Samsung Galaxy J7 Power Tuşu Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung Power Tuşu Değişimi / 3 Yorum / 4324 Görüntülenme

Samsung Galaxy J7 Power Tuşu Tamiri

Samsung Galaxy J7 Power Tuşu Tamiri; çalışma alanındaki profesyonel değişim ekibimiz tarafından, aynı gün içerisinde 30 dakika ile 2 saat arasında yapmış olduğumuz son teknoloji tamir ekipmanlarını kullanarak açma / kapama güç donanımları ve uzman teknik servis 365 günlük parça ve işçilik garantisi kapsamında siz kıymetli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Bize Türkiye’den göndereceğiniz tüm hatalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz, kapınıza ücretsiz gönderim veya ödeme garantisi ile isteğiniz doğrultusunda havale ile tamir edilip size gönderilecektir.

Samsung Galaxy J7 Power Tuşu Tamiri; Size Samsung güç düğmesi sorunları ve çözümleri hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Her şeyden önce, bu sorun Samsung cihazlarında yaygın bir sorundur, ancak pek çok akıllı telefonun güç düğmesinin sık kullanılması sebebiyle bu tür problemleri olduğunu belirtmek isterim.

Samsung Galaxy J7 (2017) On / Off Power Tuşu Değişimi

Samsung Galaxy J7 (2017), cep telefonunuzun açma / kapatma tuşuna basmaz, sert basmazsa veya aygıtınızın açma / kapama tuşu tamamen kaybolursa, telefonunuzun açma / kapama açma / kapama tuşu, yani açma / kapama düğmesi arızalıdır. Samsung Galaxy J7 (2017) Teknik Servis açma / kapama düğmesi bu problemlerden kurtulmak için.

 • Samsung Galaxy J7 (2017) cep telefonunuzun güç düğmesinin darbe ve düşme sonucu bağlantısının kesilmediğinden emin olun.
 • Samsung Galaxy J7 (2017) Açma / kapama açma / kapatma tuşunu mümkün olduğu kadar temizleyin.
 • Samsung Galaxy J7 (2017) cihazınızdaki en güncel Android sürümünü kullandığınızdan emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, önce Samsung Galaxy J7 (2017) cep telefonunuzu, teknik servisimize vardığınızda açma / kapama açma / kapatma tuşunun açık olması ile beraber ön incelemesini yapacağız.

Ön incelemede, cihazınızda açma / kapama düğmesi arızasından kaynaklanan başka bir arıza var ise, meydana gelebilecek diğer maddi giderlerı tespit edip size bildiririz, böylelikle ek maddi giderler sizi şaşırtmaz. Cihazınızda başka bir arıza yoksa, güç düğmesi arızalı veya arızalı olan Samsung Galaxy J7 (2017) cep telefonunuzu alıp teknik servisimizde Samsung Galaxy J7 (2017) Güç düğmesi değiştirme işlemine başlayacağız, bakım ve onarım departmanı.

Samsung Galaxy J7 Power Tuşu Tamiri

Samsung J7 Şarj Oluyor Ama Açılmıyor Arızası Tamiri

J7 cep telefonu açılmıyor, ancak şarj cihazına taktığınızda şarj işareti beliriyor ve şarj oluyor, bu meselenin çözümünü aynı işlemlerden geçirerek bulabilirsiniz. Bu tip J7 onarım sorularını yorum olarak yazabilir, facebook sayfamızı da yazabilir, mail yoluyla yazabilir veya çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Tüm bu arızaların çözümü 2 saat içerisinde gerçekleştirilir. Bu saat yoğunluğa bağlı şekilde değişebilir.

Türkiye genelindeki tüm şehirlerden ağır kargo alıyoruz. En yakın yurtiçi kargo şubesinden ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Tamir edilmek için glen kargoları aynı gün içinde tamir edilir ve hızlı bir biçimde geri gönderilir.

Samsung Güç Düğmesi Sorununa Çözüm İçin Programlar

Bunun için önerebileceğim iki program var. Her ikisi de tuşu açmak için telefonun sensörünü kullanın. Bu programlardan biri SoftPower adlı bir uygulamadır. Bu program üstünden telefonunuzdaki Google Play Store’dan indirebileceğiniz bu programı basitçe simgeyi basılı tutarak arayabilir, tuş takımının kilidini açabilirseniz, elinizi sensör üstünde hareket ettirerek ekranı kilitleyebilirsiniz.

Programı burdan indirebilirsiniz.

SPoB adında başka bir uygulama .. Yine, bu uygulamayla benzer fonksiyonlar yapabilirsiniz. Ancak, softpower’a göre, elinizi sensörün etrafında hareket ettirerek SPoB adlı uygulamayı açıp kapatabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Power Tuşu Tamiri

Samsung Galaxy J7 (2017) ON / Off Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy J7 (2017) güç düğmesi işleminiz, teknik servisimiz, tamirimizde, uzman teknisyenlerimiz tarafından en son profesyonel ekipman ve tamir ekipmanları kullanılarak, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında gerçekleştirilir. Bakım ve onarım departmanı ile siz kıymetli müşterilerimize teslimi yapılır. Şirketimizde yapmış olduğumuz tüm açma / kapama düğmesi değişikliklerinin 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi vardır.

Samsung Galaxy J7 (2017) Güç düğmesi değişimi, yapımı en güç parça değişikliklerinden birisidir, ancak anakartı tamamen yerinden çıkarmadan değiştirmesi mümkün değildir. Genellikle darbe, düşme ve sıvı teması sonucu meydana gelmesine rağmen, cihazda en sık kullanılan kısımdır ve yıpranma olasılığı daha yüksektir.

Açma / kapama güç düğmesinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri Samsung Galaxy J7 (2017), piyasada orijinal olarak kabul gören + kalite ürünlerdir ve sözleşmeye girdiğimiz cep telefonunu, yedek parça toptancıları tarafından yapılan tüm kontrollerden sonra alırız. A + kalite yedek parça ürünleri orijinal adı altında pazardaki kullanıcılara satılan ürünlerdir. Size eşdeğer veya Yakın fiyatlarla% 100 orijinal veya seri numarası olarak sunulmakta olan ürünlerin varlığı için kredi vermeyin.

3 Yorum

 • Sevtap Kaya

  Benim tlfumun ses kısma ve acma kapama tuşu kendiliginden düstü kayboldu. Tlfu acabilmek icin cay kasigiyla bastirip aciyordum bi sure sonra ise yaramamaya basladi.sanırım dahada bozuldu.tamiri varmi bunun ? Bide yere düstü ic ekran kırıldı. Bunlarin hepsinin tamir fiyati nedir acaba ? Tesekkür ederim
  Samsung galaxy j7 prime

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar, cihazınıza bakıp arıza tespiti yapıp fiyat çıkarmamız gerekiyor. Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz..

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir