Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Realme C21 Batarya Değişimi

Realme C21 Batarya Değişimi

Realme-C21-Batarya-Degisimi

Realme C21 Batarya Değişimi; Cep Hastanesi olarak Realme C21 Batarya Değişimi işlemini 60-120 dakikayı geçmeyecek bir sürede gerçekleştiriyoruz. Pil değişimi sırasında verilerinizin hiçbiri kaybolmaz. Personelimiz bu işlemi gözlerinizin önünde gerçekleştirir.

Realme C21 Bataryasını Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Mobil cihazların ortalama pil ömrü 1-2 yıl yani 500 devirdir. Cihazınız ortalama 500 kez şarj edilebilir. Bu veriler dünya çapında profesyonel şirketler tarafından test edilmiş ve belirlenmiştir. Ne yazık ki mobil cihaz kullanılmaya devam edildiğinde pilin verimi düşüyor. Telefonun uzun süreli şarj edilmesi ve satış sonrası şarj cihazının kullanılması pilin ömrünü kısaltacaktır.

Cihazınızın pil yüzdesi aniden çok hızlı bir şekilde düşerse (örneğin, şarj yüzdesi %80 iken şarj yüzdesi %30’a düşerse veya telefonunuz pil dolduğunda aniden boş görünüyorsa ve geri döndüğünde kapanıyorsa) açık, örneğin dolu göründüğünde), Realme C21 bataryasını değiştirme zamanının geldiği anlamına gelir.

Realme C21 Batarya Nasıl Değiştirilir?

Realme C21 Batarya Değişimi; Cep Hastenesi olarak ortalama 60-120 dakikada bataryayı değiştiriyoruz. Realme C21 bataryasını firmamıza gelerek veya telefonunuzu bize göndererek değiştirebilirsiniz. Bu arada bazı Realme modellerinde pilin altında flexi dediğimiz film bulunur ve bunu çıkartmak çok hassastır. Bu, değiştirme sırasındaki en önemli konudur. Takılan bataryanın çalışma süresi, Mah (miliamper saat) değeri aynı olduğu için orijinali ile aynıdır. Bataryasını değişimi eğitimli ustalarımız tarafından gerçekleştirilir. Pil değişimi sırasında cihazınızda farklı bir sorun olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Ekran Kararma Sorunu Çözümü

Realme C21 Batarya Değiştirme Maliyeti Ne Kadardır?

Realme C21 telefonunuzun bataryası çabuk bitiyorsa bataryayı  değiştirmeniz gerekir. batarya  değişimi için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamıza gelip uygun fiyata Realme C21 batarya değişimi yaptırabilirsiniz. Yapılan işlemler sistemimize kayıt edilmektedir. Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz. Firmamız 15 yıllık tecrübe ve markaya sahiptir. Bataryanızı gönül rahatlığıyla değiştirebilirsiniz.

Realme C21 Batarya Değişimi Garanti Kapsamına Girer mi?

Realme C21 Batarya Değişimi; Kullandığımız bataryaları uzun süredir piyasada olan bir çok güvenilir ve kurumsal firmadan tedarik etmekteyiz. Bu firmalar sattıkları her batarya için bize garanti veriyor ve bu batarya değişimlerini siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığıyla yapabiliyoruz. Prensip olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket ettiğimiz için şirketimizde yaptığımız tüm batarya değişimlerinde 3 ay garanti veriyoruz. 3 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız firmamıza gelerek sorununuzu giderebilirsiniz.