Pendik iPhone Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 418 Görüntülenme

Pendik iPhone Ekran Değişimi Yaptıracak Servis

Yaşanan düşme ve çarpma gibi istenmeyen durumlarda çatlayan ve kırılan mobil cihaz ekranlarının tamiri uzmanlık ister. Bu bakımdan Apple pendik iPhone ekran değişimi de tecrübe ve teknik bilgi gerektirmektedir. Teknik servisimiz statik elektrikten arındırılmış ve hijyenik – steril bir ortamda iPhone markasına ait bütün modellerin ekran değişimini itina ile yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konusunda da hassas olan servisimizde sadece ekran değişimi değil, hasar ve arızaların tamamı hakkında hizmet verilmektedir. Telefonun aldığı hasara bağlı olarak ekranda meydana gelen kırılma ve çatlamalarda ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan en çok hasar alan bölgeler olup, değişmeleri söz konusu olabilmektedir.Bunun içinde aşağıdaki servis bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Pendik iPhone Ekran Değişimi Orijinal Parça Hassasiyeti

Teknik servisimiz, müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve hızlı teslimat ilkelerine bağlı olarak hizmet vermektedir. Parça değişimi söz konusu olduğunda ise orijinal parça kullanımı konusunda hassasiyet göstermektedir. Konu pendik iPhone ekran değişimi olunca orijinal parçalar kullanılması zorunludur. Yapılan değişim ve tamirat işleminin ardından ekran parlaklığının yanı sıra dokunmatik hassasiyeti de test edilmektedir. İşlemin ardından cihaz, sahibine test ettirilerek teslim edilmektedir.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.

Garanti belgesi imzalanıp kaşelendikten sonra teknik servis süreci tamamlanmaktadır. Teknik servisimiz donanım arızalarının yanı sıra yazılım konusunda da tecrübeli ve bilgi sahibidir. Servisimizde pendik iPhone ekran değişimi ile birlikte anakart tamiri, kamera değişimi ve home tuşu tamiratı da itinayla yapılmaktadır.

[table id=1 /]


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir