Osmaniye Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / / 1 Yorum / 334 Görüntülenme

Osmaniye Ekran Değişimi

Osmaniye Ekran Değişimi hizmetleri ile sizler de hem alanında uzman bir ekip hem de uygun fiyatlar ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için

 • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
 • Değişimin ardından telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez ya da zarar görmez.
 • Bunun yanında değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
 • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
 • Ayrıca değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Osmaniye Ekran Değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo yoluyla ekran değişimi hizmetleri sunar. Telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermenizin ardından kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan cep telefonlarınız tekrar kargo aracılığı ile sizlere gönderilir. Kargo ücretleri ise firmamıza aittir. Bunun yanında servisimizde daima garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de Osmaniye garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilir ve en az  3 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Osmaniye Samsung Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Dokunmatik Ekranın Yarısı Çalışmıyor

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de ekranlarınızda oluşan tüm sorunları Osmaniye garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve en az 3 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de firmamız tarafından ücretsiz destek verildiğini belirtmek isteriz.

Osmaniye Huawei Ekran Değişimi

Huawei telefonların ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunlar için hızlı çözümler sunan firmamız, daima orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Ekran değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde olur ve değişim sonrasında yeni ekranlarda gerekli testler ve kontroller yapıldıktan sonra teslimat gerçekleştirilir.

Diğer yandan telefon servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Samsung Galaxy Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir