/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 568 Görüntülenme

Pubg Mobile Kasma Sorunu Çözümü

Pubg Mobile Kasma Sorunu Çözümü, Popüler oyunun yapımcısı PUBG şirketi kullanıcılara oyunun mobil sürümünü sunduğundan, çoğu oyuncu Mobil PUBG ripping meselesiyle karşı karşıyadır. PUBG Mobil Kasma sorununun en büyük nedenlerinden biri, akıllı telefonun oyunu işlemek için çok fazla bellek (RAM) olmasıdır. Öte yandan, telefonunuzda yeterli bellek yok ve PUBG Mobile soruna neden olabilir.Eğer cihaz oyun için yeterli olduğunu düşünüyorsanız, biz tavsiye adımları takip etmek yararlı olacaktır.

Bellek (RAM) temizleme

Telefonunuzun arka plan üzerinde çalışan diğer uygulamalar bellek tüketir beri, cihazınız PUBG Mobile için gerekli bellek sağlamak mümkün olmayabilir. Ayrıca arka planda çalışan uygulamaları kapatarak ve belleği temizleyerek Pubg Mobile Kasma Sorunu Çözümüoyunu hızlandırabilir. Cihazınızın hafızasını temizlemek ve Google Play Store’dan çeşitli bellek temizleme programları indirerek Mobil PUBG oyunu hızlandırabilir.

android ram temizleme
android ram temizleme

Ayrıca Bkz. “Samsung Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


Oyun Ayarları

Bellek temizliği yeterli değilse, başka bir çözüm deneyebilirsiniz. Bu çözüm, PUBG Mobil ayarlarının “düşük” veya “orta” değerlerini oynamanıza izin verecektir. Bunu yapmak için, oyunun ayarlarına girdikten sonra “grafik ayarları” bölümündeki “düşük” veya “orta” ayarları seçebilirsiniz. Bu çözümün görüntü kalitenizi değiştirebileceğini unutmayın.

Tüm bu çözümlere rağmen, Mobil PUBG sözleşme sorunu devam ederse, PUBG Mobil güncellemeleri gereklidir. Geliştiriciler sürekli telefonlarda en iyi oyunu sunmak için PUBG Mobil güncellemeleri güncelliyoruz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; pubg mobile kasma sorunu pc, mobile kasma sorunu j7 prime, pubg mobile kasma sorunu emulator, pubg mobile kasma sorunu 2019, pubg mobile kasma sorunu android, pubg mobile kasma sorunu j7 prime 2, pubg mobile kasma sorunu j7 pro, pubg mobile kasma sorunu aralık, pubg mobile kasma sorunu apk, mobile kasma sorunu a5, pubg mobile kasma sorunu a3, pubg kasma sorunu aralık 2018, pubg mobile kasma ayarları, pc de pubg mobile kasma sorunu, pubg kasma sorunu j7, pubg mobile pc kasma sorunu bluestacks, pubg mobile kasmaya başladı, bluestacks 4 pubg mobile kasma sorunu, tencent gaming buddy pubg mobile kasma sorunu, pubg mobile kasma sorunu casper, pubg mobile kasma sorunu j7 core, pubg mobile emulator kasma sorunu çözümü, pubg mobile pc kasma sorunu çözümü 2018 tencent, pubg mobile kasma sorunu çözümü telefon, pubg mobile kasma sorunu çözümü j7 prime


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir