Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 159 Görüntülenme

Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor güç tuşunun çalışmaması gibi sorunlar sıklıkla karşılaşılır. Bu sadece Samsung akıllı telefonlar veya tabletler için değil. Bu tür durumlarla bir süre sonra hemen hemen her marka ve akıllı cihaz modelinde karşılaşmak mümkündür. Samsung güç tuşunun bozulması gibi durumlarda, teknik bilgiye sahip uzmanlara güvenilebilir.

Samsung güç tuşu ile ilgili çeşitli problemlerde, sorunun nedeni önce araştırılmalıdır. Sonuç olarak, güç tuşunun eski işlevini yeniden kazanmak için onarım uygulaması başlatılabilir. Bu konuda kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Cep Hastanesine güvenebilirsiniz.

Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor Sorunu

Telefonu açma / kapatma tuşu tamiri için sorunun sebebini bilmek gereklidir. Bunun nedeni, cihazın farklı sorunları olup olmadığını görmektir. Sorunun nedeni ilk bulgularda bulunursa, onarım veya parça değiştirme uygulamaları başlatılabilir.

Samsung güç tuşu çalışmıyor sorunu genellikle cihaz tarafından alınan darbelerle ilgilidir. Böyle bir arıza, akıllı cihazın yüksek bir yerden düşmesi veya sert bir darbe alması sonucu ortaya çıkabilir. Ek olarak, cihazın uzun süreli kullanımı güç tuşunun deforme olmasına neden olabilir.

Bu gibi durumlar tespit edilirse, cihazın geri yüklenmesi için bir onarım işleminden geçmesi gerekecektir. Bunun için kaliteli hizmetin adresi Cep Hastanesi’nden yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

Samsung Açma Kapama Tuşu Tamiri

Samsung güç anahtarının çalışmaması gibi sorunlar için, bu alanda hizmet veren yetkili şirketlerle iletişime geçmeniz gerekir. Güç anahtarı, akıllı cihazların en önemli tuşları arasında ilk sırada yer almaktadır. Bunun için sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek önemlidir. Onarım veya parça değiştirme gibi işlemlerin bir sonucu olarak, Samsung cihazı daha önce olduğu gibi çalışabilecektir.

Android Telefonda Reklam Virüsü Çıkıyor

Cep Hastanesi firması ayrıca Samsung marka akıllı cihazlar için onarım ve parça değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Şirket, Samsung key replacement kapsamında her zaman bir sınıf kaliteli yedek parça kullanıyor. Şirket tarafından kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ürünlerdir.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Samsung Galaxy J7 Core Ekran Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir