(2 müşteri Yorumu)

Samsung A7 2016 Batarya Değişimi

149,00 TL

Samsung Galaxy A7 2016 Batarya Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: 3NCB75PY Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Samsung A7 2016 Batarya Değişimi ,Dünden bugüne büyük bir gelişme gösteren günümüz teknolojisi ile büyümekte olan neslin şikayetçi oldukları en önemli sorunlardan biri de hiç şüphesiz ki telefon şarjlarının hiçbir zaman yeterli gelmiyor oluşudur. Zira markası her ne olursa olsun akıllı telefonların bataryaları, çok büyük bir oranda ne şekilde kullanıldıklarına ve nasıl muhafaza edildikleri ile doğrudan ilişkilidir. Bir başka ile başka bir ifade ile cep telefonu bataryanızı koruma konusunda ne kadar titiz davranır ve bu hususta önemli noktaları dikkate alırsanız, kulanım ömrü de tüm bunlara bağlı olarak o denli uzun olacaktır.


Bu anlamda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, telefonunuzun şarjı dolarken, batarya tamamen dolmadan şarjdan çekmemenizdir. Telefonunuzun bataryası tam dolmadan şarjdan çıkarmanız durumunda batarya dolu olduğu halde şarj etmeyi sürdürecek ve bu da telefonunuzun zamanla yıpranmasına yol açar.

Batarya Değişimi

Bunun haricinde bataryanızın uzun süre dayanması için akıllı telefonunuzda kullanmadığınız gereksiz uygulamaları arka plandan kaldırmaya dikkat etmeli, kullanmadığınız durumlarda telefonunuzda tasarruf modunu aktif etmeli ve aynı zamanda da aşırı sıcak ortamlarda bulundurmamaya özen göstermelisiniz.
Samsung A7 2016 Batarya Değişimi fiyatı konusunda bilgi edinmek için en doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Gerek batarya değişimi, gerekse telefonunuzun diğer bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en başarılı şekilde giderecek olan firmamız, size bu anlamda her türlü teknik desteği sunmaya hazır. Firmamıza ait tüm çalışanlar, alanında uzman olarak yetiştirilmiş olan personellerden oluşmaktadır.

A7 2016 değişimi’nde dikkat edilmesi gerekenler

Tüm bu sebeplerden dolayı cep telefonlarınızı firmamıza kafanızda hiçbir soru işareti olmadan emanet edebilirsiniz. Zira firmamız cep telefonu bakım ve onarım konusunda oldukça ileri bir seviyeye gelmiş durumdadır. Bu anlamda belli bir noktaya ulaşmış bir firma olarak tüm gayemiz müşterilerimizin bize olan güvenlerini ve memnuniyetlerini zirvede tutabilmektedir.
A8 batarya ürünü için tıklayınız.

 • Firmamız 13 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler %100 orijinaldir
 • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Samsung Galaxy A7 2016 Özellikleri

Samsung Galaxy serisinin  popüler ürünleri arasında yer alan Samsung A7 2016 Batarya Değişimi fiyatı üzerine konuşmadan önce ilk olarak cihazın önde gelen ve en çok merak edilen teknik özellikleri üzerinde durmak istiyoruz. Dünyaca ünlü telefon markası olan Samsung’un orta/üst seviye telefonu A5 2016 özeliklerinden bahsedecek olursak; ön kamera 5 MP, arka kamera ise 13 MP değere sahip olup 5.2 inç 1080×1920 piksel değerinde Super AMOLED ekranı bulunmaktadır.
Cihazın batarya kapasitesi ise 2900 mAh büyüklüğünde. Super AMOLED ekran ile karşımıza çıkan Galaxy A7 2016, 5.2 inç 1080×1920 piksel çözünürlüğe sahip olup bunların yanı sıra 424 piksel yoğunluğu ve Corning Vorilla Glass 4 ekran koruma camı bulunmaktadır. Arka ve önünde 13’e 5 MP değerinde kamera değerlerine sahip cihazın arka kısmında ise bir adet LED Flaş bulunuyor.

Samsung A7 2016 Batarya Değişimi Fiyatları

Samsung A7 2016 Batarya Değişimi fiyatı konusu üzerinde bilgi sahibi olmak için şuan en doğru adrestesiniz. Söküp çıkarma özelliği bulunmayıp değişimi bir uzman desteği gerektiren A7 2016 modeli de bu cihazlardan bir tanesi. Cihazın batarya değişimi, modele ait tercih edilen markanın orijinalliğine ve kalitesine bağlı olarak değişiklik arz ediyor.

Ek bilgi

Marka

Samsung

Model

A7 2016 Batarya

Samsung A7 2016 Batarya Değişimi için 2 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. NAZ

  sadece batarya değişimi a8 2018

  • Cep Hastanesi

   Merhaba batarya değişimi 150 tl

 2. Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu