Samsung A3-A5-A7 2017 Arka Cam Kapak Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Arka Kapak Değişimi / 1 Yorum / 4815 Görüntülenme

Samsung A Serisi Arka Kapak Degisimi

Samsung A Serisi Arka Kapak Degisimi yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar ve değişimle ilgili bilmeniz gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan tamir işlemlerini gerçekleştirebilmeniz , hangi durumlarda arka cam kapak değişimi yaptırmanız gerektiği yazımızdadır.

Samsung A Serisi Arka Kapak Degisimi Fiyatları

Samsung kapak değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz Samsung Galaxy Modeline göre farklılıklar gösterir. Samsung Galaxy A3 ve Samsung Galaxy A5 için cam değişimi fiyatı 100 tl iken, Samsung Galaxy A5 için bu fiyat 130 tl olarak belirlenmiştir. Samsung Galaxy A7 için de mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Arka Cam Kapak Değişimi

Samsung A Serisi 2017 Arka Cam Kapak Değişimi yaptıracakların dikkat etmesi gerekenler

Samsung A Serisi Arka Kapak Degisimi yapacak kişilerin uzman ve alanında tecrübeli kişiler olmaları ve kesinlikle yan/ sahte parçalar yerine orjinal parça değişimi yapmaları oldukça önemlidir. Orjinal olmayan parçalar kısa sürede telefonunuzda kalıcı hasarlar oluşturabilmekte bu hasarlar ileri safhalarda telefonunuzu kaybetmenize bile neden olabilmektedirler.

Bir diğer önemli hususta cam değişimi yapılacak teknik servis odasının 7 /24 güvenlik kameraları gözetiminde bulunması, statik ışıktan tamamen arındırılmış olması, özenle sterilize edilmesidir.

Samsung Galaxy Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi

Samsung Galaxy kullanıcılarının en merak ettikleri sorulardan birisi:

Arka cam kapak değişimi sonrasında telefonumdaki bilgiler silinir mi?

Bu sorunuzun yanıtı: Hayır, arka cam kapak değişimi işlemlerinde A3 – A5 – A7 Galaxy telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmezler.

Teknik servisten işlem sonrası telefonunuzu aldığınız sırada telefonunuzu istediğiniz kadar test edebilirsiniz. Memnun kalmazsanız ya da herhangi bir tereddüt yaşamanız durumunda ödediğiniz parayı iade alabilirsiniz.

Aldığınız hizmeti onaylamanız durumunda 3 ay geçerli, teknik servis uzmanları tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş bir adet garanti kartı ile birlikte telefonunuz size teslim edilir.

Bu garanti kartı sayesinde 6 içinde (kullanıcı hatası tarafından gerçekleşmediği tespit edilen) her türlü sorunda ücretsiz olarak teknik servis imkanlarından yararlanabilirsiniz. Size verilen bu kartı güvenli bir yerde saklamanız ve sakladığınız yeri unutmamanız önemli olacaktır.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir