Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung A60 Arka Kapak Nasıl Açılır ?

Samsung A60 Arka Kapak Nasıl Açılır ?

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Samsung A60 Arka Kapak Nasıl Açılır ?

Samsung A60 Arka Kapak Nasıl Açılır ? Samsung’un arka kapağının nasıl açılacağı hakkında konuşalım. Samsung arka kapağının çıkarılması birçok farklı amaç için gerekli olabilir. Bunlar; arka kapak değişimi, batarya değişimi olabilir. Samsung arka kapağının açılması, varsa cihazınızın garantisini geçersiz kılacaktır.

Uyarılar

Telefonunuzun arka kapağını sökmek garantisini bozacaktır, mecbur kalmadıkça yapmayınız. Ayrıca arka kapağı dikkatli çıkarmaz iseniz ayaklarını kırabilir ve telefonun arka kapağının tam oturmamasına yol açabilirsiniz. Benzer şekilde, kapak açıldıktan sonra yapışkan kısım zayıflar. Yapıştırıcıyı yeniden uygulamak zorunda kalırsınız. Yapıştırıcı kullanmadan arka kapak değişimi yaparsanız arka kapak yerinde durmaz. Unutmayın telefonunuzun arka kapağını açarsanız garantisi ortadan kalkacaktır.

[irp posts=”20118″]

Eğer telefonunuzun arka kapak tamirine ihtiyacı varsa Cep hastanesi teknik servisimi tercih edebilirsiniz. üstelik şubemize gelmenize bile gerek yok. Telefonunuzu bize Türkiye’nin her yerinden kargılayabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bizi Arayarak fiyat bilgisi alabilir veyahut buradaki linke tıklayarak fiyatı öğrenebilirsiniz. Arka kapak değişimi konusunda uzman olan teknisyenlerimiz tarafından en geç 3 iş günü içinde sizlere ulaşacaktır. Arka kapak değişimi konusunda Cep Hastanesi Teknik Servise güvenebilirsiniz.

Adımlar

Samsung A60 Arka Kapak Nasıl Açılır;

  • Varsa, cihazdaki kapağı çıkarın
  • Samsung Galaxy telefonunuzu kapatın
  • SIM ve SD kartları çıkarın
  • Telefonun arka kapağını bir fön makinesi ile ısıtın
  • Panel ve kapak arasına gitar seçimi gibi yumuşak bir nesneyi yavaşça yerleştirin
  • Kredi kartı gibi ikinci bir nesneyi yan yüzeye aynı alana yerleştirerek sürükleyin.
  • Diğer yüzey için de aynısını yapın.

İlginizi Çekebilir: Samsung A20 Arka Kapak Nasıl Açılır

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler; samsung A60 arka cam , samsung galaxy A60 arka cam , samsung A60 arka cam orijinal , samsung A60 arka cam fiyatı , samsung galaxy A60 arka cam fiyatı , A60 arka cam.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar