Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum / 47 Görüntülenme

Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri

Pendik iphone cep telefonu tamiri işlemi için başvurularınız Apple’ın kendi sistemi üzerinden kayıt altında tutulmaktadır. Cihazınızın servis seçeneğini belirledikten sonra cihazınızı göndermeniz veya direk elden götürmeniz gerekmektedir. Cihazınızı teslim alan teknik servis kayıt oluşturmakta ve bilgileri sistemlerine girmektedir.Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri

 


Cihazın Teknik Servise Ulaştıktan Sonra Onarım Takibi

1- iPhone telefonunuz servise ulaştıktan sonra girilen veriler, Apple’ın sistemine aktarılmakta ve bu sistemden pendik iphone cep telefonu tamiri sağlanmaktadır. Telefonunuzdan, Çağrı merkezinden veya internet üzerinden oluşturduğunuz

2- Apple kimliğiniz ve şifrenizle takip işlemini yapabilir, cihazın son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Parça değişimi, Onarım durumu, Arıza tespiti gibi konulara Apple kimliğiniz ve şifrenizle girdiğiniz sistemden ulaşabilirsiniz.

3- Ayrıca Çağrı merkezlerini arayıp operatörlerden kimlik bilgileriniz, Apple kimliğini ya da Servis fişinde yer alan numaralarla cihazın son durumu hakkında bilgi alabilir pendik iphone cep telefonu tamiri işlemini yapabilirsiniz.

4- Cihazınızın garanti süresi bitmiş ise veya arıza garanti kapsamı içinde değil ise ücret hakkında bilgi vermek için ve onayınızın olup olmadığını teyit etmek için işlemlerden önce size ulaşım sağlanacaktır.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri Servise Ulaştıktan Sonra Onarım Süresi

iPhone telefonlarında genellikle servise başvurulan sorunlar arasında pil ile ilgili yaşanan sorunlar, ekran sorunları ya da bağlantı sorunları yer almaktadır. Teknik servise cihazın gönderimi çeşidi de onarım sürelerini etkilemektedir.

Cihazınızı Apple Store’dan randevu alarak kendiniz götürdüğünde onarımın kolaylığına göre veya değişecek parçanın temin durumuna göre aynı gün içinde bile cihazınızı teslim alabilirsiniz. Fakat cihazınızı Apple teknik servis sağlayacısına kargo ile gönderdiğinizde yine arızanın durumuna ve yedek parça gerekli olup olmadığına, bu parçanın temin süresine göre cihazın elinize ulaşması 15 günü bulabilmektedir.

Teknik Servis için başvuru yaptığınız birimden onarım süreleri hakkında bilgi alabilir ve cihazın durumunu öğrenmek için çağrı merkezlerini gün içinde arayabilirsiniz. Ayrıca Apple internet sitesinden çevrimiçi çözüm merkezi hizmeti de vermektedir. Buradan cihazda yaşadığınız sorunun çözümü ile ilgilenmenin yanı sıra pendik iphone cep telefonu tamiri gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran değişimi için https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/ bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri
Pendik iPhone Cep Telefonu Tamiri
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir