Revize Ekran Ne Demek
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTelefon Tamiri / 32 Yorum / 6712 Görüntülenme

Revize Ekran Ne Demek

Revize Ekran Ne Demek ve revize ekran fiyatları, hizmetimizde sıkça karşılaştığımız sorular arasındadır. Gözden geçirilmiş ekran, arızalı akıllı telefonlardan çıkarılan kusursuz, orijinal bir ekrandır. Onlar OEM görüntüler farklı değildir. Sadece onlar orijinal olduğunu biliyorum ve bunun için ekstra ödeme.

Revize kelimesi tamircilerde kullanılan bir kelimedir. Tamirciler dili ile revize ekran genellikle iPhone ve Samsung telefonlarda kullanılmaktadır. Revizenin tam anlamı iPhone telefon modellerinde üst camın değişimi ve alt ekranın yani dokunmatik ekranın orjinal kalıp sadece üsteki camın değişimi yapılırsa o ekrana revize ekran denilir.

iPhone Revize Ekran Fiyatları

iPhone revize ekran fiyatları modelden modele değişir. Hizmetimiz, iPhone 8 serisi, iPhone 7 Serisi, iPhone 6 serisi ve iPhone 5 Serisi telefonlara iPhone x serisi telefonlardan (Xs Max, Xs, XR ve X) revize ekranları içerir. Onların fiyat ve stok bilgilerini öğrenmek için şu anda Cep Hastanesi arayarak hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Revize ekran değişimi yaklaşık 45 dakika sürer. Kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden yerli kargo ile herhangi bir zamanda bize telefonlarını gönderebilir ve onlar da herhangi bir ulaşım ücreti olmadan teslim alabilir.

Revize ekranlar tüm teknik servislerde mevcut değildir. Bu ekranlar, telefonlar İkinci El bir mağazaya satıldığında, onarımdan pahalıya müşteriye satıldığında elde edilir. Sahibi telefonu demonte eder ve telefonun yedek parçalarını yapar.

Bu doğal bir süreçtir ve her gün düzinelerce telefon onarımı gerçekleştiren Cep Hastanesi gibi hizmetlerde revize edilmiş ekranlar bulabilirsiniz. Gözden geçirilmiş ekranın avantajı, orijinal ekranı kullandığınızı bilmektir.

OEM ekranlardan teknik ve teoride fark yoktur, ancak bazı müşteriler cihazlarının her zaman en iyi performansı alacağından emin olmak isterler. Ayrıca Cep Hastanesi revize ekran değişiklikleri yapabilirsiniz.

3 Ekim 2019 iPhone Revize Ekran Fiyatları

iPhone revize ekran fiyatları modelden modele değişir. Hizmetimiz, iPhone x serisi telefonlardan (Xs Max, Xs, xr ve x) iPhone 8 serisi, iPhone 7 Serisi, iPhone 6 serisi ve iPhone 5 Serisi telefonlara revize edilmiş ekranlar içerir.

Onların ücret ve stok profilini öğrenmek için şu anda cepmarket arayarak hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Revize ekran değiştirme yaklaşık 45 dakika sürer. Kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Yurtiçi Kargo ile herhangi bir zamanda bize kendi telefonlarını gönderebilir ve onlar da herhangi bir erişim ücret olmadan teslim alabilir.

Revize Ekran ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır, sağlıktan hukuka, iş uygulamalarından bankacılık işlemlerine kadar. Durumun ellerimizden düşmemesi normaldir. Sosyal medya uygulamalarının bu ihtiyaç üzerinde yoğun bir şekilde kullanıldığını düşünürsek, bunun hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu söyleyebiliriz.

Telefonunuzu Kendiniz Tamir Edin

Bugün olduğu gibi, telefonların %99’u dokunmatik ekrana sahip. Komple LCD ekran darbe ve düşme nedeniyle kırmak kolaydır. Ekranı göstermeyen bir telefon çalışmıyor, ancak onarım tarafında sorunlar kırılmaya başlıyor.

ekran ve cam

Cep telefonu ekran döviz fiyatları kalite ve özgünlük yanı sıra iPhone ekran fiyatlarında orijinal ve kaliteli ekran fiyatları arasındaki fark göre değişebilir çünkü burada bir seçim yapmak zordur. Aklımızda orijinal, revize veya kaliteli ekranlar gibi klasik sorular var mı? Bir renk farkı olacak mı? ve diğer birçok soru.

En önemlisi, ekran değiştirildikten sonra herhangi bir garanti kapsamı var mı? Bu kapsama hangi koşulları kapsar veya kapsamaz? Bu önemli müşterilerden gelen yoğun soruları tek bir makalede cevaplamak için bu makaleyi hazırladık. Aşağıda, telefon ekranınızı değiştirmek istediğiniz parçaları cevaplayacak ve çok fazla cevapsız sorunuz varsa, makalemizin geri kalanını okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Dokunmatik Hassasiyeti Orjinal Ekran Gibi Olur mu ?

Genellikle aynı standarttadır çünkü bu hassasiyet seviyesinin düşük olması üretici tarafındada maliyetleri yükseltmektedir haliyle hiçbir üretici bu satış oranını düşürmek istemez.

Cihazınıza Takılan iPhone Ekran Orijinal mi?

iPhone ekranlarını yüklemek için cihazlarımızı Emanet ettiğimiz teknisyenlere ne kadar güvenebiliriz? Gerçekten orijinal iPhone ekranı mı? Bu sorunu olabildiğince açıklığa kavuşturmak istedim.

Öncelikle, bu diyelim. Apple asla yedek parça satmaz. Bundan emin olabilirsiniz. Piyasada bulabileceğiniz iPhone ekranlarının %95’i alt endüstri ürünleridir. Bazı satıcılar bu ekranların kalitesini (bilerek veya bilmeyerek) orijinal olarak satarlar. Ancak, bu bilgiler genellikle yanlıştır. Çünkü Apple’dan asla ekran veya diğer yedek parçaları satın alamazsınız.

Kalan %5 hakkında konuşursak, önce ekranı oluşturan parçalardan bahsetmeliyiz.

Bir iPhone ekranı kabaca 4 parçadan oluşur. Ön cam, LCD, arka ışık ve plastik çerçeve. Buradaki en önemli özellik LCD’DİR. LCD (Sıvı kristal ekran) hem görüntü hem de dokunmatik özellikleri içerir. Kalan parçalar cam ve plastikten oluştuğundan, orijinal olduğu önemli değildir. Revize Ekran Ne Demek

Ön camları kırık olan iPhone ekranlarını yenileyen bazı şirketler, ancak LCD ekran bozulmadan kalır, bunu başarıyla yapabilir. Bu yenilenmiş iPhone ekranları, Apple teknisyenleri tarafından kullanılan orijinal ekranlar kadar iyi. LCD orijinal olacağından, görüntü netliği, renklerin canlılığı ve dokunmatik hassasiyet orijinal iphone ekranıyla tam olarak aynıdır. Tabii ki, fiyat da farklıdır.

32 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Selamlar 1250 TL güncel fiyatı..

 • neco

  selam..S7 EDGE ekran degısımı ne kadar

 • Cep Hastanesi

  Merhaba Samsung Note 4 Muadil Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL
  Samsung Note 4 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 700 TL
  Anakart yok malesef.

 • Halil acar

  Note 4 orjinal ekran ne kadar a kalite ne kadar orjinal ekran servis paketimi
  Anakart ne kadar

 • Cep Hastanesi

  Merhaba ömer bey Samsung C7 A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL dir.

 • ömer faruk

  samsung galaxy c7 sm-c7000 ekran ne kadar?

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar Hakan bey;
  Samsung J7 Pro A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı: 399 TL
  Samsung J7 Pro Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı: 680 TL

 • HAKAN YÜCE

  j7 pRO EKRAN FİYATI NEDİR?

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR;Samsung Galaxy S7 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 800 TL KIRILMA ÇİZİLME VE SIVI TEMAS HARİÇ 3 AY GARANTİLİDİR

 • Sevil Gündüz

  Samsung S7 ekran değişimi orjinal ne kadar

 • Cep Hastanesi

  merhabalar; orjınal ekran değişimi 880tl beyfendi kırılma çizilme ve sıvı temas hariç

 • cumhur yılmaz

  note5 ekran mürekkebi aktı nekadar

 • Cep Hastanesi

  merhabalar;A500 ( A5 2015 ) Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 350 TL kırılma çizilme ve sıvı temas hariç 3 ay garantilidir efendim

 • emin

  merhaba. 2015 A 5 500 cep telefonu ekran değişim ücreti ne kadar acaba.

 • Cep Hastanesi

  merhabalar; Samsung Galaxy C7 Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı 580 TL muadil ekran 350 tl beyfendi
  kırılma çizilme ve sıvı temas hariç 3 ay garantilidir

 • berk çelik

  samsung c7 ekran fiyatı nedir

 • Cep Hastanesi

  merhabalar; Samsung Galaxy J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı 290 TL
  kırılma çizilme ve sıvı temas hariç 6 ay garantilidir

 • Satılmış Kızılkurt

  j7 pime 2017 g610f dokunmatik ekran fiati ne kadar samsungta revize ekran neye deniliyot

 • Cep Hastanesi

  merhabalar; j7 pro ekran fiyatı muadil 350 tl orjınal 580 tl byfendi

 • Cep Hastanesi

  merhaba adem bey revize ekran işinizi görecektir tabiki bi sıkıntı yaşatmaz size 3 ay garanti veriyoruz.Samsung Galaxy C9 Pro Yan Sanayi Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL dir.

 • adem arslan

  Samsung C9 Pro ekranım gitti. Rehber ve foto
  video orada kaldı. Verileri alabilmem için ekran lazım. daha sonra telefonu kullanmayacağım. revize ekran iş görür mü? Fiyat nedir?

 • Ahmet kurt

  Samsung s7 pro ekran degisimi ne kadar olur

 • Cep Hastanesi

  merhaba tunahan bey
  Samsung Galaxy J7 Pro A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 349 TL
  Samsung Galaxy J7 Pro Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 580 TL

 • tunahan kolay

  j7 pro komple ekran değişimi ne kadar acaba

 • Cep Hastanesi

  merhaba ibrahim bey komple ekran değişmesi Xiaomi Mi 5s Plus Ekran Değişimi Fiyatı 560 TL dir.

 • Cep Hastanesi

  merhaba bayram bey komple ekran değişmesi gerekiyor Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi Fiyatı 1050 TL dir.

 • Bayram S

  S7 edge cihazım var sağ alttan camı kırık ne kadara tamir olur birde bi kaç yerinde büyük ölü pixeller var ve edge serilerindeki kronik olan pembe çizgi sorunu var nasıl bi işlem gerektirir

 • İbrahim Çıngı

  Xiaomi mi5s plus dış cam değişimi yapilirmi dokunmatik sağlam fiyat nedir

 • Cep Hastanesi

  merhaba soner bey komple ekran değişimi olması gerekiyor Samsung Galaxy Note 4 Ekran Değişimi Fiyatı 600 TL dir.kasa değişimi 300 tl dir.

 • Soner Keser

  N 910c note 4 telefonumun ekran arkasındaki filim yırtılmış. Ekran görüntüsü yok.tamiri mümkünmü veya ekran ve kasayı komple değiştirip sıfır telefon haline getirsek kaç lira olur. Renk gold. Şimdiden teşekkür ederim

 • Cep Hastanesi

  merhaba mert bey iphone 7 revize ekran değişimi 600 tl dir.

 • Mert P.

  Merhaba; Benim iphone 7 ekranım kırıldı revize ekran taktırmak istiyorum acaba orjinal olurmu?

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir