Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Galaxy A51 Hoparlör Sorunu

Samsung Galaxy A51 Hoparlör Sorunu

Samsung Galaxy A51 Hoparlor

Samsung Galaxy A51 Hoparlör Sorunu Samsung Galaxy A51 akıllı telefon hoparlörü sorunu ile karşı karşıya kalırsanız, bu sorunun nedenleri ve çözümleri bu sayfada paylaşılmaktadır.

Samsung Galaxy A51 Hoparlörleri

Samsung Galaxy A51 akıllı telefonlarında iki hoparlör bulunur. Birincisi, kulağınızı telefona koyduğunuzda sesin karşı taraftan gelmesini sağlayan kısımdır. Halk arasında ahize olarak bilinir. Tarafımızca buna dahili kulaklık hoparlörü denir.

İkinci hoparlör, telefonla konuşurken herhangi bir müzik açıldığında, video oynatıldığında veya hoparlör modu açıldığında çalışan, telefonun alt kısmında bulunan kısımdır.

Samsung Galaxy A51 Hoparlör Sorunu

Samsung Galaxy A51 hoparlörünün soketi, alınan darbeler nedeniyle kırılabilir. Temastan sonra sıvı ve nem oksitlenebilir. Bazı durumlarda, kısa devre olabilir veya insanların dediği gibi hoparlörde patlama olduğu için cızırtılı sesler oluşabilir. Tüm bu sorunların çözümü konuşmacıyı değiştirmektir.

Samsung Galaxy A51 Hoparlör Sorunu Çözümü

Dahili kulaklık hoparlörü, yani ahizeden gelen ses çok düşükse, bunun nedeni toz ve kirin yanı sıra hoparlör deliklerinin tıkanması olabilir. Bu durumda yapmanız gereken, kullanılmamış bir diş fırçası ile fırçanın ucunu karşılık gelen bölgeye sürmektir (kuru olacaktır). Karşı tarafta onun sesinin daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Yukarıdaki durumların dışında, bir hoparlör değişimi profesyonel bir SAMSUNG teknisyeni tarafından yapılmalıdır. Ancak buna devam etmeden önce, yazılım kaynaklı veya kullanılan ses uygulamalarının hoparlörün çalışmamasına neden olma ihtimali% 1’dir. Tanımadığınız uygulamaları silebilir ve yeni bir güncellemeniz varsa bunları alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Batarya Sorunu

Samsung Galaxy A51 Hoparlör Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy A51 hoparlör değişimi, deneyimli ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ürünü özel üretim teknisyen ekipmanı kullanılarak yapılır.

Samsung Galaxy A51 hoparlör değiştirme süresi, teknik servis adresimize gelirseniz ortalama 1 saat ve 1 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Samsung Galaxy A51 SM-a515f orijinal hoparlör kullanılmıştır.
  3. Hoparlör ses kalitesi ilk günkü performansına döner.
  4. Telefonunuz size 3 aylık Cep Hastanesi iletişimi onaylı hoparlör garanti kartı ile teslim edilir.

Garanti süresi boyunca, hoparlörle ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung galaxy a51 ses sorunu , samsung a51 speaker problem , samsung a51 ear speaker problem , samsung a5 hoparlör sorunu , samsung a51 hoparlör ses gelmiyor , samsung a51 hoparlör değişimi , samsung a51 hoparlör fiyatı
samsung a51 hoparlör temizleme , samsung a51 hoparlörden ses gelmiyor , samsung a51 hoparlör sorunu.