S6 Edge Orjinal Batarya Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

S6 Edge Orjinal Batarya Fiyatı

S6 EDGE ORJİNAL BATARYA FİYATI 3 ay Cep Hastanesi  teknik servis garantisi ile orjinal olup 2550 mAh batarya kullanılmaktadır. Değişim işlemi uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafınca sadece 30 dakika içinde yapılmaktadır. Batarya değişimi hemen sonra telefonunuzda bulunan bilgileriniz mutlaka silinmez ve şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.

Samsung Galaxy S6 Edge batarya değişiminin hemen arkasından 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile beraber telefonunuz sizlere teslim edilir ki bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy S6 Edge Orjinal Batarya Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S6 Edge batarya fiyatı 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafınca aletinıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  • Batarya değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 30 dakika, kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  • Değişiklik esnasında 2550 mAh orjinal ürün kullanılmaktadır.
  • Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri dönmektedir.
  • Bilgileriniz mutlaka silinmemekte ve her şey olduğu benzer biçimde kalmaktadır.
  • Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla beraber 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
  • Samsung Galaxy S6 Edge batarya değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile beraber sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik problem ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

S6 Edge Orjinal Batarya

Samsung Galaxy S6 Edge batarya bataryalarında sıkça yaşanılan sorunlar batarya kullanım ömrünün sona ermeye başlamasından dolayı şarjın çabuk bitmesi ve batarya şişmesidir. Her iki probleminin çözüm yolu da batarya değişiminin yapılmasıdır.

İlginizi Çekebilir: Telefonu Televizyona Bağlamak

Samsung Galaxy S6 Batarya Problemleri Nelerdir

• Samsung Galaxy S6 Edge batarya bataryalarında sıkça yaşanılan sorunlar batarya kullanım ömrünün sona ermeye başlamasından dolayı şarjın çabuk bitmesi ve batarya şişmesidir. Her iki probleminin çözüm yolu da batarya değişiminin yapılmasıdır.

S6 Edge Orjinal Batarya Fiyatı

• Telefonunuzun şarjı hızlı bir halde tükeniyorsa,
• Telefonla konuşurken ya da herhangi bir uygulama kullanırken/oyun oynanırken telefon birden kapanıyorsa,
• Batarya şişmiş ise,
• Telefon şarj olmasına karşın batarya dolmuyor ise batarya değişimi yapılması gerekmektedir diyebiliriz.

Samsung Galaxy S6 Edge pil sorunları, pil ömrünün zaman içinde sona ermesinin veya pil şişmesi sorununun iki ana nedenidir. Her iki dağıtım için çözüm pil değiştirmedir. Herhangi bir pilde olduğu gibi, bu bilgisayardaki pil bir servis ömrüne sahiptir. İlk günlerde birkaç gün için yeterli olan şarj, zaman içinde birkaç saate kadar gidebilir. Örneğin, telefon şarj edildikten sonra 500 kez. Tabii ki, aşırı ısınma, telefonu şarj cihazında bırakmak, orijinal olmayan şarj cihazları pil şişmesine neden olabilir.

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi Videosu

S6 Edge Ekran Değişimi ürün sayfamızı ziyaret ederek tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde SAMSUNG ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; samsung s6 edge batarya fiyatı teknosa, s6 edge batarya deji, s6 edge batarya nasıl çıkarılır, samsung s6 edge batarya değişimi fiyatı, samsung s6 edge batarya nasıl çıkarılır, s6 edge orjinal batarya değişimi, s6 edge batarya değişimi ankara, s6 edge battery 3000mah