/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum

Samsung A3-A5-A7 2017 Arka Cam Kapak Değişimi

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Samsung A3-A5-A7 2017 Arka Cam Kapak Değişimi

Samsung A3-A5-A7 2017 arka cam kapak değişimi yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar ve değişimle ilgili bilmeniz gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan tamir işlemlerini gerçekleştirebilmeniz , hangi durumlarda arka cam kapak değişimi yaptırmanız gerektiği yazımızdadır.

Samsung Galaxy Cam Değişimi Fiyatları 

Samsung kapak değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz Samsung Galaxy Modeline göre farklılıklar gösterir. Samsung Galaxy A 3 ve Samsung Galaxy A 5 için cam değişimi fiyatı 100 tl iken, Samsung Galaxy A 5 için bu fiyat 130 tl olarak belirlenmiştir.

Samsung A3-A5-A7 2017 Arka Cam Kapak Değişimi
Samsung A3-A5-A7 2017 Arka Cam Kapak Değişimi

Samsung Galaxy A3 -A5 -A7 2017 arka cam kapak değişimi yaptıracakların dikkat etmesi gerekenler

Samsung  Galaxy  telefonunuzun arka cam kapak değişimini yapacak kişilerin uzman ve alanında tecrübeli kişiler olmaları ve kesinlikle yan/ sahte parçalar yerine orijinal parça değişimi yapmaları oldukça önemlidir. Orijinal olmayan parçalar kısa sürede telefonunuzda kalıcı hasarlar oluşturabilmekte bu hasarlar ileri safhalarda telefonunuzu kaybetmenize bile neden olabilmektedirler. Bir diğer önemli hususta cam değişimi yapılacak teknik servis odasının 7 /24 güvenlik kameraları gözetiminde bulunması, statik ışıktan tamamen arındırılmış olması, özenle sterilize edilmesidir.

Samsung Galaxy kullanıcılarının en merak ettikleri sorulardan birisi:

Arka cam kapak değişimi sonrasında telefonumdaki bilgiler silinir mi?

Bu sorunuzun yanıtı: Hayır, arka cam kapak değişimi işlemlerinde A3 – A5 – A7 Galaxy telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmezler.

 

A5 2017 Battery Cover
A5 2017 Battery Cover

Teknik servisten işlem sonrası telefonunuzu aldığınız sırada telefonunuzu istediğiniz kadar test edebilirsiniz. Memnun kalmazsanız ya da herhangi bir tereddüt yaşamanız durumunda ödediğiniz parayı iade alabilirsiniz. Aldığınız hizmeti onaylamanız durumunda 6 ay geçerli, teknik servis uzmanları tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş bir adet garanti kartı ile birlikte telefonunuz size teslim edilir. Bu garanti kartı sayesinde 6 içinde ( kullanıcı hatası tarafından gerçekleşmediği tespit edilen ) her türlü sorunda ücretsiz olarak teknik servis imkanlarından yararlanabilirsiniz. Size verilen bu kartı güvenli bir yerde saklamanız ve sakladığınız yeri unutmamanız önemli olacaktır.

A3-A5-A7-2017
A3-A5-A7-2017

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir