Samsung-Galaxy-A52-Ekran-Degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Galaxy A52 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A52 Ekran Değişimi; Cep telefonu modellerinin özellikleri geliştikçe, yapıları da inceliyor. Dolayısıyla yere düşme, bir şeye çarpma, telefona büyük zarar verme gibi dikkatsizliğimizin ortaya çıkma olasılığı her geçen gün artıyor. Kullanıcı hatası olmayan ve garanti süresi içinde oluşan arızalar için cihaz kendi firması tarafından onarılır. Böyle bir durumda, yeni parçanın kalitesi veya işleme süreci hakkında şüpheye yer yoktur. Ancak kullanıcı hatasından kaynaklanan ekran çizikleri, kırılması durumunda hangi teknik servisten yardım almanız gerektiği ve bunun için en uygun fiyatın ne olduğu gibi çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz.

Samsung telefon ekran değişimi üzerine araştırmalar her geçen gün artmaya devam ediyor. Söz konusu akıllı telefon, Samsung’un öncelikli olarak yer aldığı bir marka olduğu zaman akla gelen yeni modeller ile birlikte periyodik olarak bu alanda en çok bilinen isimler arasında yer almaya devam ediyor.

Cep telefonu ekranının değiştirilmesi, takılan parçanın orijinalliği ile ilgili olarak, telefonun başka bir hasara yol açmadan dikkatli bir şekilde onarılması için güvenilir bir teknik servis ile iletişime geçilmesi hizmetin kalitesi açısından oldukça önemlidir.

Samsung Galaxy A52 Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Samsung Galaxy A52 Ekran Değişimi; Öncelikle cep telefonu ekran değişimi için seçmiş olduğunuz teknik servisin güvenilir olması gerekmektedir. Bu sayede ekran değişimi sırasında gelişmiş yöntemler ve kaliteli parçalar kullanıldığından emin olabilirsiniz. Kırılan veya çatlayan ön cam, diğer ekrana ve kasaya zarar vermeden özel makineler tarafından çıkarılmalıdır.

En önemlisi sıfır veya ikinci el cep telefonu olsun, telefonunuzun marka ve modeline uygun orijinal bir ekran takılmalıdır. Aynı zamanda daha sonra bir sorun olursa, onarımın ücretsiz yapılacağının garantisini veren bir teknik servisi tercih etmelisiniz. Bu servisler, kurulumdan sonra meydana gelebilecek dokunmatik veya ekran parlaklığı sorunları, ekran ile cam arasında toz veya hava kabarcığı kalması veya tekrarlayan problemlerde gerekli onarımları ücretsiz olarak yapmalıdır. Firmamız sıvı teması ve ekranın darbe sonucu kırılması hariç 3 ay garanti vermektedir.

İlginizi Çekebilir: Realme 5 Pro Şarj Soketi Değişimi

Samsung Galaxy A52 Ekran Nasıl Değiştirilir?

Samsung telefon ekran değişimi söz konusu olduğunda bu alanda deneyimli isimlerle iletişime geçilmesi son derece önemlidir. Çünkü bu işi kendiniz yapmak isterseniz veya cihazınızı bu alanda tecrübesi olmayan kişilere teslim ederseniz oldukça ciddi sonuçlar doğuracaktır.

En İyi Telefon Takip Programı

Samsung Galaxy A52 Ekran Değişimi; Ne yazık ki cihaz üzerinde yer alan ekranın değişimi sırasında altta bulunan bağlantılarla en ufak bir yanlış temas sonrasında ekran değişiminin yanı sıra farklı işlemlerin yapılması gerekecektir. Bunu bilen ekibimiz, Samsung marka cihazlar hangi model olursa olsun, ekran değişim süreci ile ilgili tecrübelerini kullanır. Cihazın eski ekranı yerinden çıkarıldıktan sonra yeni ekran dikkatli bir şekilde cihaza takılır ve gerekli değişiklik işleminin yapılması sonucunda cihaz test edilerek teslim edilir.

Cihazın diğer parçasına zarar vermemek için oldukça ince bir işlem gerektiren ekran değişimi, konusunda uzman Samsung teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Cep Hastanesi Samsung cep telefonu ekran değiştirme işlemi yaklaşık 60 ila 120 dakika sürmekte ve kargo hizmetini kullanarak 2 veya 3 gün içerisinde tamir edilmiş bir şekilde elinize ulaşmaktadır. Telefondaki bilgilerinizin korunması ve yeni ekranın uzun ömürlü olması için güvenilir bir firma ve uzman bir ekip ile çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Samsung Galaxy A52 Telefon Ekran Değişimi Ücretleri Nelerdir?

Yapılan Samsung telefon ekran değiştirme ücretleri hakkında yapılan incelemelerden de anlaşılacağı üzere fiyatlar telefon modeline ve kullanılacak ekrana göre değişiklik göstermektedir. Bunun en büyük nedeni ise cihazların ekranlarının modellere göre boyut olarak farklılık göstermesidir. Bu nedenle cihazınız için ekran değişikliği yapılması gerekiyorsa bizimle iletişime geçmeniz durumunda gerekli fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Samsung A70 Ekran Değişimi Videosu