Samsung A3 2016 Batarya Değişimi

169 TL

Samsung Galaxy A3 2016 Batarya Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: D66F7X65 Kategoriler:

Açıklama

SAMSUNG A3 2016 Batarya Değişimi. Çağımızın en önemli  buluşlarından olan cep telefonları, sunmuş olduğu üstün hizmetler dolayısıyla hayatımızın her alanında yanımızda olan yol arkadaşımız olma özelliğine sahip. Arama, mesaj atma, bankacılık işlemlerini gerçekleştirme, ihtiyaç duyulan her ürüne online satın alarak sahip olma gibi daha sayabileceğimiz bir yığın eylemi ANDROİD cep telefonlarımızı kullanarak rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Günümüz ANDROİD piyasasının en popüler modellerini içerisinde barındıran SAMSUNG, özellikle ülkemizde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip.

SAMSUNG A3 2016 Batarya – Mart ayı

SAMSUNG A3 2016 Batarya 169 TL

Batarya Değişimi

SAMSUNG A3 2016 Batarya Değişimi konusunda en iyi ve orijinal yedek batarya cihazını nereden temin edeceğinizi düşünüyorsanız, gerek onarım gerekse parça değişim konularında en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan. Bunun yanı sıra da batarya gibi yedek parçalarında cihazınıza zarar vermemek adına kesinlikle orijinallikten en ufak bir ödün vermeyen firmamız her zaman hizmetinizde. A3 2016 batarya değişimi için tarafımızdan yardım istediğinizde hemen orijinal bataryamızla, eski bataryanızı çıkararak değişimi sağlıyoruz.

A3 2016 değişimi dikkat edilmesi gerekenler

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.


Sahip olduğu şık tasarımı ve son derece başarılı olan kamerası ile oldukça ilgi gören Samsung A3 2016 Batarya Değişimi; küçük ekranlı android isteyenler için iyi bir seçenek. Her ne kadar üst seviye bir performansa sahip değilse de görünüş itibariyle son derece şık ve kiber bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Son derece ince ve hafif bir tasarıma sahip olan Samsung A3 2016 Batarya Değişimi aynı zamanda alüminyum yekpare kasası bulunuyor.

"<yoastmark

SAMSUNG A3 2016 A serisinin en küçük modeli olan A3 2016, 4.7 inçlik bir kameraya sahip olup hem önü hem de arkası Gorille Glase 4 camla kapladır. Cihazın ağırlığı 132 gram kalınlığı ise 7.3 mm’dir. Tüm bunların yanı sıra 1.5 GB RAM ve 16 GB dahili hafızası bulunan cihazın en üstün özelliklerinin başında daha önce de belirttiğimiz gibi kamerası geliyor. Ön kamerası 5, arka kamerası ise 13 mega piksel değerinde olup aynı zamanda büyüklüğü 2300 MAH değerinde olan batarya ve 128 GB büyüklüğüne kadar MİCROSD kart desteği mevcut.

SAMSUNG A3 2016 Batarya Değişimi Fiyatları

Tıpkı diğer tüm ANDROİD telefonlarda olduğu gibi SAMSUNG markasına ait SAMSUNG A3 modelinin de bataryası kullanım süresine bağlı olarak ilk günkü gücünü yitirmekte ve buna bağlı olarak da ömrü gittikçe azalmaktadır. Azalan bataryanızı yenisiyle değiştirme ihtiyacı duyarsanız, mağdur olmamak adına her ne kadar diğer ürünlerden biraz daha pahalı olsa da orijinal bir batarya seçiminde bulunmanız telefonunuzun ömrü için de daha sağlıklı olacaktır.
Ancak müşterileri için en ekonomik hizmeti sağlayan firmamız tarafından değişim gün içerisinde en hızlı şekilde gerçekleştirilip müşterilerimizin mağduriyetlerinin önüne geçilmektedir. Yalnızca bu konuda değil cihaz tamir, bakım ve onarım anlamında müşterilerimizin tüm gereksinimlerini en hızlı ve sağlam şekilde yerine getirerek onları her anlamda memnun etmeyi kendimize ilke edinmiş durumdayız.

SAMSUNG Batarya Değişimi

Ek bilgi

Marka

Samsung

Model

A3

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung A3 2016 Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir