Poco-X3-Pro-Ekran-Degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Poco X3 Pro Ekran Değişimi

Poco X3 Pro Ekran Değişimi; Poco X3 Pro ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik veya ekrana dokunma sorunları gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlarla takas edilen servisimizde orijinal Poco ekranları kullanılmaktadır. Ayrıca orijinal ekranlar ile dokunma hızı, dokunma hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler herhangi bir performans kaybı yaşamamaktadır.

Poco X3 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

  • Ekran değişiklikleri her zaman orijinal ekranlarla yapılır.
  • Ayrıca telefonlarınızda bulunan bilgiler ekran değiştikten sonra asla silinmeyecek veya zarar görmeyecektir.
  • Değişim hizmetleri tarafınıza parça ve işçilik garantisi ile verilmektedir.

Poco X3 Pro Ekran Değişimi; Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ekran değişimleri yapılmaktadır. Poco X3 Pro ekran değişim hizmetleri ile servisimize gelme ihtimaliniz olmasa bile telefonlarınızı kargo ile bize göndererek değişim hizmeti alabilirsiniz. Teknik servisimize kargo ile gönderdiğiniz telefonlarınızda kısa süre içerisinde ekran değişimleri yapılmakta ve sonrasında tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilmektedir. Kargo ile ekran değişimlerinde kargo ücreti tamamen firmamıza aittir. Öte yandan servisimizde çizik, çatlak veya kırık ekran değiştirme hizmetleri her zaman garanti kapsamında yapılmaktadır. Ayrıca telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları 3 ay parça ve işçilik garantisi altında çözebilir, değişim sonrası karşılaştığınız ekran sorunları için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Poco X3 Pro Ekran Değişiminden Sonra Bilgilerim Silinir mi?

Poco X3 Pro Ekran Değişimi; Firmamız son teknoloji ekipmanlarla hizmet vermektedir. Tüm ekran değişimleri hizmetimiz kapsamında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılmaktadır. Değişiklik sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmeyecek veya zarar görmeyecektir. Telefonunuzda sadece ekran ünitesinde işlemler gerçekleştirilir, bu nedenle fotoğraf, video, kişi, oyun ve uygulama gibi bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Siz de bilgi güvenliği konusunda kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizle hızlı çözümler alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Realme C21 Batarya Değişimi

Poco X3 Pro Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümleri ile her zaman ön plana çıkan Cep Hastanesi firmamız uygun fiyat aralıkları ile de sizlere yardımcı olmaktadır. Hizmetimiz, sektördeki en uygun ekran değiştirme şirketlerinden biridir. Bütçenize uygun çözümler için her zaman bizi tercih edebilir ve telefon hizmetimiz ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

İğne İle Dokunmatik Ekran Tamiri

Poco X3 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı yapılmaktadır. Yaklaşık 30 ila 60 dakika içerisinde ekran değişimleri kısa sürede tamamlanır ve ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında kendiniz ekranınızı da kontrol edebilir ve ardından telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

Poco X3 Pro Garantili Ekran Değişimi

Poco telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan servisimiz tüm ekran değişimlerinde garantili hizmet vermektedir. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için garanti hizmetinin yanı sıra kaliteli çözümler almak istiyorsanız hemen telefon servisimize başvurun ve 3 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi şansını bizimle yakalayın. Değişiklik sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmeti sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Cihazlarınızı Kargoyla Gönderme

Telefon hizmetimizde ekran değişimleri de kargo gönderim hizmeti ile birlikte yapılmaktadır. Servisimize gelme imkanınız yoksa telefonlarınızı kargo ile bize gönderebilir ve Poco telefonlarınızın ekranlarında oluşan sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız ekran değişimi yapılarak en kısa sürede adresinize kargo ile geri gönderilecektir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi Videosu