Samsung Galaxy J5 Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Galaxy J5 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy J5 akıllı telefon batarya değişimi fiyatları ve batarya (pil) değişiminin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde bu yazımızda paylaşılmıştır. Telefonunuzun şarjı çabuk bitiyor ise bu sorunla karşılaşılmasının sebepleri ile birlikte çözüm yolu hakkında tüm bilgileri Samsung teknisyenlerimize danışarak yazdık.

Samsung Galaxy Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy J5 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan, periyodik olarak sterilize edilen ve aynı zamanda sigortalanmış olan teknik servis odamızda orjinal ürün kullanılarak yapılır.

Samsung Galaxy J5 Batarya Değişimi, tamamen statik olmayan, 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen, periyodik olarak sterilize edilmiş ve ayrıca sigortalı olan teknik servis odamızda tecrübeli ve teknik olarak tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy batarya değişimi süresi teknik servis adresimize uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Pil (pil) değiştirildikten sonra bilgileriniz asla silinmez.

Pili değiştirirken, telefon modelinin pil modelinin orjinalürünü kullanılır.

Şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına geri döner.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı pil garanti kartı ile beraber gelir.

güvence süresi boyunca, pil kullanıcı hataları dışındaki teknik sorunlar Samsung teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: Sony Xperia Z6 Ekran Değişimi

Samsung J5 Ekran

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung galaxy j5 batarya fiyatı , samsung galaxy j5 prime batarya fiyatı , samsung galaxy j5 2016 batarya fiyatı , samsung j5 batarya değişimi , samsung j5 pro batarya değişimi , samsung j5 batarya fiyat , samsung j5 batarya çıkarma , samsung galaxy j7 batarya değişimi , samsung galaxy j5 batarya fiyatları , samsung galaxy j5 batarya orijinal , samsung j5 batarya orijinal fiyatı , galaxy j5 batarya fiyatları

Hangi durumlarda batarya değişimi yapılır

Eğer Samsung Galaxy akıllı telefon sahibi ve cihazınızın pil hızla biterse, sorun pil ömrünün sonuna kaynaklanır. herhangi bir bataryada olduğu gibi, Samsung Galaxy telefonlarının pil ömrü vardır. Örneğin, cihaz pili ilk kullanım sırasında1-2 gün sürebilir, ancak kullanımdan sonra 500 saate düşebilir.

Samsung Galaxy J5 Batarya Değişimi akıllı telefon pilleri ile ilgil bir Diğer sorun da pilin şişmesidir. Bu meselesi tetikleyen faktörler, orjinal olmayan şarj cihazlarının kullanılmasıdır, telefonu şarjda bırakır ve telefon şarj olurken aşırı ısınırken kullanmaya devam eder. bu sorunu tetikleyen faktörlerdir. Peki hangi durumlarda batarya değişimi yapılması istenmekte ya da gerekmektedir ?

  • Telefonunuzun pili şişmişse (arka kapağa baskı bir yumru ile sonuçlanacaktır veya arka kapak kasadan ayrılmaya başlayacaktır. Değiştirme,mümkün olan en kısa sürede yapılmalıdır, çünkü kasaya bir  darbe sonucu ekran veya anakart parçalarını kırabilir),
  • Telefonda konuşurken, herhangi bir Uygulamayı kullanırken veya oyun oynarken cihaz birden kapanırsa,
  • Şarj yüzdesi yüksek yüzdelerden (örneğin %90) düşük yüzdelere (örneğin 20) düşerse%),
  • Pil şarj seviyesi belirli bir seviyede kalırsa,
  • Piliniz kısa bir süre sürerse, pili değiştirmeniz gerekir.