(1 müşteri Yorumu)

Samsung A3 2016 Batarya Değişimi

149,00 TL

Samsung Galaxy A3 2016 Batarya Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: D66F7X65 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Samsung A3 2016 Batarya Değişimi , Çağımızın en önemli  buluşlarından olan cep telefonları, sunmuş olduğu üstün hizmetler dolayısıyla hayatımızın her alanında yanımızda olan yol arkadaşımız olma özelliğine sahip. Arama, mesaj atma, bankacılık işlemlerini gerçekleştirme, ihtiyaç duyulan her ürüne online satın alarak sahip olma gibi daha sayabileceğimiz bir yığın eylemi android cep telefonlarımızı kullanarak rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Günümüz android piyasasının en popüler modellerini içerisinde barındıran Samsung, özellikle ülkemizde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip.


Tüm bunlarla birlikte milyonların elinden düşürmediği bu cihazların, kullanan herkesin mustarip olduğu önemli bir sorunları var. Kullandıkça bataryalarının ömürlerini giderek yitiriyor olmaları. Markası her ne olursa olsun tüm android telefonlarda bu problem yaşanıyor. Bunlardan bir tanesi de Samsung serisine ait olan  Galaxy A3 modeli. Bu sorunu yaşamaya başlayıp telefonlarını uzun süre kullanamayan kullanıcılar özellikle dışarda vakit geçirdiklerinde önemli sıkıntılar yaşayabiliyor.

Batarya Değişimi

Samsung A3 2016 Batarya Değişimi konusunda en iyi ve orijinal yedek batarya cihazını nereden temin edeceğinizi düşünüyorsanız, gerek onarım gerekse parça değişim konularında en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan, bunun yanı sıra da batarya gibi yedek parçalarında cihazınıza zarar vermemek adına kesinlikle orijinallikten en ufak bir ödün vermeyen firmamız her zaman hizmetinizde. A3 2016 batarya değişimi için tarafımızdan yardım istediğinizde hemen orijinal bataryamızla, eski bataryanızı çıkararak değişimi sağlıyoruz.

A3 2016 değişimi’nde dikkat edilmesi gerekenler

  • Firmamız 13 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler %100 orijinaldir
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.


Sahip olduğu şık tasarımı ve bunun yanı sıra son derece başarılı olan kamerası ile oldukça ilgi gören Samsung A3 2016 Batarya Değişimi; küçük ekranlı android isteyenler için iyi bir seçenek. Her ne kadar üst seviye bir performansa sahip değilse de görünüş itibariyle son derece şık ve kiber bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Son derece ince ve hafif bir tasarıma sahip olan Samsung A3 2016 Batarya Değişimi aynı zamanda alüminyum yekpare kasası bulunuyor.

Samsung A3 2016 Batarya Değişimi
Samsung A3 2016 Batarya Değişimi

Samsung A3 2016 A serisinin en küçük modeli olan A3 2016, 4.7 inçlik bir kameraya sahip olup hem önü hem de arkası Gorilla Glass 4 camla kapladır. Cihazın ağırlığı 132 gram kalınlığı ise 7.3 mm’dir. Tüm bunların yanı sıra 1.5 GB RAM ve 16 GB dahili hafızası bulunan cihazın en üstün özelliklerinin başında daha önce de belirttiğimiz gibi kamerası geliyor. Ön kamerası 5, arka kamerası ise 13 megapiksel değerinde olup aynı zamanda büyüklüğü 2300 mAh değerinde olan batarya ve 128 GB büyüklüğüne kadar microSD kart desteği mevcut.

Samsung A3 2016 Batarya Değişimi Fiyatları

Tıpkı diğer tüm android telefonlarda olduğu gibi Samsung markasına ait Galaxy A3 modelinin de bataryası kullanım süresine bağlı olarak ilk günkü gücünü yitirmekte ve buna bağlı olarak da ömrü gittikçe azalmaktadır. Azalan bataryanızı yenisiyle değiştirme ihtiyacı duyarsanız, mağdur olmamak adına her ne kadar diğer ürünlerden biraz daha pahalı olsa da orijinal bir batarya seçiminde bulunmanız telefonunuzun ömrü için de daha sağlıklı olacaktır.
Ancak müşterileri için en ekonomik hizmeti sağlayan firmamız tarafından değişim gün içerisinde en hızlı şekilde gerçekleştirilip müşterilerimizin mağduriyetlerinin önüne geçilmektedir. Yalnızcabu kinuda değil cihaz tamir, bakım ve onarım anlamında müşterilerimizin tüm gereksinimlerini en hızlı ve sağlam şekilde yerine getirerek onları her anlamda memnun etmeyi kendimize ilke edinmiş durumdayız.

Ek bilgi

Marka

Samsung

Model

A3

Samsung A3 2016 Batarya Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu