Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Galaxy J7 Pro Prime Hard Reset Nasıl Atılır

Samsung Galaxy J7 Pro Prime Hard Reset Nasıl Atılır

Samsung Galaxy J7 Pro Prime Hard Reset Nasil Atilir

Samsung Galaxy J7 Pro Prime Hard Reset Nasıl Atılır , Samsung telefonunuzda desen kilidini kaybettiyseniz veya unutulmuş bir şifre nedeniyle giremiyorsanız, Samsung Galaxy J7’de bunu yapabilirsiniz.

Tüm cihazlarda olduğu gibi Samsung Galaxy J7 kullanıcısıysanız, Ayarlar> Yedekleme ve sıfırlama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra cihazınızı yedekleyebilir ve Samsung Galaxy J7 formatlama ile cihazın içindeki bilgileri bilgisayarınıza aktardıktan sonra işlemleri başlatabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 sabit sıfırlama işlemine başlamadan önce, şarjın %50’nin üzerinde olup olmadığını kontrol etmeliyiz. Şarj yüzdesi %50’nin altındaysa, Operasyonlarımızın başarı oranı nedeniyle Samsung Galaxy J7 cihazımızı şarj etmeye başlayabiliriz.

İlginizi Çekebilir: Şişmiş Batarya Patlar mı

Samsung Nasıl Format Atılır

Android işletim sistemine sahip cihazlar, dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemidir. Samsung tarafından kullanılan ve Android sayesinde büyük bir ivme kazanan Samsung’un başarısı, Google’ın bize borçlu olduğunu söylersek yanlıştır. Avantajlı bir işletim sistemi olmasına reğmen, elbette bazı yazılım sorunları bizimle gelmeye devam ediyor. Yavaşlama veya takı karşısında güvenlik sorunları açısından, Android virüs sayesinde karşı karşıya olabilir. Ben uygulamaları ve oyunları indirdiğiniz Diğer bir nedeni bizim akıllı telefon veya tablet kurulumu kaynaklanan sorunlar biz herhangi bir bakım cihazı kullanmaya deavm etmeden kullanmaya devam çok kurulum olduğunu söyleyebiliriz. Samsung cihazları için, aşağıdaki yöntemi kullanarak sıfırlayabilir veya biçimlendirebiliriz.

Samsung Galaxy J7 Pro Prime HardReset Nasıl Atılır Resimli Anlatım

Samsung Galaxy J7 Hard Reset işlemlerimiz için öncelikle cihazımızı kapalı konuma getiriyoruz,

  • Daha sonrasında Seç Açma + Home + Power tuşlarına aynı anda basılı tutuyoruz,
  • Yaptığımız işleme Samsung cihazına Android kurtarma ekranı gelene kadar devam ediyoruz,

Samsung Galaxy Hard Reset Atma

Samsung Galaxy J7 Hard Reset işlemi adımlarında karşımıza kurtarma ekranı geldikten sonra,

  • Cihazımızın ses kısma tuşu ile ”wipe data/factory reset” alanına geldikten sonra ”Power” tuşu ile giriş gerçekleştiriyoruz,
  • Daha sonrasında yine ses kısma tuşu ile ”Yes – delete all data” bölümüne gelerek Power Tuşu ile sıfırlama işlemlerini sağlıyoruz,
  • Samsung Galaxy J7 Format atma işlemlerimiz için sıfırlama kısmını tamamladıktan sonra karşımıza yine Android kurtarma ekranı gelecektir.
  • Gelen ekran bilgilendirmesinde yer alan ”reboot system now” alanına gelip ”Power” tuşuna basılı tutarak Samsung Galaxy J7 cihazımızın sıfırlama işlemlerini tamamlıyoruz,

Samsung Galaxy J7ProPrime HardReset Nasıl Atılır. Biz Samsung Galaxy J7 sert sıfırlama işlemi nedeniyle telefonun tamamlanması tamamlanana kadar beklemek zorunda, bu süreç biraz biz beklemek tavsiye cihazın açılış süresinin üzerinde olabilir. Samsung Galaxy J7 açıldığında, ilk kurulum adımlarındaki adımları takip edebilirsiniz.