Revize Ekran Ne Demek
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Revize Ekran Ne Demek

Revize Ekran Ne Demek ve revize ekran fiyatları, hizmetimizde sıkça karşılaştığımız sorular arasındadır. Gözden geçirilmiş ekran, arızalı akıllı telefonlardan çıkarılan kusursuz, orijinal bir ekrandır. Onlar OEM görüntüler farklı değildir. Sadece onlar orijinal olduğunu biliyorum ve bunun için ekstra ödeme.

Revize kelimesi tamircilerde kullanılan bir kelimedir. Tamirciler dili ile revize ekran genellikle iPhone ve Samsung telefonlarda kullanılmaktadır. Revizenin tam anlamı iPhone telefon modellerinde üst camın değişimi ve alt ekranın yani dokunmatik ekranın orjinal kalıp sadece üsteki camın değişimi yapılırsa o ekrana revize ekran denilir.

iPhone Revize Ekran Fiyatları

iPhone revize ekran fiyatları modelden modele değişir. Hizmetimiz, iPhone 8 serisi, iPhone 7 Serisi, iPhone 6 serisi ve iPhone 5 Serisi telefonlara iPhone x serisi telefonlardan (Xs Max, Xs, XR ve X) revize ekranları içerir. Onların fiyat ve stok bilgilerini öğrenmek için şu anda Cep Hastanesi arayarak hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Revize ekran değişimi yaklaşık 45 dakika sürer. Kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden yerli kargo ile herhangi bir zamanda bize telefonlarını gönderebilir ve onlar da herhangi bir ulaşım ücreti olmadan teslim alabilir.

Revize ekranlar tüm teknik servislerde mevcut değildir. Bu ekranlar, telefonlar İkinci El bir mağazaya satıldığında, onarımdan pahalıya müşteriye satıldığında elde edilir. Sahibi telefonu demonte eder ve telefonun yedek parçalarını yapar.

Bu doğal bir süreçtir ve her gün düzinelerce telefon onarımı gerçekleştiren Cep Hastanesi gibi hizmetlerde revize edilmiş ekranlar bulabilirsiniz. Gözden geçirilmiş ekranın avantajı, orijinal ekranı kullandığınızı bilmektir.

OEM ekranlardan teknik ve teoride fark yoktur, ancak bazı müşteriler cihazlarının her zaman en iyi performansı alacağından emin olmak isterler. Ayrıca Cep Hastanesi revize ekran değişiklikleri yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekran Yapıştırıcısı

3 Ekim 2019 iPhone Revize Ekran Fiyatları

iPhone revize ekran fiyatları modelden modele değişir. Hizmetimiz, iPhone x serisi telefonlardan (Xs Max, Xs, xr ve x) iPhone 8 serisi, iPhone 7 Serisi, iPhone 6 serisi ve iPhone 5 Serisi telefonlara revize edilmiş ekranlar içerir.

Onların ücret ve stok profilini öğrenmek için şu anda cepmarket arayarak hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Revize ekran değiştirme yaklaşık 45 dakika sürer. Kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden PTT Kargo ile herhangi bir zamanda bize kendi telefonlarını gönderebilir ve onlar da herhangi bir erişim ücret olmadan teslim alabilir.

Revize Ekran ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır, sağlıktan hukuka, iş uygulamalarından bankacılık işlemlerine kadar. Durumun ellerimizden düşmemesi normaldir. Sosyal medya uygulamalarının bu ihtiyaç üzerinde yoğun bir şekilde kullanıldığını düşünürsek, bunun hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu söyleyebiliriz.

Bugün olduğu gibi, telefonların %99’u dokunmatik ekrana sahip. Komple LCD ekran darbe ve düşme nedeniyle kırmak kolaydır. Ekranı göstermeyen bir telefon çalışmıyor, ancak onarım tarafında sorunlar kırılmaya başlıyor.

Ekran Ve Cam

Cep telefonu ekran döviz fiyatları kalite ve özgünlük yanı sıra iPhone ekran fiyatlarında orijinal ve kaliteli ekran fiyatları arasındaki fark göre değişebilir çünkü burada bir seçim yapmak zordur. Aklımızda orijinal, revize veya kaliteli ekranlar gibi klasik sorular var mı? Bir renk farkı olacak mı? ve diğer birçok soru.

En önemlisi, ekran değiştirildikten sonra herhangi bir garanti kapsamı var mı? Bu kapsama hangi koşulları kapsar veya kapsamaz? Bu önemli müşterilerden gelen yoğun soruları tek bir makalede cevaplamak için bu makaleyi hazırladık. Aşağıda, telefon ekranınızı değiştirmek istediğiniz parçaları cevaplayacak ve çok fazla cevapsız sorunuz varsa, makalemizin geri kalanını okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Dokunmatik Hassasiyeti Orjinal Ekran Gibi Olur mu ?

Genellikle aynı standarttadır çünkü bu hassasiyet seviyesinin düşük olması üretici tarafındada maliyetleri yükseltmektedir haliyle hiçbir üretici bu satış oranını düşürmek istemez.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; revize ne demek anlamı , revize ne demek arapca , revize ekran nedir , revize edilmiş ekran ne demek , revize ne demek deprem , samsung revize ekran nedir , revize ne demek eş anlamlısı , revize ekran alınır mı , revize ne demek ingilizce , revize ne demek ingilizcede

Cihazınıza Takılan iPhone Ekran Orijinal mi?

iPhone ekranlarını yüklemek için cihazlarımızı Emanet ettiğimiz teknisyenlere ne kadar güvenebiliriz? Gerçekten orijinal iPhone ekranı mı? Bu sorunu olabildiğince açıklığa kavuşturmak istedim.

Öncelikle, bu diyelim. Apple asla yedek parça satmaz. Bundan emin olabilirsiniz. Piyasada bulabileceğiniz iPhone ekranlarının %95’i alt endüstri ürünleridir. Bazı satıcılar bu ekranların kalitesini (bilerek veya bilmeyerek) orijinal olarak satarlar. Ancak, bu bilgiler genellikle yanlıştır. Çünkü Apple’dan asla ekran veya diğer yedek parçaları satın alamazsınız.

Kalan %5 hakkında konuşursak, önce ekranı oluşturan parçalardan bahsetmeliyiz.

Bir iPhone ekranı kabaca 4 parçadan oluşur. Ön cam, LCD, arka ışık ve plastik çerçeve. Buradaki en önemli özellik LCD’DİR. LCD (Sıvı kristal ekran) hem görüntü hem de dokunmatik özellikleri içerir. Kalan parçalar cam ve plastikten oluştuğundan, orijinal olduğu önemli değildir. Revize Ekran Ne Demek

Ön camları kırık olan iPhone ekranlarını yenileyen bazı şirketler, ancak LCD ekran bozulmadan kalır, bunu başarıyla yapabilir. Bu yenilenmiş iPhone ekranları, Apple teknisyenleri tarafından kullanılan orijinal ekranlar kadar iyi. LCD orijinal olacağından, görüntü netliği, renklerin canlılığı ve dokunmatik hassasiyet orijinal iphone ekranıyla tam olarak aynıdır. Tabii ki, fiyat da farklıdır.