Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 299 Görüntülenme

Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri

Pendik iphone Cep Telefonu Tamiri işlemi için başvurularınız Apple’ın kendi sistemi üzerinden kayıt altında tutulmaktadır. Cihazınızın servis seçeneğini belirledikten sonra cihazınızı göndermeniz veya direk elden götürmeniz gerekmektedir. Cihazınızı teslim alan teknik servis kayıt oluşturmakta ve bilgileri sistemlerine girmektedir.


Cihazın Teknik Servise Ulaştıktan Sonra Onarım Takibi

1- iPhone telefonunuz servise ulaştıktan sonra girilen veriler, Apple’ın sistemine aktarılmakta ve bu sistemden Pendik iphone Cep Telefonu Tamiri sağlanmaktadır. Telefonunuzdan, Çağrı merkezinden veya internet üzerinden oluşturduğunuz

2- Apple kimliğiniz ve şifrenizle takip işlemini yapabilir, cihazın son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Parça değişimi, Onarım durumu, Arıza tespiti gibi konulara Apple kimliğiniz ve şifrenizle girdiğiniz sistemden ulaşabilirsiniz.

3- Ayrıca Çağrı merkezlerini arayıp operatörlerden kimlik bilgileriniz, Apple kimliğini ya da Servis fişinde yer alan numaralarla cihazın son durumu hakkında bilgi alabilir Pendik iphone Cep Telefonu Tamiri işlemini yapabilirsiniz.

4- Cihazınızın garanti süresi bitmiş ise veya arıza garanti kapsamı içinde değil ise ücret hakkında bilgi vermek için ve onayınızın olup olmadığını teyit etmek için işlemlerden önce size ulaşım sağlanacaktır.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri Servise Ulaştıktan Sonra Onarım Süresi

iPhone telefonlarında genellikle servise başvurulan sorunlar arasında pil ile ilgili yaşanan sorunlar, ekran sorunları ya da bağlantı sorunları yer almaktadır. Teknik servise cihazın gönderimi çeşidi de onarım sürelerini etkilemektedir.

Cihazınızı Apple Store’dan randevu alarak kendiniz götürdüğünde onarımın kolaylığına göre veya değişecek parçanın temin durumuna göre aynı gün içinde bile cihazınızı teslim alabilirsiniz. Fakat cihazınızı Apple teknik servis sağlayacısına kargo ile gönderdiğinizde yine arızanın durumuna ve yedek parça gerekli olup olmadığına, bu parçanın temin süresine göre cihazın elinize ulaşması 15 günü bulabilmektedir.

Teknik Servis için başvuru yaptığınız birimden onarım süreleri hakkında bilgi alabilir ve cihazın durumunu öğrenmek için çağrı merkezlerini gün içinde arayabilirsiniz. Ayrıca Apple internet sitesinden çevrimiçi çözüm merkezi hizmeti de vermektedir. Buradan cihazda yaşadığınız sorunun çözümü ile ilgilenmenin yanı sıra Pendik iphone Cep Telefonu Tamiri gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran değişimi için https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/ bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532   0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir