Samsung A8 Batarya Değişimi

150 TL

Samsung Galaxy A8 Batarya Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: 8A9UVPQZ Kategoriler:

Açıklama

SAMSUNG A8 Batarya Değişimi dünden bugüne büyük bir inkişaf gösteren günümüz teknolojisi ile büyümekte olan neslin şikayetçi oldukları en Mühim sorunlardan biri de hiç kuşkusuz ki telefon şarjlarının hiçbir vakit kifayet gelmiyor oluşudur. Zira markası her ne olursa olsun akıllı telefonların bataryaları, çok büyük bir oranda ne şekilde kullanıldıklarına ve nasıl muhafaza edildikleri ile direk ilişkilidir.

SAMSUNG A8 Batarya Değişimi

SAMSUNG A8 2015 Batarya Değişimi300 TL
SAMSUNG A8 2016 Batarya Değişimi150 TL

Bu manada dikkat faktörüz şart olan en Mühim husus, telefonunuzun şarjı dolarken, batarya tamimiyle dolmadan şarjdan çekmemenizdir.
SAMSUNG A8 Batarya ücreti ile alakadar bilgi edinmek için en doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. lazım batarya değişimi, gerekse telefonunuzun başka bakım ve tamir ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en başarılı şekilde giderecek olan firmamız, sana bu manada her türlü teknik desteği sunmaya Amade. Firmamıza değin bütün çalışanlar, alanında uzman olarak yetiştirilmiş olan personellerden oluşmaktadır.

A8 Batarya Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zira firmamız cep telefonu bakım ve tamir ile alakadar epey ileri bir düzeye gelmiş durumdadır. Bu manada belli bir noktaya erişmiş bir firma olarak bütün gayemiz müşterilerimizin bize olan güvenlerini ve memnuniyetlerini zirvede tutabilmektedir.

 • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
 • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

SAMSUNG Batarya Değişmiş

SAMSUNG A8 Özellikleri

SAMSUNG  serisinin  popüler ürünleri arasında yer Meydan SAMSUNG A8 Batarya ücreti üzerine konuşmadan Evvel ilk olarak cihazın önde gelen ve en çok merak edilen teknik özellikleri üzerinde durmak istiyoruz. Dünyaca Meşhur telefon markası olan SAMSUNG orta/üst Düzen telefonu A5 2016 özeliklerinden bahsedecek olursak; ön sine alıcı 5 MP, geri sine alıcı ise 13 MP değere sahip olup 5.2 inç 1080×1920 piksel değerinde Süper AMOLED ekranı bulunmaktadır.
Cihazın batarya kapasitesi ise 2900 MAH büyüklüğünde. Süper AMOLED ekran ile karşımıza çıkan SAMSUNG A7 2016, 5.2 inç 1080×1920 piksel çözünürlüğe sahip olup bunların yanı Dizi 424 piksel yoğunluğu ve Carinin Varille Glase 4 ekran savunma camı bulunmaktadır. geri ve önünde 13’e 5 MP değerinde sine alıcı değerlerine sahip cihazın geri kısmında ise bir tane LED Flaş yer alıyor.
Cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal müşteri yorumları alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Samsung

Model

A8 Batarya

İncelemeler

 1. Cep Hastanesi

  Merhaba bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsinizz.

 2. MEHMET G.

  a8 batarya

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir