Pendik iPhone Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 933 Görüntülenme

Pendik iPhone Ekran Değişimi Yaptıracak Servis

Yaşanan düşme ve çarpma gibi istenmeyen durumlarda çatlayan ve kırılan mobil cihaz ekranlarının tamiri uzmanlık ister. Bu bakımdan Apple pendik iPhone ekran değişimi de tecrübe ve teknik bilgi gerektirmektedir. Teknik servisimiz statik elektrikten arındırılmış ve hijyenik – steril bir ortamda iPhone markasına ait bütün modellerin ekran değişimini itina ile yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konusunda da hassas olan servisimizde sadece ekran değişimi değil, hasar ve arızaların tamamı hakkında hizmet verilmektedir. Telefonun aldığı hasara bağlı olarak ekranda meydana gelen kırılma ve çatlamalarda ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan en çok hasar alan bölgeler olup, değişmeleri söz konusu olabilmektedir.Bunun içinde aşağıdaki servis bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

iPhone  Ekran Fiyatı ve Değişim Süreci

iPhone ekran kırılması tamir talepleri açısından zorlu bir süreçtir, gözlerinizin önünde iPhone 6 ekran onarımı yapıyoruz.
iPhone serisi iPhone 5S, cihazlardan sonra gelen ve harika tasarım değişiklikleriyle birlikte gelen popüler bir seridir.
iPhone ekran sonları ve başka arızalar, iPhone ekran sonları ve başka arızalar,  ekran sonları ve başka arızalar, iPhone 6 Plus ekran sonları ve başka arızaları Cep Hastanesi güvencesi ile garantili ve tamamen orijinal parçalar ile tamir edilir iPhone!

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Batarya Değişimi

Pendik iPhone Ekran Değişimi Orijinal Parça Hassasiyeti

Teknik servisimiz, müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve hızlı teslimat ilkelerine bağlı olarak hizmet vermektedir. Parça değişimi söz konusu olduğunda ise orijinal parça kullanımı konusunda hassasiyet göstermektedir. Konu pendik iPhone ekran değişimi olunca orijinal parçalar kullanılması zorunludur.

En İyi Selfie Fotoğrafı İçin Temel Kural

Yapılan değişim ve tamirat işleminin ardından ekran parlaklığının yanı sıra dokunmatik hassasiyeti de test edilmektedir. İşlemin ardından cihaz, sahibine test ettirilerek teslim edilmektedir.

Garanti belgesi imzalanıp kaşelendikten sonra teknik servis süreci tamamlanmaktadır. Teknik servisimiz donanım arızalarının yanı sıra yazılım konusunda da tecrübeli ve bilgi sahibidir. Servisimizde pendik iPhone ekran değişimi ile birlikte anakart tamiri, kamera değişimi ve home tuşu tamiratı da itinayla yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir