Samsung Ekran Filmi Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung Ekran Değişimi / / 1 Yorum / 1509 Görüntülenme

Samsung Ekran Filmi Değişimi

Samsung Ekran Filmi Değişimi , Cep Hastanesi onarım servisimizdeki sık işlemlerden biridir. Bu sorun birçok farklı şekilde ortaya çıkabilir. Örneğin, bazen cihazınız tam olarak görüntülenmez, ancak bazen görüntülenirken siyah ekranda kalır,  ancak kesintilidir ve sürekli olarak kopar. Bu sorunların temelinde genellikle ekran filmi arızası yatar ve değiştirilebilir.

Samsung Ekran Filmi Tamiri

Cep telefonunuzla ilgili sorununuz ne olursa olsun, anında çözmesini sağlayabilirsiniz. Telefon ekran filmi onarımı mağazamızda sık yaptığımız işlemlerden biridir. Cihazınız ses veriyor, müzik çalıyor, ancak bir çeşit görüntü vermiyor mu? Ne yaparsanız yapın telefonunuzun siyah bir ekranda kaldığı bir durumda, ekran filmi gerçekten zarar görebilir.

Ancak dışarıdan söylemek mümkün değil. Telefonunuzu ücretsiz hasar tespit sürecinden geçirmeli ve hangi ünitenin soruna neden olduğunu tam olarak bulmamız gerekiyor.

Çoğu durumda ekran değişimi gerekebilir ve bunun maliyeti modele göre değişir. Bununla birlikte, uygun olduğunda, ekran filmi mağazamızdaki profesyonel ekipmanların yardımıyla değiştirilebilir ve böylece onarım ücreti azaltılır.

Cep Hastanesi servisimizi ziyaret edebilir ve problemi deneyimli teknisyenlerimize iletebilirsiniz. Telefonunuzu kendileri test edecekler ve bir ekran filmi onarımının gerekli olup olmadığını dakikalar içinde bildireceklerdir.

Samsung Galaxy Parmak İzi Okuyucu Çalışmıyor

Telefon Ekran Filmi Tamiri Ne Kadar ?

Samsung Ekran Filmi Değişimi ,LCD ekran ve dokunmatik ekranlar telefonların en hassas parçaları arasında. Bu yüzden ekranlar, telefonu kullanan kişilerin en çok dikkat ettikleri ve önlem aldıkları bölümdür. Ekran Koruyucu filmler ve telefon kılıflarıyla alınan önlemler, ekranın kırılma olasılığını önemli ölçüde azaltır.

Ekranlar hasar görmemesine rağmen, birçok telefonun ekranı talihsizlik nedeniyle zarar görebilir. Bir süre sonra, ekran kırılmasa bile, kullanım şekline bağlı olarak ekranda çizikler oluşabilir.

Bu gibi durumlarda, ekranı daha iyi kullanmak veya telefonunuzun çalışması için değiştirmeniz gerekir. CepHastanesi, telefonunuzun hasarlı ekranlarını orijinal veya uygun fiyatlı ekranlarla parçalarla değiştiriyoruz. Telefon telefon ekran filmi tamiri ne kadar ? diye merak ediyorsanız İLETİŞİM kısmından bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Samsung Galaxy Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir