Samsung Galaxy A72 Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Galaxy A72 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A72 Ekran Değişimi; Cep telefonu modellerinin özellikleri geliştikçe yapıları da incelenmektedir. Bu nedenle yere düşme, bir şeye çarpma, telefona büyük zarar verme gibi dikkatsizliğimizin olma olasılığı her geçen gün artıyor. Kullanıcı hatası olmayan ve garanti süresi içinde oluşan arızalar için cihaz kendi firması tarafından onarılır. Böyle bir durumda, yeni parçanın kalitesi veya işleme süreci hakkında şüpheye yer yoktur. Ancak kullanıcı hatasından kaynaklanan ekran çizikleri, bozulursa hangi teknik servisten yardım almanız gerektiği, bunun için en uygun fiyat nedir gibi çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz.

Samsung telefon ekran değişimi ile ilgili araştırmalar her geçen gün artmaya devam ediyor. Söz konusu akıllı telefon, periyodik olarak Samsung denilince akla gelen yeni modellerle birlikte bu alanda en çok tanınan isimlerden biri olmaya devam ediyor.

Cep telefonu ekran değişimi, yıpranan parçaların orijinalliği ile ilgili olarak, telefonun hasarlı diğer güvenilir teknik servisten özenle tamir edilmesi servis kalitesi ile iletişim kurmak için çok önemlidir.

Samsung Galaxy A72 Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Samsung Galaxy A72 Ekran Değişimi; Öncelikle cep telefonu ekran değişimi için seçmiş olduğunuz teknik servisin güvenilir olması gerekmektedir. Bu sayede ekran değişimi sırasında gelişmiş yöntemler ve kaliteli parçalar kullanıldığından emin olabilirsiniz. Kırılan veya çatlayan ön cam, diğer ekrana ve kasaya zarar vermeden özel makineler tarafından çıkarılmalıdır.

İster sıfır ister ikinci el cep telefonu olsun, en önemlisi telefonunuzun marka ve modeline uygun orijinal bir ekran takılmalıdır. Aynı zamanda daha sonra bir sorun çıkarsa, onarımın ücretsiz yapılacağını garanti eden bir teknik servisi tercih etmelisiniz. Bu servisler, kurulum sonrasında oluşabilecek dokunmatik veya ekran parlaklığı sorunları, ekran ile cam arasında toz veya hava kabarcığı kalması veya tekrarlayan problemlerde gerekli onarımları ücretsiz olarak yapmalıdır. Firmamız darbe sonucu sıvı teması ve ekran kırılması hariç 3 ay garanti vermektedir.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A52 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A72 Ekranı Nasıl Değiştirilir?

Samsung telefon ekran değişimi söz konusu olduğunda bu alanda deneyimli isimlerle iletişime geçilmesi son derece önemlidir. Çünkü bu işi kendiniz yapmak isterseniz veya cihazınızı bu alanda tecrübesi olmayan kişilere teslim etmek isterseniz oldukça ciddi sonuçları olacaktır.

Kocaeli Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A72 Ekran Değişimi; Ne yazık ki cihaz üzerinde bulunan ekranın değiştirilmesi sırasında altta bulunan bağlantılarla en ufak bir yanlış temas sonrasında ekran değişiminin yanı sıra farklı işlemlerin yapılması gerekecektir. Bunu bilen ekibimiz, Samsung marka cihazların modeli ne olursa olsun ekran değiştirme işlemi konusundaki tecrübesini kullanır. Cihazın eski ekranı çıkarıldıktan sonra yeni ekran cihaza özenle takılır ve gerekli değişiklikler yapılarak cihaz test edilir ve teslim edilir.

Cihazın diğer parçasına zarar vermemek için çok ince bir işlem gerektiren ekran değişimi, alanında uzman Samsung teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Cep Hastanesi firmamızda Samsung cep telefonu ekran değişimi yaklaşık 60 ila 120 dakika sürer veya kargo hizmeti kullanılarak 2 veya 3 gün içinde onarılır. Telefondaki bilgilerinizin korunması ve yeni ekranın kalıcı olması için güvenilir bir firma ve uzman bir ekip ile çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Samsung Galaxy A72 Telefon Ekran Değiştirme Ücretleri Nelerdir?

Samsung telefon ekran değişim ücretleri hakkında yapılan incelemelerden de anlaşılacağı üzere fiyatlar telefon modeline ve kullanılacak ekrana göre değişiklik göstermektedir. Bunun en büyük nedeni ise cihazların ekranlarının modellere göre boyut olarak farklılık göstermesidir. Bu nedenle cihazınız için ekran değişikliği yapmanız gerekiyorsa bizimle iletişime geçmeniz durumunda gerekli fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Samsung A70 Ekran Değişimi Videosu