Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Redmi Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım

Redmi Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım

Redmi Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Redmi Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım; Akıllı telefon markaları her geçen gün modellerini ve beraberindeki teknolojileri geliştirmesine rağmen kullanım hatası veya herhangi bir dış nedenden dolayı cihazlar zarar görebilir. Ekranlar ise akıllı telefonların en önemli parçalarından biri ama aynı zamanda kırılmaya ve çatlamaya en duyarlı olanlardır. Redmi telefonunuz sert bir darbe alma, yüksekten düşme, cihaza sert bir baskı uygulama, pilin şişmesi veya aşırı ısınmasına rağmen cihazı kullanmaya devam etmek sonucu kırılabilir. Telefonunuzun ekranını tamir etme imkanı olmadığı için tek çözüm ekran değişimidir.

Redmi Ekran Değişimi Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Redmi Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım; Ekran onarımı yapmadan önce şiddetle tavsiye ettiğimiz bazı şeyler var. Aynı sorunu yaşamamak ve telefonunuzun geri dönüşü olmayan sorunlar yaşamaması için bu öneriler aşağıdaki maddelerde sizlerle paylaşılmıştır.

 • Kullanılan ekran orijinal ve seri numaralandırılmış olmalıdır.
 • Ön cam değişimi değil tam panel ekran değişimi yapılmalıdır.
 • 3 aylık teknik servis garantisi sınırsız olarak sağlanmalıdır.
 • Yan sanayi ve Çin ürünleri kullanımına izin verilmemelidir.
 • Ekran değiştirildikten sonra, gözden geçirmenize izin verilmelidir.
 • Bilgileriniz asla silinmez.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Telefonumun Ahizeden Ses Gelmiyor

Redmi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Redmi Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım; Ekran onarımları uzman Redmi teknisyenlerimiz tarafınca 60 ila 120 dakika içinde gerçekleştirilir. Teknik servisimize gelemiyorsanız, ortalama olarak 3 (üç) iş günü içinde ekran değişimleri yapmak için 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Redmi ekran değiştirme fiyatı 15 yıllık teknik servis tecrübesi ile Cep Hastanesi’nde oldukça uygun. Teknik servisimizde hızlı ve garantili ekran değişimi işlemleri için sadece orijinal kalitesinde parçalar kullanılmaktadır. Ekran değiştirme hizmeti uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlarla profesyonel teknik servis koşullarının sağlandığı bir ortamda gerçekleştirilir.

 • Bilgileriniz ekran değiştirildikten sonra asla silinmeyecektir. Telefonunuz sıfırlanmaz.
 • Telefon ekran performansı, şu demek oluyor ki dokunmatik hız – hassasiyet ve ekran parlaklığı ve  çözünürlüğünde asla bir değişim yoktur.
 • Orijinal ürün kullanılır.
 • Redmi ekran onarımından sonrasında, herhangi bir tereddüt etmeden iade hakkına sahipsiniz.
 • Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile beraber geliyor.

Redmi Ekran Değişimi

Redmi Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım; Cep Hastanesi’ne ulaşan Redmi ekran değişimi öncesi cihazınızla ilgili soruna net bir cevap, uzman teknisyenlerimizin arıza tespit sürecinden sonra verilmektedir. Ücretsiz arıza tespit işleminden sonra gerekirse cep telefonu ekranı değiştirilir. Redmi değişim işlemleri eğitimli ve deneyimli teknisyenleri tarafından orijinal parça ve profesyonel ekipmanlarla 60 ila 120 dakika kadar çok kısa bir sürede tamamlanır. Özellikle altını çizmek isteriz ki ekran değişimi sonrasında cihazınızın dokunma hızı, dokunma hassasiyeti ve ekran parlaklığında eskiye göre bir fark olmayacaktır.

Redmi değişimi için cihazınızı İstanbul dahil olmak üzere ücretsiz çift taraflı kargo ile Cep Hastanesi’ne gönderebilirsiniz. Bunun için PTT Kargo kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazların ekran değişim süresi 1-2 iş günüdür.

Ayrıca ekran değişimi sonrası yapılan işlem ve kullanılan parçalar 3 ay garanti kapsamındadır.