Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim

Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim

Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim

Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim Yanlışlıkla silinen dizini geri getirmek için birkaç önerimiz olacak. Cihaz yedekleniyorsa veya Gmail yedekliyorsanız bu daha kolay olacaktır. Silinen kişiler, Google Drive ve iCloud tarzı uygulamalarla geri yüklenebilir.

Telefon defteriniz telefonunuzda silinmişse, bunu getirmek için bazı koşullar vardır. Kişiler geri dönmeden önce telefon ilk olarak senkronize edilmelidir. Böylece, sayılar kolayca sosyal ağlardan alınır. Bu durumda değilse, yazılım programı kullanılmalıdır.

Silinen Rehberi Geri Getirme

Samsung, Casper, LG, Sony, Xiaomi ve Huawei gibi telefon markalarında bu yöntem geçerlidir. Bunun için bilgisayardan Gmail hesabınızı açın. Açılan sayfada sol üst kısımda yer alan g-mail yazısının yanındaki oku tıklayın ve kişiler yazan yeri seçin. Bu alan telefonun senkorize edildiği alandır. Son adım olarak ise değişiklikleri geri al kısmına tıklayın. Değişikliği almak istediğiniz zamanı seçin ve onayla sekmesine dokunun. Artık rehberinizin geri gelip gelmediğini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim

 Tüm kişilerin Android cihazınızda görüntülendiğinden emin olun

Telefon numaraları kişiler listenizde görünmese bile, kişilerinizin hala telefonda olması muhtemeldir. Android işletim sistemi, kişilerinizi kaydedildikleri yere göre segmentlere ayırmak için tasarlandığından, bunları hemen göremeyebilirsiniz.

Android cihazınızın modeli ve Sürümü Ne olursa olsun, kişiler uygulaması cihazınızın hafızasında saklanan kişileri, e-posta hesaplarınızla senkronize edilen kişileri, SIM kartınızda saklanan kişileri ve hafıza kartınızda yedeklenen kişileri tutar.

İlginizi Çekebilir: iPad Teknik Servis

Android cihazınızdan uygulama alanına gidin ve kişileri açın.

İnsanlar uygulamasının Ayarlar menüsüne gitmek için ekranın sağ üst köşesindeki üç dikey noktaya dokunun.

Ayarlar dokunun ve görüntülemek için Kişiler tıklatın.

Bu, telefonunuzda görüntülenecek şekilde ayarlanan bütün kişileri listeler. Belirli hesaplardan (Gmail, WhatsApp, SIM, Skype, vb.) kişileri görmek için seçenekleri seçebilirsiniz.) tek tek seçebilirsiniz. Ancak, aradığınız telefon numarasının kaybolup kaybolmadığını görmek için üstteki tüm kişilere dokunmanız gerekir.

iPhone Silinen Rehberi Geri Yükleme

iPhone veri kurtarma ya da iCloud ile rehberi geri yüklemek mümkündür.

  • İlk olarak cihazınızın ayarlar sekmesine dokunun
  • iCloud giriş yapın
  • Eğer ki kişiler kısmı kapalı değilse bu esnada onu da kapatın
  • Ekranda karşınıza çıkan iPhone tut kısmını seçin
  • Bu işlemin ardından kişileri açık bir hale getirin
  • Son olarak karşınıza bir uyarı ekranı çıkacaktır. Burada birleştir adlı yazıya tıklayın ve rehberinizin tekrardan yüklenmesine yardımcı olun

Artık rehberiniz telefonunuza yüklenmiştir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; numaralar silindi nasıl geri getirebilirim , numaralarım silindi ne yapmalıyım , rehberim silindi nasıl geri getiririm , rehberim silindi nasıl geri alabilirim , google rehberim silindi , rehber numara silindi nasıl geri getirebilirim , iphone  rehberim silindi nasıl geri getirebilirim ,rehberim silindi nasıl geri getirebilirim ,rehberimdeki kişiler silindi nasıl geri getirebilirim , telefondaki numaralar silindi nasıl geri getirebilirim.