Samsung Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 23 Yorum / 5381 Görüntülenme

Samsung Ekranın Orijinal mi Nasıl Anlaşılır

Samsung Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır ,Samsung sadece bir telefon değil, aynı zamanda beyaz eşya ve televizyon üretimi dünyasında dev bir şirkettir. Ürünlerin sürekli gelişimi ve kullandıkları ürünlerin kalitesi her gün duyulmaya devam etmektedir.

Samsung telefon değil, aynı zamanda televizyon sektöründe sadece gelişmiş bir şirkettir. Samsung’un dışında, şirket artık dünyanın en büyük telefon satışlarıyla bir retina ekranı kullanmaya başladı. Bu gelişmiş ekran nasıl başka bir kanıtıdır. Ekranların hasar görmesi sonucunda Cep Hastanesi teknik servisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Orijinal ekran belirli bir ücret karşılığında değiştirilir. Bu aralık modellere göre 500 ila 1100 TL arasında değişmektedir. Bununla birlikte, telefon hasarını ortadan kaldırmak için orijinal ürünleri kullanmak büyük önem taşımaktadır. Kalitesiz ürünlerin kullanıldığı telefonlarda büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Tüm bu sorunlarla karşılaşmamak için araştırmanızı dikkatli bir şekilde yapmanızı öneririz.

Samsung Ekranın Orijinal mi Nasıl Anlaşılır

bazı kullanıcılar, daha ucuz olduğu için iphone alt sanayi ekranını kurmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyor. Ancak, bu hiç de böyle değil. orijinal olmayan iPhone ekranı kullanılıyorsa, çok kısa bir kullanımdan sonra Dokunmatik panel çalışmaz ve pikselleşme sorunları ortaya çıkar. Bu durumda, kaçınılmaz olarak ekstra maliyetlerin altına düşecek ve iphone ekran değiştirme hizmetini tekrar almanıza neden olacaktır.

 1. Ekranınızı arama kısmından test edin.samsung ekran testi
 2. Ekran ile kasa arasında aralık var mı ya da ekran oynuyor mu kontrol edin.kasayı kontrol edin
Samsung Telefon Yedek Parça Teknik Servis

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  samsung telefon orjinal mi kodu, samsung telefon orjinal mi nasıl anlarız, samsung telefon orjinal mi sorgulama, ekran orjinal mi, iphone ekran orjinal mi, samsung ekran orjinal mi, xiaomi mi4 orjinal ekran dokunmatik, ipad mini orjinal ekran, mi 6 orjinal ekran, s4 mini orjinal ekran, s3 mini orjinal ekran, mi5 orjinal ekran, mi4 orjinal ekran, ekran kartı orjinal mi, mi 5 orjinal ekran, iphone ekran orjinal, iphone 5s ekran orjinal mi, xiaomi mi 5 orjinal ekran, xiaomi mi 6 orjinal ekran, iphone 6s ekran orjinal mi, iphone 6 ekran orjinal mi, xiaomi mi 8 orjinal ekran.

23 Yorum

 • ali

  merhabalar benim telefonum samsung j8 ekran degistirdim ekranim turuncu gibi oldu j8 lerde yan sanayi ekran var mi bi kac yere sordum yan sanayisi yok o modellerin dendi dogrumu ?

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; yan sanayisi yok malesef

 • Gülşah

  Merhabalar galaxy s8 kullanıyorum ekranı çatladı ve hopörlörü arıza yaptı servis ekranı için 1500 tl para taleb ediyor 2 sene garantili bu parayı alma hakları yok garanti her problem için geçerlidir o zamn ekranı kendim yaptırıcaksam garantinin ne önemi var hopörlör ekranın altında olduğu için zarar görüyomuş bu benim problemim değilki sizce ne yapmalıyım?

  • Cep Hastanesi

   Hoporlör ekrandan ayrı bir parça fakat teknik servis insiyatif kullanıp onu değiştirmesi onun iyiliği içindir.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir