın güvenli bir yerinde ve nereye. Koyduğunuzu daha sonra unutmayacağınız bir şekilde saklamanız önemlidir.

Detay için : https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Orjinal iPhone Ekran Değişimi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

1 Yorum

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir