Pendik Apple Servisi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 2 Yorum / 1412 Görüntülenme

Pendik Apple Servisi

Pendik apple servisi sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir markadır. İphone marka telefonlar gerek teknik özellikleri gerekse de kaliteli yapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Apple İphone cihazlarında ortaya çıkan her türlü arızaya karşı her an müşterilerinin yanındadır.

Pendik apple servisi için yetkili teknik servisleriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Apple için uzman teknik servis elemanlarıyla cihazınızda oluşan teknik arızları en kısa sürede ve en kaliteli, güvenilir şekilde vermeyi kendine misyon haline getirmiştir. Kaliteli hizmet alabilmek için Apple yetkili servislere başvurabilirsiniz. Pendik apple tamir ile ilgili aklınızda olan tüm sorularınızın cevaplarınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Pendik Apple Servisi Yaptırabileceğiniz Teknik Servisler

Pendik apple servisi yaptırabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Ancak cihazınızın arızasını gidermek istediğinizde kesinlikle garanti kapsamı dışına çıkabilecek yerlerde kesinlikle yaptırmayınız. Kesinlikle Apple yetkili teknik servislerine giderek cihazınızı tamir ettirmelisiniz.

iPhone'u Bul Uygulaması Nasıl Kullanılır

Pendik apple tamiri yapabilecek yetkili teknik servisler; iphone marka telefonların tamirini yaparken önceliğini müşteri memnuniyeti üzerine kuran merkez orijinal parçalar kullanarak cihazlarınızı tamir eder. iPhone Hard Reset için kaynağımızı inceleyin…

Cep Hastanesi Pendik

Pendik apple servisi 12 yıllık tecrübesiyle her türlü İphone modelindeki cihazlarınızı tamir edebilmektedir. Hem donanımsal hem de diğer bütün arızlarınızın giderilmesinde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Cam ve şarj değişikliği dibi bir çok aksesuarları da değiştirmekte ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

İstanbul  Anadolu Yakası iPhone Teknik Servis

Cep Hastanesin’de 30 dakika içinde yaşadığınız bütün sorunlar çözülür. tamir işleminden sonra, cihazınız inceleme amacıyla beğeninize sunulur. Bu aşamada, en küçük bir hoşnutsuzluk durumunda ücretiniz iade edilecektir. Onayınızı verirseniz, garanti kartınız hazırlanacak ve cihazınız size teslim edilecektir.

iPhone Tamir Fiyatları

Ekran kırık ya da çatlak tamiri yaklaşık olarak 120-350 TL

Ekran donmaları tamiri yaklaşık 300 TL

Pil değişimi talebi yaklaşık 150 TL

Şarjın çabuk bitmesi sorunu yaklaşık 300 TL

Şarj soketinin arızasının tamiri yaklaşık 120 TL

2 Yorum

 • Cep Hastanesi

  j730 ( j7 Pro ) komple servis orjinali ekran değişimi : 580 TL

  6 AY GARANTİ VERMEKTEYİZ. (SIVI TEMAS, KIRILMA HARİÇ !)

 • Ahmet dalgic

  j7 pro telefonumun dokunmatigi calismiyor.garanti kapsaminda bakabiliyormusunuz? Ne islem yapilmasi gerekiyor? Garanti disi olacaksa ucret ne kadar. Bilgi verirseniz sevinirim. Tesekkurler…

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir