Samsung A7 2016 Batarya Değişimi

169 

Samsung Galaxy A7 2016 Batarya Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: 3NCB75PY Kategoriler:

Açıklama

SAMSUNG A7 2016 Batarya Değişimi ,Dünden bugüne büyük bir gelişme gösteren günümüz teknolojisi ile büyümekte olan neslin şikayetçi oldukları en önemli sorunlardan biri de hiç şüphesiz ki telefon şarjlarının hiçbir zaman yeterli gelmiyor oluşudur. Zira markası her ne olursa olsun akıllı telefonların bataryaları, çok büyük bir oranda ne şekilde kullanıldıklarına ve nasıl muhafaza edildikleri ile doğrudan ilişkilidir. Bir başka ile başka bir ifade ile cep telefonu bataryanızı koruma konusunda ne kadar titiz davranır ve bu hususta önemli noktaları dikkate alırsanız, kulanım ömrü de tüm bunlara bağlı olarak o denli uzun olacaktır.

SAMSUNG A7 2016 Batarya – Haziran ayı

SAMSUNG A7 2016 Batarya 169 TL

Batarya Değişimi

Bunun haricinde bataryanızın uzun süre dayanması için akıllı telefonunuzda kullanmadığınız gereksiz uygulamaları arka plandan kaldırmaya dikkat etmeli, kullanmadığınız durumlarda telefonunuzda tasarruf madunu aktif etmeli ve aynı zamanda da aşırı sıcak ortamlarda bulundurmamaya özen göstermelisiniz.
SAMSUNG A7 2016 Batarya Değişimi fiyatı konusunda bilgi edinmek için en doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Gerek batarya değişimi, gerekse telefonunuzun diğer bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en başarılı şekilde giderecek olan firmamız, size bu anlamda her türlü teknik desteği sunmaya hazır. Firmamıza ait tüm çalışanlar, alanında uzman olarak yetiştirilmiş olan personellerden oluşmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Samsung Ekran Değişimi

A7 2016 değişimi dikkat edilmesi gerekenler

Tüm bu sebeplerden dolayı cep telefonlarınızı firmamıza kafanızda hiçbir soru işareti olmadan emanet edebilirsiniz. Zira firmamız cep telefonu bakım ve onarım konusunda oldukça ileri bir seviyeye gelmiş durumdadır. Bu anlamda belli bir noktaya ulaşmış bir firma olarak tüm gayemiz müşterilerimizin bize olan güvenlerini ve memnuniyetlerini zirvede tutabilmektedir.
A8 batarya ürünü için tıklayınız.

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

SAMSUNG A7 2016 Özellikleri

SAMSUNG serisinin  popüler ürünleri arasında yer alan SAMSUNG A7 2016 Batarya Değişimi fiyatı üzerine konuşmadan önce ilk olarak cihazın önde gelen ve en çok merak edilen teknik özellikleri üzerinde durmak istiyoruz. Dünyaca ünlü telefon markası olan SAMSUNG orta/üst seviye telefonu A5 2016 özeliklerinden bahsedecek olursak; ön kamera 5 MP, arka kamera ise 13 MP değere sahip olup 5.2 inç 1080×1920 piksel değerinde Süper AMOLED ekranı bulunmaktadır.
Cihazın batarya kapasitesi ise 2900 MAH büyüklüğünde. Süper AMOLED ekran ile karşımıza çıkan A7 2016, 5.2 inç 1080×1920 piksel çözünürlüğe sahip olup bunların yanı sıra 424 piksel yoğunluğu ve Carinin Varille Glase 4 ekran koruma camı bulunmaktadır. Arka ve önünde 13’e 5 MP değerinde kamera değerlerine sahip cihazın arka kısmında ise bir adet LED Flaş bulunuyor.

SAMSUNG A7 2016 Batarya Değişimi Fiyatları