Realme V5 Tasarımı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / / 1 Yorum / 542 Görüntülenme

Realme V5 Tasarımı

Realme V5 Tasarımı, realme yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu akıllı telefon ayrıca şirketin yeni bir akıllı telefon hattı üzerinde çalıştığını gösteriyor. Duyuruya göre Realme, serinin ilk telefonu V5 olan “V” adlı bir seri geliştiriyor. Son zamanlarda akıllı telefon endüstrisinde en popüler isimlerden biri olan Realme, yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını duyurdu. Şirketin baş pazarlama sorumlusu Xu Qi tarafından Weibo aracılığıyla ortaya çıkarılan bu telefon, Realme’nin “V” olarak adlandırılan yeni bir akıllı telefon serisi geliştirdiğini ortaya koyuyor. Serideki ilk akıllı telefona V5 adı verilecek.

Realme V5 Tasarımı, Xu Qi’nin açıklaması sadece bu akıllı telefonun adını göstermiyor. Yaklaşan telefonla ilgili posterleri paylaşan Qi, bu posterle telefonun tasarımını ortaya koyuyor. Daha fazla uzatmadan, önce bu akıllı telefonun tasarımı ve daha sonra V5’in teknik özelliklerinin ne olabileceği hakkında konuşalım.

Realme V5

Realme V5 için paylaşılan posterler, telefonun arka tasarımının daha fazlasını ortaya koyuyor. Bu tasarıma baktığımızda, geçişli renk stilinin Realme V5’e canlı bir tasarım verdiğini görüyoruz. Ayrıca, şirket bu kez logosunu telefona daha büyük bir şekilde ekledi. Buna ek olarak, Realme V5, son zamanlarda tanıdığımız dikdörtgen bir kamera kurulumuna sahiptir. Dört kamera kurulumunun tüm detayları bilinmiyor, ancak V5’in ana arka kamerası tüketicilere 48 MP çözünürlük sunacak.

Google Asistan Nasıl Kullanılır
Realme V5 Tasarımı
Realme V5 Tasarımı

Realme pazarlama şefinin fotoğraflarında, bu akıllı telefonun ön tasarımını tamamen görmüyoruz. Ancak ekranın bir kısmı görülebilir, bu da ekran hakkında bilgi edinmemizi sağlar. Buna göre, Realme V5’in kavisli bir ekranı olacak. Ayrıca, bu telefon delikli bir ekran tasarımı benimsemiştir. Teknik eleştirmenler, Realme V5’in yüksek ekran yenileme oranına sahip olacağını düşünüyor.

Realme V5 Neler Sunacak ?

Geçen ay, TENAA aracılığıyla Realme’den gizemli bir akıllı telefon ortaya çıktı. TENAA listesinde “RMX2121” olarak kodlanan bu cihazın Realme V5 olduğuna inanılıyor. TENAA’daki listeye göre RMX2121 kodlu cihaz, 6.55 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip. Listeden ayrıca 5G bağlantısını destekleyen telefonun 4.500 mAh kapasiteli çift parçalı bir bataryaya sahip olduğu öğrenildi. Ayrıca, bu akıllı telefonun 65 Watt hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Realme‘in yeni telefonunun ne zaman açıklanacağı henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Samsung Galaxy Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir