Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi serisi en zengin içeriğe sahip telefon çeşitliliğini içeren telefon serileri arasında bulunuyor. S4, S3 başta olmak üzere pek çok kullanıcıyı kendisine çeken Samsung firmasının bu ürünleri özellikle ülkemizde oldukça sık tercih edilmekte. Uyguladıkları ekran teknolojisinin sonucu olarak farklı ve kaliteli görüntü üretmeyi sağlayan Galaxy serilerinin kullanıcıları alıştıkları özellikleri kolay kolay kaybetmek istemiyorlar.

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi serisi en zengin içeriğe sahip telefon çeşitliliğini içeren telefon serileri arasında bulunuyor. S4, S3 başta olmak üzere pek çok kullanıcıyı kendisine çeken Samsung firmasının bu ürünleri özellikle ülkemizde oldukça sık tercih edilmekte. Uyguladıkları ekran teknolojisinin sonucu olarak farklı ve kaliteli görüntü üretmeyi sağlayan Galaxy serilerinin kullanıcıları alıştıkları özellikleri kolay kolay kaybetmek istemiyorlar.

Ekran değişimleri veya onarımları, kasa değişimleri yaptırmak isteyen ve şarj problemleri ile karşılaşan kullanıcıların beklentileri genellikle telefonlarını değiştirmek yerine, eskisi gibi kullanmak yönünde oluyor. Bunu sağlamak için de doğru teknik servisi hizmetini alabilmek kullanıcının şansına bağlı oluyor.

Eğer işinizi şansa bırakmaktan yana değilseniz ve doğru Samsung servisini arıyorsanız firmamızın tecrübeli teknik kadrosundan yardım isteyebilirsiniz. Telefonunuzu bir kenara atmamak veya yenisine geçiş yapmamak için uygun fiyatlı servis bulma hayalinizi gerçeğe biz dönüştürmekteyiz. Artık hasar gören Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi , arıza meydana getiren Samsung Galaxy serisi telefonların bakım ve onarım işlemlerini güvenerek yaptırabileceğiniz firmamızda telefonunuzun emin ellerde olacağından kuşkunuz olmayacak.

Samsung Galaxy serisi telefonları keyifle kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılarımızın merak ettiği konulardan biri de Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimlerinin nasıl yapıldığı ve maliyetinin yüksek olup olmadığı. Samsung modelleri konusunda on yılı aşkın süredir hizmet sunan tecrübeli ekibimiz Samsung Galaxy S6 Edge Arka Kapak Değişimleri için tercih edeceğiniz ideal bir adres olarak karşınıza çıkmakta.

Hizmet sonrası size memnuniyet garantisi veren firmamızın özel onarım ve bakım odalarında gerçekleştirilen teknik servis desteğimiz ile düşük bedeller ödeyerek orijinal Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi hizmeti alabilirsiniz.


Samsung Galaxy Pil Kapağımı Kırıldı?

Samsung modeli telefonlarını tercihe den kullanıcılarımızın başına sık gelen durumlardan biri telefonun düşürülmesi, kırılması veya ezilmesi sonucu ekran veya arka kapakta meydana gelen üzücü deformasyonlar. Orijinal bir şekilde telefonlarının bu bölümlerini değiştiremeyeceğini düşünen kullanıcılara yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Samsung Galaxy Note 5 Arka Kapak Değişimi yaptırırken artık tamamen orjinal Samsung kapağınıza kavuşabileceksiniz.

Samsung Arka Kapak Değişimi Örnek
Samsung Arka Kapak Değişimi Örnek

İster Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi olsun, isterse farklı sorunlar olsun; tüm hizmetlerimiz orijinal parça garantisi ile yapılacaktır.

Neden uygun fiyata orjinal kapak seçeneği varken, farklı ürünlere aynı fiyatları ödeyesiniz?

Cep Hastanesi sizi, ihtiyaçlarınızı sömürmek isteyen ve işinin uzmanı olmayan servislerden uzak tutar. Kapak değişimleri sonrası cihazınız 6 ay boyunca garantili olacaktır. Galaxy keyfiniz sürsün istiyorsanız, teknik servis tercihinizi doğru yapmalısınız.

Samsung Arka Kapak Değişimi Fiyat Listesi [current_date format=’d/m/Y’]

Yapılan İşlemDeğişim Fiyatı
Samsung Galaxy S3 Arka Kapak Değişimi 30 ₺
Samsung Galaxy S3 Mini Arka Kapak Değişimi 30 ₺
Samsung Galaxy S3 Neo Arka Kapak Değişimi 30 ₺
Samsung Galaxy S4 Arka Kapak Değişimi 50 ₺
Samsung Galaxy S4 Mini Arka Kapak Değişimi 50 ₺
Samsung Galaxy S5 Arka Kapak Değişimi 60 ₺
Samsung Galaxy S5 Mini Arka Kapak Değişimi 60 ₺
Samsung Galaxy S6 Arka Kapak Değişimi 80 ₺
Samsung Galaxy S6 Edge Arka Kapak Değişimi 150 ₺
Samsung Galaxy S6 Edge+ Arka Kapak Değişimi 180 ₺
Samsung Galaxy S7 Arka Kapak Değişimi 150 ₺
Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi 150 ₺
Samsung Galaxy S8 Arka Kapak Değişimi 150 ₺
Samsung Galaxy S8+ Arka Kapak Değişimi 200 ₺
Samsung Galaxy Note 2 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Note 3 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Note 3 Neo Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Note 4 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Note 5 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Note 7 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Note 8 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Alpha Arka Kapak Değişimi 90 ₺
Samsung Galaxy A3 Arka Kapak Değişimi 80 ₺
Samsung Galaxy A5 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy A7 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy A8 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy E5 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy E7 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy C5 Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy C5 Pro Arka Kapak Değişimi 120 ₺
Samsung Galaxy C7 Arka Kapak Değişimi 150 ₺
Samsung Galaxy C7 Pro Arka Kapak Değişimi 150 ₺
Samsung Galaxy C9 Pro Arka Kapak Değişimi 180 ₺
Samsung Galaxy J1 Arka Kapak Değişimi 90 ₺
Samsung Galaxy J2 Arka Kapak Değişimi 90 ₺
Samsung Galaxy J3 Arka Kapak Değişimi 90 ₺
Samsung Galaxy J3 Pro Arka Kapak Değişimi 90 ₺
Samsung Galaxy J5 Arka Kapak Değişimi 90 ₺
Samsung Galaxy J5 Pro Kapak Değişimi 120 ₺
Samsung Galaxy J5 Prime Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy J7 Pro Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy J7 Prime Arka Kapak Değişimi 100 ₺
Samsung Galaxy Mega Arka Kapak Değişimi 100 ₺

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; samsung s8 arka kapak değişimi,samsung a7 arka kapak değişimi,samsung s7 arka kapak değişimi,samsung a5 arka kapak değişimi,samsung s6 arka kapak değişimi,samsung a3 arka kapak değişimi,samsung s9 arka kapak değişimi,samsung s8 arka kapak değişimi fiyatı,samsung e5 arka kapak değişimi,samsung a8 arka kapak değişimi,samsung s6 edge arka kapak değişimi,samsung s8 plus arka kapak değişimi fiyatı,samsung galaxy s7 arka kapak değişimi,samsung galaxy s8 arka kapak değişimi,samsung galaxy s6 arka kapak değişimi,samsung galaxy note 5 arka kapak değişimi,samsung galaxy s7 edge arka kapak değişimi,samsung s9 plus arka kapak değişimi,samsung a7 2016 arka kapak değişimi,samsung a8 2018 arka kapak değişimi,samsung edge 7 arka kapak değişimi,samsung s8 arka kapak değişimi,samsung a7 arka kapak değişimi,samsung s7 arka kapak değişimi,samsung a5 arka kapak değişimi,samsung s6 arka kapak değişimi,samsung a3 arka kapak değişimi,samsung s9 arka kapak değişimi,samsung s8 arka kapak değişimi fiyatı,samsung e5 arka kapak değişimi,samsung a8 arka kapak değişimi,samsung s6 edge arka kapak değişimi,samsung s8 plus arka kapak değişimi fiyatı,samsung galaxy s7 arka kapak değişimi,samsung galaxy s8 arka kapak değişimi,samsung galaxy s6 arka kapak değişimi,samsung galaxy note 5 arka kapak değişimi,samsung galaxy s7 edge arka kapak değişimi,samsung s9 plus arka kapak değişimi,samsung a7 2016 arka kapak değişimi,samsung a8 2018 arka kapak değişimi,samsung edge 7 arka kapak değişimi,


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir