reeder-sarj-soket-degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum

Reeder Şarj Soket Değişimi

Reeder Şarj Soket Değişimi, Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza gerekli tüm teknisyen yenlerin ekipmanları kullanılarak gerekli tüm teknik servis şartlarının sağlandığı bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

Teknik Servis Ortamı Nasıl Olmalı

Reeder Şarj Soket Değişim, Akıllı telefonun soket değişiminin yapıldığı teknik servis odası, 8 farklı güvenlik kamerası ile 7/24 kontrol edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. Belirli aralıklarla periyodik olarak sterilize edilir.

Cihaz güvenliği için teknik servis ortamı sigortalıdır. Ek bir önlem olarak teknisyenlerimiz statik elektrikten bir arındırıcı bileklik ve özel olarak sterilize edilmiş teknisyen eldivenleri giyerler.

Reeder Şarj Soket Değişimi Nasıl Yapılıyor

Cep Hastanesi İletişiminde soket değişimi, profesyonel teknisyenler tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık soket dikkatlice çıkarılır ve orijinali ile değiştirilir.

 1. Servisimizde soket değişim süresi ortalama 240 dakikadır.
 2. Teknik servisimize gelemiyorsanız 2 ila 3 (bir) taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilir ve 3 (üç) iş günü içerisinde soket değiştirebilirsiniz.
 3. soket değişmeden önce ve sonra telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Cihaz biçimlendirilmemiştir, bu nedenle bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
 4. soket değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir şüpheniz varsa para iadesi alma hakkına sahip olursunuz.
 5. Tabii ki, cihazın soket performansında, yani dokunma hızı – hassasiyet ve soket parlaklığı – çözünürlüğünde bir değişiklik yok.
 6. soket görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.
 7. Telefonunuz 1 ay Cep Hastanesi İletişim onaylı soket garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
Samsung Telefonu Televizyona Bağlama

Garanti kartına sahip olduğunuz için garanti süresi boyunca soket ilişkin kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Reeder Şarj Soketi Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Aşağı kısımdaki tabloda şarj soketi değişimi fiyatları yer almaktadır.

ModelFiyat
Reeder P10cSorunuz
Reeder P11Sorunuz
Reeder P8cSorunuz
Reeder P9Sorunuz

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Reeder şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var Reeder şarj olmuyor.
 • Reeder şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • Reeder şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • Reeder şarj olurken çok ısınıyor.
 • Reeder telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; reeder p10 şarj soketi değişimi , reeder tablet şarj soketi değişimi , reeder p13 şarj soketi değişimi , reeder p11 şarj soketi değişimi , reeder a8i Quad şarj soketi değişimi , reeder şarj soketi , reeder p10s şarj soketi değişimi , reeder p10 şarj soketi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir