(2 müşteri Yorumu)

Samsung A8 Batarya Değişimi

150,00 TL

Samsung Galaxy A8 Batarya Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: 8A9UVPQZ Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Samsung A8 Batarya Değişimi ,Dünden bugüne büyük bir inkişaf gösteren günümüz teknolojisi ile büyümekte olan neslin şikayetçi oldukları en Mühim sorunlardan biri de hiç kuşkusuz ki telefon şarjlarının hiçbir vakit kifayet gelmiyor oluşudur. Zira markası her ne olursa olsun akıllı telefonların bataryaları, çok büyük bir oranda ne şekilde kullanıldıklarına ve nasıl muhafaza edildikleri ile direk ilişkilidir.

Samsung Galaxy A8 2015 Batarya Değişimi300 TL
Samsung Galaxy A8 2016 Batarya Değişimi150 TL

Bu manada dikkat faktörüz şart olan en Mühim husus, telefonunuzun şarjı dolarken, batarya tamamiyle dolmadan şarjdan çekmemenizdir.
Samsung A8 Batarya Değişimi ücreti ile alakadar bilgi edinmek için en doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. lazım batarya değişimi, gerekse telefonunuzun başka bakım ve tamir ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en başarılı şekilde giderecek olan firmamız, sana bu manada her türlü teknik desteği sunmaya Amade. Firmamıza değin bütün çalışanlar, alanında uzman olarak yetiştirilmiş olan personellerden oluşmaktadır.

A8 Batarya Değişimi’nde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zira firmamız cep telefonu bakım ve tamir ile alakadar epey ileri bir düzeye gelmiş durumdadır. Bu manada belli bir noktaya erişmiş bir firma olarak bütün gayemiz müşterilerimizin bize olan güvenlerini ve memnuniyetlerini zirvede tutabilmektedir.

 • Firmamız 13 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler %100 orijinaldir
 • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Samsung Galaxy A8 Özellikleri

Galaxy serisinin  popüler ürünleri arasında yer Meydan Samsung A8 Batarya ücreti üzerine konuşmadan Evvel ilk olarak cihazın önde gelen ve en çok merak edilen teknik özellikleri üzerinde durmak istiyoruz. Dünyaca Meşhur telefon markası olan Samsung’un orta/üst Düzen telefonu A5 2016 özeliklerinden bahsedecek olursak; ön sinealıcı 5 MP, geri sinealıcı ise 13 MP değere sahip olup 5.2 inç 1080×1920 piksel değerinde Super AMOLED ekranı bulunmaktadır.
Cihazın batarya kapasitesi ise 2900 mAh büyüklüğünde. Super AMOLED ekran ile karşımıza çıkan Galaxy A7 2016, 5.2 inç 1080×1920 piksel çözünürlüğe sahip olup bunların yanı Dizi 424 piksel yoğunluğu ve Corning Vorilla Glass 4 ekran savunma camı bulunmaktadır. geri ve önünde 13’e 5 MP değerinde sinealıcı değerlerine sahip cihazın geri kısmında ise bir tane LED Flaş yer alıyor.
Cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal müşteri yorumları alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Samsung

Model

A8 Batarya

Samsung A8 Batarya Değişimi için 2 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. MEHMET G.

  a8 batarya

  • Cep Hastanesi

   Merhaba bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsinizz.

 2. Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu