Samsung A5 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung A5 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung A5 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı  , Samsung Galaxy A5 ekran değiştirme 3 ay teknik servis garantisi için uzman Samsung teknisyenleri tarafından rezerve edildi. Ekran dağıtımda kuruldu ve sadece 40 dakika boyunca kuruldu.

Galaxy A5 ekran değiştirme 100% orijinal ve seri numarası. Kesinlikle tek parça ekran değiştirme ve beğeninize ekranın onarım tamamlayın. Herhangi bir beğenme veya tereddüt iade edilir.

Samsung Galaxy A5 2016 Orjinal Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A5 ekranı, sert bir yüzey üzerindeki etki, yere düşme ve üzerindeki baskı nedeniyle kırılabilir veya çatlayabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken şey orijinal ekran ile değişimi. Ekran değiştirme, özel ekipman kullanılarak kalifiye teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Aynı zamanda, onarım yapacak olan Samsung teknisyeninin deneyimi çok önemlidir.

Samsung Galaxy A5 2015 Orjinal Ekran Fiyatı

Cep Hastanesi Uzman SAMSUNG teknisyenleri tarafından Galaxy A5 ekran değiştirme için tam tek parça olarak değiştiriliyor. Teknik servisimizde kullanılan ekranlar %100 orijinal, seri numarasıdır. Ekran değiştirme yapıldıktan sonra, teknik servis sağlayıcılarımız 3 ay garanti. Samsung Galaxy A5 ekran değiştirme tam tek parça halinde yapılmalıdır.

Böylece ekran + ön cam + dokunmatik tek parça olarak değiştirilmelidir. Ekranınız ekran kırılması ve çatlama sonucu hasar göreceğinden, sadece ön camı, dahili ekranı veya dokunmatik ekranı değiştirmemelisiniz.

Ekran değiştirme hizmeti ve pil değişimi için Cep Hastanesi tercih ettiğinizde garanti, cihazlarınız artık güvende. Çünkü, ekran değiştirme ve pil değiştirme hizmetleri için 3 ay garanti sunuyoruz. Akıllı cihazlar bozuk olması durumunda, ya da benzer bir dokunmatik ekran kırık, ekran değişimi gerçekleştirmek gerekir.

Yüksek değerli akıllı cihazlarınızı onarım ve değiştirme için Emanet ettiğiniz yer çok önemlidir. Tamamen şeffaf bir ortamda cep telefonu onarımı ve garantili ekran değişimi gerçekleştiriyoruz. Servisimiz özel olarak tasarlanmıştır ve ekran değiştirme ve cep telefonu onarımlarını koltuğunuzdan canlı izleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki parçaları değişti ya da bilgilerini kopyalamış olsun önyargıları, korkuları geri kazanıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis

Samsung Galaxy A5 için Aşağıdaki Hizmetleri de Vermekteyiz

Samsung Galaxy A5 Dokunmatik Ön Cam Değişimi
Samsung Galaxy A5 Batarya Değişimi
Samsung Galaxy A5 Mikrofon Değişimi
Samsung Galaxy A5 Kulaklık Değişimi
Samsung Galaxy A5 Hoparlör Değişimi
Samsung Galaxy A5 Şarj Giriş Yeri Tamiri
Samsung Galaxy A5 Kamera Değişimi
Samsung Galaxy A5 Yazılım Yükseltme
Samsung Galaxy A5 Ses Açma – Kapama Tuşu Değişimi
Samsung Galaxy A5 Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
Samsung Galaxy A5 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
Samsung Galaxy A5 Home Tuşu Değişimi

Sizinde Samsung Galaxy A5 telefonunuz varsa ve yukarıdaki sorunlardan biri yada daha fazlası ile karşılaştıysanız cihazınızı tereddüt etmeden bizlere gönderebilirsiniz. Samsung Galaxy A5 Ekran Değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal altta bulunan yorum alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A5 2017 Ekran Değiştirme

Samsung Galaxy A5 ekran değiştirme ekran sonları ve çatlaklar durumunda yapılmalıdır. Bununla birlikte, bazı durumlarda, orijinal ekran ile onarım yapmak gerekebilir. Bu durumları listelemek için;

  1. İç ekranda kırılmalar meydana gelmişse,
  2. Dokunmatik alan hiç çalışmıyorsa ya bir kısmı çalışmıyorsa,
  3. Telefonun ekranında farklı renkler çıkıyorsa,
  4. Piksel hataları oluşmuşsa ya da sürekli gidip geliyorsa,

orjinal ekran değişiminin yapılması gerekir. Bütün bunlarla birlikte telefonun aşırı kullanımından ya da şarjda uzun süre bekletilmesinden dolayı yaşanan ısınmalarda ekran tek bir çizgi halinde çatlayabilir. Yine mutlaka ekran değişimi yapılmalıdır çünkü bu durum telefonun geneline zarar verebilmektedir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; samsung a5 2015 orjinal ekran fiyatı, samsung a5 2017 ekran değişimi fiyatı, a5 2016 lcd ekran fiyatı, a5 2016 ekran fiyatı ankara, a5 2015 ekran orjinal, samsung a5 ekran sahibinden, samsung a5 2017 ön cam fiyatı, a5 2017 ekran camı fiyatı,