Pendik iPhone Ekran Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum / 24 Görüntülenme

Pendik iPhone Ekran Değişimi Yaptıracak Servis

Yaşanan düşme ve çarpma gibi istenmeyen durumlarda çatlayan ve kırılan mobil cihaz ekranlarının tamiri uzmanlık ister. Bu bakımdan Apple pendik iPhone ekran değişimi de tecrübe ve teknik bilgi gerektirmektedir. Teknik servisimiz statik elektrikten arındırılmış ve hijyenik – steril bir ortamda iPhone markasına ait bütün modellerin ekran değişimini itina ile yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konusunda da hassas olan servisimizde sadece ekran değişimi değil, hasar ve arızaların tamamı hakkında hizmet verilmektedir. Telefonun aldığı hasara bağlı olarak ekranda meydana gelen kırılma ve çatlamalarda ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan en çok hasar alan bölgeler olup, değişmeleri söz konusu olabilmektedir.Bunun içinde aşağıdaki servis bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Pendik iPhone Ekran Değişimi Yaptıracak ServisPendik iPhone Ekran Değişimi Orijinal Parça Hassasiyeti

Teknik servisimiz, müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve hızlı teslimat ilkelerine bağlı olarak hizmet vermektedir. Parça değişimi söz konusu olduğunda ise orijinal parça kullanımı konusunda hassasiyet göstermektedir. Konu pendik iPhone ekran değişimi olunca orijinal parçalar kullanılması zorunludur. Yapılan değişim ve tamirat işleminin ardından ekran parlaklığının yanı sıra dokunmatik hassasiyeti de test edilmektedir. İşlemin ardından cihaz, sahibine test ettirilerek teslim edilmektedir.

Garanti belgesi imzalanıp kaşelendikten sonra teknik servis süreci tamamlanmaktadır. Teknik servisimiz donanım arızalarının yanı sıra yazılım konusunda da tecrübeli ve bilgi sahibidir. Servisimizde pendik iPhone ekran değişimi ile birlikte anakart tamiri, kamera değişimi ve home tuşu tamiratı da itinayla yapılmaktadır.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı1800,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Pendik iPhone Ekran Değişimi Yaptıracak Servis
Pendik iPhone Ekran Değişimi Yaptıracak Servis
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir