(1 müşteri Yorumu)

Samsung A5 2016 Batarya Değişimi

149,00 TL

Samsung Galaxy A5 2016 Batarya Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: EW3DZDUS Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Samsung A5 2016 Batarya Değişimi ,Yediden yetmişe herkesin elinde olan cep telefonları, artık herkesin gündelik yaşamının vazgeçilmezi olma özelliğine sahip. Günümüzde buyük bir teknolojik ürün olarak çok yaygınlaşan android özellikli cep telefonları; gerek iletişim, bilgi, alışveriş ve gerekse eğlence gibi daha akıllara gelebilecek pek çok alanda insanlığa hizmet sunuyor. Bu kadar yoğun olarak kullanılan bu cihazları elbette kimi zaman zaman belli soruları da ortaya çıkabiliyor.


Bu sarunların en yaygın olanlarından bir tanesi de batarya problemi. Bu yazımızda sizlere Samsung A5 2016 Batarya Değişimi fiyatı ve yine aynı modelin sahip olduğu önemli birtakım teknik özelliklerinden söz edeceğiz.Markası her ne olursa olsun, batarya ile çalışan  tüm cihazların batarya ömrü zamanla azalmakta ve sonunda tamamen kendini bırakmaktadır. Hal böyle olunca kullanıcılar büyük bir sıkıntı yaşamakta ve iyi bir batarya değişimi konusunda çareler aramaya başlamaktadır.

Batarya Değişimi

Samsung A5 2016 Batarya Değişimi ile ilgili bir problem yaşamanız halinde firmamıza gelerek gerekli tüm teknik desteği en iyi şekilde ve en uygun maliyetle alabileceginiz konusunda sizi temin edebiliriz. Bu ve daha pek çok yaşayabileceğiniz teknik problem ve arızalarda size en iyi hizmeti sunabilecek olan firmamız, tüm cihazlarınızın bakım ve onarımına ait gerekli alt yaıya sahiptir.

A5 2016 değişimi’nde dikkat edilmesi gerekenler

  • Firmamız 13 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler %100 orijinaldir
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.


A5 2016 batarya değişimi fiyatı üzerine konuşmadan önce ilk olarak cihazın önde gelen ve en çok merak edilen teknik özelliklerinden söz edelim. Dünyaca ünlü telefon markası olan Samsung’un orta/üst seviye telefonu A5 2016 özelikleri ile ilgili söz edecek olursak; ön kamera 5 MP, arka kamera ise 13 MP değere sahip olup 5.2 inç 1080×1920 piksel değerinde Super AMOLED ekranı bulunmaktadır.
Cihazın batarya kapasitesi ise 2900 mAh büyüklüğünde. Super AMOLED ekran ile karşımıza çıkan Galaxy A5 2016, 5.2 inç 1080×1920 piksel çözünürlüğe sahip olup bunların yanı sıra 424 piksel yoğunluğu ve Corning Vorilla Glass 4 ekran koruma camı bulunmaktadır. Arka ve önünde 13’e 5 MP değerinde kamera değerlerine sahip cihazın arka kısmında ise bie adet LED Flaş bulunuyor.
1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı kapasitesi bulunan cihazın yüz algılama, otofokus, coğrafi etiketleme ve optik görünrü algılayıcı gibi birtakım kamera özellikleri de mevcut. Tüm bunların yanı sıra 2900 mAh değerinde değiştirilemeyen Lion bataryaya sahip olup 4.1 Bletooth, FM radyo ve aynı zamanda opsiyonel çift sim kart özellikleri de bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra cihaz 4.5G teknolojik özelliğine de sahip bulunuyor.

Samsung A5 2016 Batarya Değişimi Fiyatları

A5 2016 batarya değişimi fiyatı cihazın şarj süresi ile ilgili problem yaşayan kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Markası her ne olursa olsun şarj edilebilir tüm cihazların, kullanım yoğunluğuna da bağlı olarak batarya ömrü giderek azalmaktadır. Bu da kullanıcıların, mevcut bataryalarını yenisi ile değiştirmelerini zorunlu kılmaktadır. Bu konuda cihazlarınız ile ilgili her türlü bakım ve onarım işlerini titizlikte gerçekleştiren firmamız çıkarılabilir özellikte olmayan ve ölmüş bataryalarınızın değişimini de gerçekleştiriyor.

Samsung A5 2016 Batarya Değişimi
Samsung A5 2016 Batarya Değişimi

Bu noktada ise kullanıcılarımızın akıllarına gelen soru ise sahip oldukları A5 2016 batarya değişimi fiyatıoluyor. Cihazın batarya değişimi, modele ait tercih edilen markanın orijinalliğine ve kalitesine bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Ek bilgi

Marka

Samsung

Model

A5 2016 Batarya

Samsung A5 2016 Batarya Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu