Akıllı Telefon Tamiri

Cephastanesi akıllı telefon ve mobil cihazların tamirleri sağlayan servisdir. Cephastanesi'ni diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.
İstanbul - Pendik bölgesindeki merkez ofisimizde on beş yılı aşkın süredir sürdürmekte. Dilerseniz telefonunuzu bize doğrudan getirebilir veya kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Ortalama servis süremiz iki iş günüdür. Dilerseniz bu süre için size yedek telefon verebiliriz.
Cephastanesi’ne tamir talebinde bulunduktan sonra size bir takip numarası verilir. Bu numara ile internet sitemizden, telefonunuzun hangi durumda olduğunu takip edebilirsiniz.
Telefonlarınızın değişim işlemlerinde ve tamir işlemlerinde firmamız tarafından otomatik olarak garanti kapsamına alınırsınız. 3 ay boyunca herhangi bir sorun yaşadığınızda ücretsiz olarak servisimizin hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm müşterilerimizin arıza kaydı firmamızın bilgi bankasında saklanacaktır. Herhangi bir sorun olduğunda bilgileriniz kontrol edilir ve size mümkün olan en kısa sürede çözüm sunulur.
Ödeme işlemini cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra Havale veya Eft yöntemi ile iletişim sayfasında bulunan hesap bilgilerimiz üzerinden yapabilirsiniz.
Gönderilerde lütfen aksesuar, Hafıza Kartı, Sim Kart, Kılıf vs. göndermeyin. Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen özenli bir şekilde paketleyin. Cihazın geri gönderilecek adresini, isim soyisim ve gsm numaranızı kargo içerisine not olarak ekleyiniz. Cihazınızı Ekran yada Cam değişimi işleminden sonra test edebilmemiz için üzerinde ekran kilidi olmamalıdır.