google play store
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 414 Görüntülenme

Play Store Güncellemeleri Kapatamıyorum

Play Store Güncellemeleri KapatamıyorumPlay Store hesabınızdaki otomatik güncellemeleri kapatmak için gerekli olan şey mevcuttur. Android cihazlar akıllı telefon alımlarında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu telefonlar için play store uygulaması yüklü olarak satılmaktadır. Bu bağlamda, ınstagram, youtube, facebook, twitter ve oyunlar gibi birçok uygulama gerçekleştirebiliriz.

Bunun dışında, bu uygulamaların yeni sürümleri piyasaya sürüldüğünden, play store uygulamaları kendi başlarına günceller. Ancak, İnternet olmadan herhangi bir uygulamayı indirim mümkün olmayacaktır. Mobil veri Otomatik Yenileme döneminde güncellenir Yani eğer, mobil veri anında sona erecek. Wi-fi bağlantısı üzerinden bir güncelleme indirmesi sağlamak her zaman daha sağlıklı olacaktır. Ama bu benim elim değil, nasıl yapacağım? Yardım edemiyoruz ama soruyu sorduğunu düşünüyoruz. Çünkü haklısın. Hakkınızın ön planda olduğu bu süreçte, mobil verilerin internet bağlantısını durdurmak için alınması gereken önlemler hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Google Play Store Güncellemeleri Kapatamıyorum

Mobil internetim artık güncellemeler nedeniyle tükeniyor. Google play’in otomatik oyununu, play store güncellemesinin sorununu, google play’de otomatik güncellemeyi nasıl kapatacağımı ve google play hesabımdaki otomatik güncellemeleri nasıl kapatacağımı kapatmak istiyorum. Evet, mobil verileriniz açıkken açılacak tek bir güncelleme, mobil veri bağlantınızın hemen sona ermesine neden olacaktır. Bunu önlemek için, uygulama içindeki otomatik güncellemeyi kapatmanız gerekir.

Android Telefonlardaki Virüsleri Silme

Google Play Otomatik Güncellemeleri Kapatma [Resimli Anlatım]

Otomatik güncellemeden ötürü bir çok telefon kullanıcısının telefonlarındaki internet bağlantıları bitmiştir. Bunun bir an önce önüne geçilebilmesi adına da gerekli incelemeleri gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

google play store otomatik güncelleme kapatma

 • Bu aşamada önce Google Play Store hesabımıza giriş işlemi sağlıyoruz.
 • Menü alanından ”Ayarlar” bölümün içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.
 • Sonrasında karşınıza da var olan bilgilendirmeler üzerinde yer alam ”Uygulamaları otomatik güncelle” alanına giriyoruz.
 • Beraberinde karşımıza seçenekler gelecektir. Bu alandan diler uygulamaları otomatik olarak güncelleme kısmını seçebilirsiniz.
 • Ya da en alt tarafta bulunan güncellemeleri sadece kablosuz bağlantıya bağlıyken ele al.

google play store otomatik güncelleme kapatma

Seçtikten sonra Google play store güncellemeleri kapatamıyorum sorunu giderilmiş olacaktır. Hala daha sorun var ise ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Play store> Verileri temizle” demeniz yeterli olacaktır. Sorun devam ederse yorumdan iletişime geçebilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  google play hizmetleri güncelleme kapatma, android sistem güncelleme kapatma, huawei sistem güncelleme kapatma, android uygulama güncelleme kaldırma, otomatik güncelleme kapatma iphone, otomatik güncelleme kapatma windows 10, instagram otomatik güncelleme kapatma, güncellemeleri aç.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir