Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis

Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis

Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis

Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis ,Türkiye’nin en çok satan cep telefonu markası olan Türkiye’de de Samsung hizmetinde çok iyi çalışıyor. Aslında bir çok şikayet olsa da yetkili servis garantisi Samsung çok sattı çünkü yine çalışıyorlar.müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çok fazla sorun da Türkiye’de ortaya çıkarıldı son derece meşgul. Samsung yetkili servis merkezleri tüm Samsung telefonlarınızı İstanbul’daki birçok yetkili tamir servis merkezine götürebilirsiniz.

Samsung yetkili servislerinin ortalama servis 7 iş günüdür (yasal haklar 20 iş günü olmasına rağmen). Telefonunuzu Aşağıda listelenen Samsung yetkili servislerine güvenle bırakabilirsiniz. Buna ek olarak, Samsung cep telefonunuzu ekranı kırıldı ise Cep Hastanesi ile telefonunuzu aynı gün içinde tamir yapabilirsiniz.

Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis Fiyatları

Samsung telefonlarının en büyük sorunlarından biri ekran molası. Ne yazık ki, telefonların ekran kırılması bir kullanıcı hatası girer ve garanti kapsamı dışındadır. Cam değiştirme yetkili servislerde mevcuttur, ancak ücrete tabidir.

Ortalama Samsung yetkili servis ekran değiştirme fiyatları telefon modeline göre değişir Fiyatlar 300 TL ile 1,500 TL arasındadır. Kavisli ekran sonları 1.000 TL üzerinden tahsil edilir. Ama Cep Hastanesinde daha ucuz maliyetli fiyatlara tamir edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefonum Şarj Olmuyor Sorunu Çözümü

Her şeyden önce, yapmanız gereken tek şey Samsung cep telefonu için Fatura bulmaktır. Fatura veya garanti kağıdı olmadan herhangi bir işlem yapamazsınız. O zaman cihazınızdaki sorunu bilmeniz gerekir.

Eğerki faturanız yok ise Cep Hastanesinde Sorunlarınızın nasıl arızalandığını açıkça belirterek tamir ettirebilirsiniz. Daha sonra fatura ve arızalı cihazınızla servise gitmeniz gerekir. Hizmet için randevu almanıza gerek yoktur. Ancak yoğunluk nedeniyle erken gitmek zorunda kalacaksınız.

Samsung Teknik Servisi Numarası

Cep Hastanesi cihazınızda yaşadığınız tüm sorunlar çözülür. Telefon ekranınız kırılmış olabilir. Teknik servisimizde ekran değiştirme süresi 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Sadece ekran değiştirme, pil değiştirme, şarj soket onarım, kamera değiştirme, cam değiştirme, kulaklık soket değiştirme ve tüm diğer yedek işlemleri, yanı sıra onarım, onarım ve bakım hizmetleri birlikte sunulmaktadır.

  1. Teknik servisimizde kullanılmakta olan ürünler orjinaldir.
  2. Cihazınız için arıza tespiti ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  3. Yapılan tamir işlemleri sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Cihaz performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Yapılan tüm tamir işlemleri sonrasında telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi damgalı garanti kağıdı verilmektedir.

Samsung teknisyenlerimiz için alanı ile ilgili bilgi, bağlantı altında veya açıklama ile teknik servisimize başvurun ve sorularınızı sorabilirsiniz. Her soruya ayrıntılı olarak cevap verilecektir.

Samsung Teknik Servisi Ekran Değişimi

Genellikle Samsung Galaxy Telefonları ile ilgili sorunlar açık ekran kırılması veya ön cam çatlama ile ilgilidir. Cihaz düşerse, sert bir yüzeye çarptığında, üzerine basıldığında veya istenmeyen hataları tararken ekran düşebilir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığında, ekran bir değişiklik gösterir.

Teknik servisimizde ekran değiştirme süresi sadece 30 dakika ila 45 dakika arasındadır. Ekranı tamir ettikten sonra, cihazınız Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile 3 ay boyunca size teslim edilecektir.

Samsung Galaxy ekran değiştirme ekranı ekran kırılması veya ön cam çatlama sorunuyla karşılaşmazsanız, kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. Ekran değişikliği, bilgileriniz silinmez, cihaz performansı, yani hız, dokunma hassasiyeti ve ekran cihazınızı herhangi bir anlaşmazlık veya tereddüt ücretinin iade edilmesini istediğiniz kadar Gözden Geçirme şansınız varsa.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; samsung cep telefonu yetkili servis izmir, samsung cep telefonu yetkili servis bahçelievler, samsung yetkili servis bakırköy, samsung yetkili servis avcılar, samsung servis takip, samsung cep telefonu yetkili servis kağıthane, incirli samsung telefon servisi, mersin samsung cep telefonu yetkili servisi